Varis Sorunu İle İlgili Paylaşım Alanı

twiliqh

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2009
2
0
32
Merhaba bayanlar acil yardımıza ihtiyacım var ne kadar denediysem birşey bulamadım yaz geliyor ve bacaklarımda varislerim var neler yapmam gerekiyor giderebilmem için lütfen birşeyler yazın çok sıkıldım artık çok kötü görünümleri var ! :çok üzgünüm:

Merhaba bayanLar aciL yardımıza ihtiyacım var ne kadar denediysem birşey buLamadım yaz geLiyor ve bacakLarımda vaLisLerim var neLer yapmam gerekiyor giderebiLmem için Lütfen bişiLer yazın çokkkk sıkıLdım artık çok kötü görünümLeri var ! :çok üzgünüm:

Son düzenleyen: Moderatör:
tiwiligh arkadaşım aynı dertten muzdaripiz bacaklarım çok kötü durumda bize yardım eden yok mu?

arkadaşlar malesef bunlara bi çözüm hiç duymadım sadece mümkün olduğunca akşamları iki yastık üstüste koyup kan akımını terse çevireceksiniz en azından şiş durmazlar varis çorabı kullanırsaıda ilerlemez en azından bide ağrı yapar onlar çok zor gerçekten

Öncelikle valis değil canım varis.
Ayrıca dinlenirken ayaklarını kalp seviyesi üstünde tutup varis çorabı kullanıp fazla ayakta kalmazsan ilerlemez.
Ama fazlaysa bi doktora git istersen.
a.s.

teşekkürler arkadaşlar varis çorabı kullanıyorum ama önce olanlar geçmiyor en azından yenileri çıkmıyor.ayrıca ağrısıda var.lazeri deniycem.ama kışın en iyi sonuç kışın alınırmış kışı bekliycem mecburen.

her duştan sonra bacaklara soğuk su tutmak da kan dolaşımını hızlandırıyor tabi dayanabilirsen bütün vucuda yapmak daha iyi ...

arkadaslar diz kapagimin arkasi cok sis durumdaacaba varismidir ???
bacaklarim agriyordu ama yeni fark ettim bilen varmi

arkadaşlar google da varis tedavisi yazıp aratınca kürşat bozkurt isimli doktorun tedavi yöntemini görüp ikna oldum sanki ama bendeki varis derecesi müdahele edilmesi şart bir durumda değil henüz. Siz de iyice bi araştırıp öyle müdahele edin. O damarlar içerden kapatılıyor kontrollü bir şekilde ama sonrasında başka problemler çıkarmaz mı acaba? Emin olmak lazım. Aramızda sağlıkçı veya doktor olanlarımız da vardır muhakkak, onlar ne düşünüyolar bu konuda acaba? Bir bilene sormak lazım.boshayallersmile

Varisin ve kılcal damar görünümlerinin en doğal ilacı kara üzüm çekirdeğiymiş arkadaşlar...
sabah akşam birer tatlı kaşığı öneriliyor suya süte yada yoğurda katıp tüketilmesi gerekiyormuş...Avrupa'da Kara Üzüm Çekirdeği ilaç olarak kullanılıyor.Çünkü damar tedavi edici özelliği var..Denemekte yarar var bence..

Benim sol diz kapağımın arkasında varis oluyor gibi.Bi morarma ve biraz ağrı var.Nette araştırdım.Bi varis merkezi buldum.Sadece varis tedavisi yapıyor. Randevu alıp gideceğim oraya.

Salvosano varis kremini internetteki sitelerinden sipariş ettim. Kullandığım süre içerisinde inanın hiç bir faydasını görmedim.Sonuç onca övgüye, iddiaya rağmen tam bir hayalkırıklığı.Ürün hakkında yapmış olduğum yorum sitede yayınlanmadı bile. Sitede yayınlanan ve çoğunlukla olumlu olan yorumların hakikati hakkında şüphelerim var. İnsanların sağlıksal sorunları üzerinden şifa vaad eden sözlerle rant elde etmeye çalışan, insanların umutlarını boşa çıkaran bu düzene dur demek yapamıyorsanız en azından eleştirmek gerekir düşüncesindeyim .Ürünü almak isteyen ancak tereddütü olan kişilere bir fikir olur düşüncesi ile bu yorumu yapıyorum. Hem gramaj olarak piyasadaki diğer ürünlerden az ancak fiyat olarak yüksek olan bu ürün hakkında benim param çok diyorsanız gerisi size kalmış .

dün çarsıda bıraz fazla gezınmısım gece agrısındna uyuyamadım valla :KK43:(( çok agrı yapıyor bıde yuruyus faydalı derle :p :KK66:

Salvosano varis kremini internetteki sitelerinden sipariş ettim. Kullandığım süre içerisinde inanın hiç bir faydasını görmedim.Sonuç onca övgüye, iddiaya rağmen tam bir hayalkırıklığı.Ürün hakkında yapmış olduğum yorum sitede yayınlanmadı bile. Sitede yayınlanan ve çoğunlukla olumlu olan yorumların hakikati hakkında şüphelerim var. İnsanların sağlıksal sorunları üzerinden şifa vaad eden sözlerle rant elde etmeye çalışan, insanların umutlarını boşa çıkaran bu düzene dur demek yapamıyorsanız en azından eleştirmek gerekir düşüncesindeyim .Ürünü almak isteyen ancak tereddütü olan kişilere bir fikir olur düşüncesi ile bu yorumu yapıyorum. Hem gramaj olarak piyasadaki diğer ürünlerden az ancak fiyat olarak yüksek olan bu ürün hakkında benim param çok diyorsanız gerisi size kalmış .

Haklısın yiyapo bende iki kutu kullandım hemde düzenli olarak!!! kremi dedikleri gibi kullanmadan önce bacaklarıma soğuk su uyguladım sonra da masaj yaparak sabah akşam uyguladım ama çok çok az bir gelişme gösterdi yani biz bu ürünü aylarca hatta yıllarca mı kullanacağız üstelik bana bir kutusu 10 gün dayandı (çünkü gramajı çok az)yani her 10 günde bir 54 tl verip kremi almak lazım...Kremi ne kadar kullanmamız lazım diye sorduğumuz zamanda bir aydan sonra gözle görülür değişmeyi farkedeceksiniz diyorlar:)...Ne yazık ki bizim ülkemizde böyle şeyleri satıpta köşeyi dönen insan sayısı çok fazla ...

hayır kızlar ameliyet olmadan önce vimjo.com da tüm kılcal ve orta boy varisleri %100 tedavi eden bir krem gördüm aldım kullanıyorum 2 hafta oldu ağrıları kesti şişlikler indi hala devam ediyorum çok iyi geldi bence ameliyat olmadan bi deneyin

benim annemde ileri safhada vardı.Bundan 10 sene önce damarların içine ilaç enjekte ederek varsileri yok ettiler. Bende de var şimdi ama o yöntemden tırsıyorum açıkçası. Başka alternatif varsa değerlendirmek isterim. Yoksa yapacak bişey yok. Mor bacakla gezmekten iyidir.

bende kılcan damar varisi vardı çok az ama öle fazla değil şişlil vardı birazda diz kapağın arkasında varis kremini kullanıyorum iyi geliyor büyük bir sorunum yok çok şükür deneyin sizde bence kullandığım ürünün adını sormuşsunuz salvosanovariskremi kullanıyorum

X