Varis tedavisi görenler doktor önerisinde bulunabilir mi?

Merhaba arkadaşlar ben 33 yaşındayım.Özellikle Yazları daimi ve diğer aylarda uzun yürüyüş yaptığımda damarlarım balon gibi şişiyor ve inanılmaz derecede kolum kasıyor şistikleri için görüntü olarak zaten çok çok kötü duruyor. Tinaztepe hastanesine birkaç doktora göründüm çok sağlıklı, bir şey yaptırma falan dediler ama hayatım kabusa döndü 2 tane çocuğum var ellerini yazları hiç tutamıyorum utanıyorum elimde değil ve hayatımı psikolojik olarak altüst oldu. Sizce skleroterapi yaptırsam kurtulur muyum bu dertten... Lütfen yardımcı olursaniz cok sevinirim.

Merhaba arkadaşlar ben 33 yaşındayım.Özellikle Yazları daimi ve diğer aylarda uzun yürüyüş yaptığımda damarlarım balon gibi şişiyor ve inanılmaz derecede kolum kasıyor şistikleri için görüntü olarak zaten çok çok kötü duruyor. Tinaztepe hastanesine birkaç doktora göründüm çok sağlıklı, bir şey yaptırma falan dediler ama hayatım kabusa döndü 2 tane çocuğum var ellerini yazları hiç tutamıyorum utanıyorum elimde değil ve hayatımı psikolojik olarak altüst oldu. Sizce skleroterapi yaptırsam kurtulur muyum bu dertten... Lütfen yardımcı olursaniz cok sevinirim.
Hiç utanmayın yavrularımızın ellerini tütün doya doya gezin. İllaki çözümü vardır...

üsküdar delet hastanesi kalp damar cerrahı ayhan özcan bu doktoru bulun. benimde kılcal damarlarım vardı, ultrasyonda damarlarda sorun olmadığını estetik açıdan tedaviye başlanılması gerektiğini bir kaç seans skleroskopi önerdi doktor. muhteşem sonuçlar aldım. zaten anadolu yakasında meşhur bir doktordur herkes köpük tedavisi olmak için ayhan beye gelir ayrıca devlet hastanesi olduğu için ücrette ödemezsiniz bir tek ilacı ve bandajı siz alıyorsunuz
Merhaba tedavinizden hala memnun musunuz ?

Merhaba, ben gecen hafta cuma varis tedavisi oldum. Damarlarim yakilmadan cikarilmadan. Gelismeleri yazarim merak eden olursa. İki gun bandaj+corap ve ondan sonra 4 gun gunduzleri corap. Simdi corapsiz devam ediyorum. Mudahele edilen yerlerin iyilesmesini bekliyorum
Merhaba tedavinizden memnun musunuz nerede oldunuz acaba ?

Benim de gençliğimden beri bacaklarımda mor kılcal damarlar vardı, hamileliklerle beraber çoğaldılar. kalp damar doktoruna gittim, bunların zararı yok, damarlarında bir problem yok dedi. Ben de bir dermatologa gittim ve o da bütün bu damarcıkları tek tek lazerle yaktı. Bir kaç hafta bu yerler mosmor oluyor ama sonrasında kayboluyorlar. Yeni damarcık oluşumuna etkisi yokmuş yani her zaman yenileri oluşabilir ama en azından eskilerinden kurtuldum.

Ben taksim ilk yardım hastanesinde Özkan beye oldum, sadece ilaçları aldım, bu sene bitti, çok memnunum, devlet tedaviyi karşılıyor, köpüğü... İlaç size ait

Burda yeniyim acaba bir ayari falan olabilir mi burdan yazma sansiniz var mi rica etsem ben de doktor arayisindayim ve bu duruma takmis durumdayim yardimci olursaniz cokkk mutlu olurum

X