vaser liposuction ve j plazma 6. hafta fotoğraflarım :( Çok endişeliyim

gamzeeeee_

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2022
14
4
39
Merhaba hanımlar.
1 Nisanda karın ve gıdı bölgemden vaser liposuction ve j plazma yaptırdım. Doktor ameliyatın çok başarılı olduğunu 4 litreye yakın yağ aldığını söyledi. 3-4 haftada ödemlerin çoğu gider dedi. Ama karnım garip bir hal aldı. Çok endişeliyim. 15 gün önce bir arkadaşım başka bir doktora yaptırdı dümdüz karnı :KK43:. Doktor acele ediyorsun dedi. Liposuction yaptıranlar fotoğraflara yorum yapıp tecrübelerini paylaşırlara çok sevinirim.

20220513_220646.jpg 20220513_220651.jpg 20220513_220745.jpg

Sevdaa16

Üye
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2020
8
3
46
ahhh canım benimde aynı görüntü engebeli arazi gibi.. o şişlikler dokunduğumda elime sert geliyor senin de öylemi aslında sert olması beni umutlandırıyor çünkü gıdı lipo olduğumda da sert şişlik vardı başta sonra zamanla geçti inş.. yine öyle olur

Sevdaa16

Üye
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2020
8
3
46
Merhaba hanımlar.
1 Nisanda karın ve gıdı bölgemden vaser liposuction ve j plazma yaptırdım. Doktor ameliyatın çok başarılı olduğunu 4 litreye yakın yağ aldığını söyledi. 3-4 haftada ödemlerin çoğu gider dedi. Ama karnım garip bir hal aldı. Çok endişeliyim. 15 gün önce bir arkadaşım başka bir doktora yaptırdı dümdüz karnı :KK43:. Doktor acele ediyorsun dedi. Liposuction yaptıranlar fotoğraflara yorum yapıp tecrübelerini paylaşırlara çok sevinirim.

Eki Görüntüle 3065527 Eki Görüntüle 3065528 Eki Görüntüle 3065531
ahhh canım benimde aynı görüntü engebeli arazi gibi.. o şişlikler dokunduğumda elime sert geliyor senin de öylemi aslında sert olması beni umutlandırıyor çünkü gıdı lipo olduğumda da sert şişlik vardı başta sonra zamanla geçti inş.. yine öyle olur

gamzeeeee_

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2022
14
4
39

Evet baya sert ve uyuşuklar. Bugün ödemler çabuk gitsin diye bir iğne yaptı 8-10 yerden. umarım iyi gelir. Ben bu ameliyatla gıdı da oldum. Oradada şişlikler var. Gıdıdaki sertlikler ne zaman geçti sizin?

bobbito

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2019
11
0
17
Merhaba, ben de uyluk liposuction oldum 3 hafta önce. Bu hafta doktorun önerdiği masaja başlayacağım benzer şikayetlerim için. Deneyimlerimi paylaşırım. Geçmiş olsun.

kelebek cyprus

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2018
46
3
40
Merhaba hanımlar.

Korse takıyormusunuz şişde olsa guzel durack gıbı şekıllı olmuş yanı ıcten bır şişme normal dıye duymuştum hep ben olmadım ama ıstyorum sadece basen kısmından

gamzeeeee_

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2022
14
4
39
Korse takıyormusunuz şişde olsa guzel durack gıbı şekıllı olmuş yanı ıcten bır şişme normal dıye duymuştum hep ben olmadım ama ıstyorum sadece basen kısmından
korseyi 6. haftadan sonra cıkardım. ama arada dışarı çıkarken takıyorum. hala uyuşuk olduğu için daha iyi hissediyoum takınca.

eskiye göre fark var değil mi? Sanırım beklentileme göre değerlendirdiğim için bana olmamış gibi geliyor.

bobbito

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2019
11
0
17
benim uyluk ve kol liposuction kontrolüm yapıldı, doktor masaja başlamadın mı hala diye azarladı. bana daha önce kimse masaj lazım dememişti. Saati 1100 tl gerçekten şok oldum.

kolumun altı taş gibi olmuştu. sizin de öyle sertse hemen masaja koşun kızlar.

Daha ucuza masaj bulan olursa yazın lütfen!

arzusen5017

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2022
20
3
44
Merhaba hanımlar.

korse gıydınız mı benım karnım dumduzdu ama 40 gun korse gıymıstım

arzusen5017

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2022
20
3
44
benim uyluk ve kol liposuction kontrolüm yapıldı, doktor masaja başlamadın mı hala diye azarladı. bana daha önce kimse masaj lazım dememişti. Saati 700 tl gerçekten şok oldum.

masajı herkes yapar çok pahalıymış o ne olacak sadece lenf akışını saglamak lazım ben ablama yaptırmıstım

gamzeeeee_

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2022
14
4
39
benim uyluk ve kol liposuction kontrolüm yapıldı, doktor masaja başlamadın mı hala diye azarladı. bana daha önce kimse masaj lazım dememişti. Saati 1100 tl gerçekten şok oldum.

ben saatini 350 tl den yaptırıyorum. 8 hafta civarı yapılması gerekiyormuş haftada en az 4 kere. bu bilgiyi doktor daha önce verseydi kendimi ona göre ayarlardım yada ameliyattan vazgeçerdim. çünkü maddi olarak zorlanmaya başladım.

benim doktorum yaptırsanda olur yaptırmasanda dediği için hala kararsızım. siz başladınız mı masaja? kaç seans yaptırdınız ve değişiklik var mı acaba?

Petiteloiseaux

Guru
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2007
3.258
690
ben saatini 350 tl den yaptırıyorum. 8 hafta civarı yapılması gerekiyormuş haftada en az 4 kere. bu bilgiyi doktor daha önce verseydi kendimi ona göre ayarlardım yada ameliyattan vazgeçerdim. çünkü maddi olarak zorlanmaya başladım.

benim doktorum yaptırsanda olur yaptırmasanda dediği için hala kararsızım. siz başladınız mı masaja? kaç seans yaptırdınız ve değişiklik var mı acaba?
Normalde masaja gerek yok. Ödem zaten kendi dağılır. Benim ikinci gün düzdü. Sadece görünmeyen ele gelen sertlikler vardı. Onlarda aylar içinde yok olmuştu