Aşılama Varikosel ameliyatından sonra hamile kalan var mı??

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Kaç aydır deniyorsun canm incir kurunu
Canım ben iki ay falan denedim bıraktım baktım işe yaramıyor gibi geli sinirim bozuldu bıraktım birde kaeçiboynuzu kürünü denedim bir ay ondan sonra havuç suyu kürünü denedim bir ay işe yaramadı diğer spermıyogram testinde gördüm sinirlendim bıraktım ben

Anladim canm elbet bi gün bi çıkar yol buluruz rabbim yardım eder o kadar üzüldüm ki ama işte uzulsemde ağlasana yok yok ama biliyorum rabbim bi gün verecek yeter ki ol desin 1 canlı sperm yeterli zaten rabbimin mucizesi bize de gelecek...

Bide at kestanesi varmış canm bu varisler için kullanıyormuş sonuçta varikoselde bi damar tıkanıklığı baya ise yarıyormuş onu da yapmak denemek lazım şifanın nesne geleceği belli olmaz..

Bide at kestanesi varmış canm bu varisler için kullanıyormuş sonuçta varikoselde bi damar tıkanıklığı baya ise yarıyormuş onu da yapmak denemek lazım şifanın nesne geleceği belli olmaz..
aaa bunu hiç duymamıştım ama bunuda mutlaka denicem canım çok teşekkürederim umarım inşalah iyi gelir sizdede mi sorun varikosel canım

aaa bunu hiç duymamıştım ama bunuda mutlaka denicem canım çok teşekkürederim umarım inşalah iyi gelir sizdede mi sorun varikosel canım
Aynn canm ya varikosel olduk 4 ay oldu ameliyat olali ama hız 0 hala bi değişiklik yok malasef ama bekliycez başka çare yok bakalim aynn canm at kestanesi bazı yerlerde gördüm hamile olan çok var ınslalh bende deniycem canm araştır sen onu bi şifa olsun inşallah ya şafi ya şafii

tamamdır canım mutlaka denicem peki tüp bebek denediniz mi?

Yok canm sadece 1 sefer aşılama yaptırdık ameliyattan önce oda nasip olmadi negatif oldu yaşım küçük ama olsun biraz daha bekleyip yaptırıcaz tüp bebeği biraz daha artsinda sperm ınslalh olur ya
Anladım canım umarım artar bizlerde anne lik duygusunu tadarız

Aminnn ınslalh canm sen kaç yıllık evlisin siz hiç yaptırdınız mı aşılama veya tüp bebk
Benim daha bir yıl oldu canım erken farkettik durumu umarım erken düzelir 26 yasındayım ben hiç denememiz olmadı ama test sonuçları bizi direk tüp bebege yönlendirdi bizde baslangıç yaptık ama önce varikoseli düzeltmemiz gerekli peki sen kac yasındasın kac yıllık evlisin

Kızlar esimde solda 2.derece varikosel göründü ultrasonda ama elle muayenede prof dr sende varikosel yok dedi. Suan sperm sayısı da hızı da iyi ama hamile kalamadım acaba varikoselden mi?

Kızlar esimde solda 2.derece varikosel göründü ultrasonda ama elle muayenede prof dr sende varikosel yok dedi. Suan sperm sayısı da hızı da iyi ama hamile kalamadım acaba varikoselden mi?
Başka hastanelerede gidin tek doktora bağlı kalmayın ve elle muayenede çıkmıyorsa ameliyat önermiyorlar sizde bo sıkıntı yoksa bekleyin ne kadarlık evlisiniz kendinize havuç be incir kurunu yapın hamile kalırsınız bence rabbim yardımcınız olsun

Merhaba yumurta tembelliği oldugunuzu nasıl anladınız?

Zeynepkamilde yavuz selimde gatada ve en son kaan aydosda gösterdik ameliyata gerek yok dediler. Morfoloji 2 dna hasarı yüzde 37 var ileri hızlı hareket 0 yavas hızlı yüzde 68. Toplam sperm 309 milyon mlde 68milyon. 1,5 senelik evliyiz 1 senedir cabalıyoruz olmuyor ve 1 olumsuz aşılama var. Havuc ve incir yapıyoruz 2 aydır kasımda test vericez bakalım ilerleme nolcak.

Canm dna hasarı baya yüksek onu duzletirseniz zaten herşey düzelir

Peki dna hasarı için tedaviye başladınız mi
Evet kaan hocadayız 22 Agustostan beri görüyor tedavi. İlk ay hap klomen tedavisi gördü. 2.ay iğneye başlattı onu uyguluyoruz hala. Kasımdaki teste kadar böyle. Sonra hasar düştüğünde tüp bebeğe başlarız gibime geliyor

Kaan aydos çok iyi bi doktor canm çok övüyorlar ve eminim dna hasar düşecek ınslalh da doğma yoldan tüp bebeğe gerek kalmadan hamile kalırsın canm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…