Vajinismusu yendimm umarım herkese ışık olurum

Bana özelden yardmcı olabilir misiniz bende bu sorunu yasiyorum dokuz aydir ve cozemiyorum artkk

Cok sevindim sizin adiniza, ben de doktor tedavisinden gectim . 4. Aparati denedim ama vajina bolgesi e gelen o baski benim hala bu durumu asmama izin vermiyor , sakincadi yoksa o son baski hissini nasil atlatiliyor bilgilendirme sansiniz varsa cok mutlu olurum.

Kendini rahat bırak ve nefes alıp vermek çok önemli kendini hala kasıyor olmalısın bundan kaynaklıdır diye düşünüyorum çünkü orası o kadar esnek bir yer ki inan bana kendini rahat bırak gevşek ol bu sorununda kalmayacak

Banada yardımcı olabilir misiniz lütfen 5 aylık evliyiz ve bir türlü sağlıklı bir ilişki yaşayamıyoruz.
Merhabalar aparat setini duymuşsunuzdur ben o şekilde yendim ve egzersizler sayesinde jinekoloji bölümünde popüler vajinismus konusu var oraya gelin orada aktif konuşuluyor

Bnde yendimm bir ay oldu yenelii Allahim bu hastaliktan bu kadinlari kurtarsin

Eşinizle 8+4.5 yıl boyunca hiç beraber olamadizmi, yoksa olduğunuzda ağrı mi oluyordu acaba. Ben 15 yıllık evliyim mutlu uyandigim çok zaman olsamda ilişki sırasında canımın yandığı da olmuştu ama son 1 haftadır ucunun deymesiyle inanılmaz bir acı oluyor 1 er gün arayla deneskte daha ileriye gidemiyoruz sizce doktora gitmelimiyim

Enfeksiyon olma ihtimali de olablirr uzmana gidin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…