Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Ve yine yeniden actibreast...

ebru19

Guru
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2008
490
258
44
slm kızlar beni eski kullanıcılar tanır sitenin sıkı takipçisiydim denemediğim yöntem kalmadı ben ve bir kaç arkadaşıma actibreast hediye edimişti deneme ve tanıtım için çok memnun kalmıştım fakat pahalı olduğu için alamamıştım bir kaç gündür yine aramaya başladım ve bir sitede uygun fiyata buldum (eskisine göre tabi) ve gözümü karartıp dün akşam üzeri siparişi verdim sabah elime ulaştı işyerinde kimsecikler yokken hemen kameranın olmadığı yere geçip (wc :KK1:) sürdüm böylece benim maraton yine başlamış oldu gelişmeleri bildireceğim akşam eve gidince ilk iş ölçülerimi almak olacak tabi

hadi bakalım hayırlısı

ebru19
hayırlı olur inşallah. daha önce kullandım denişsin ne kadar cm büyüdü?kalıcı oldu mu? kullandığın zaman kaç yaşındaydın belki erken yaşta kullandıysan ondan da fayda görmüşündün...

arkadaşım bahsettiğin ürünü biraz inceledim. yağ dokularını arttırmaktan falan bahsediyor. sen kullandığın için biliyorsundur bu krem kalıcı bir etki yapıyor mu? yoksa kullanıldığı sürece mi kalıcı? bir zararı yoktur herhalde. birde ben fiyatını merak ettim yazarsan sevinirim:)

ben de çok eski takipçilerdenim hatta bana da hediye olarak gelmişti bu krem. hiçbir faydasını görmemiştim. ve hediye gelen arkadaşlardan bir tek ebru hanıma etki etmişti bu krem. o yüzden tekrar ebru hanım fayda görse de bence eski konuyu da bir okuyun diye uyarmayı bir görev bilirim çünkü az değil paya pahalı bir krem malesef:KK43:

arkadaşlar o günde belirttiğim gibi ilk işim ölçülerimi almak oldu göğüs ucundan 86 göğüs altından 76 cm di. bugün 3. günüm sabah tekrar ölçtüm 87,5 geldi (göğüs ucundan) etkisi var sızlama hissediyorum kalıcılığına gelince ben sadece hediye gelen kutuyu kullandım devamını getiremedim o nedenle etkisi kalıcı olmadı en az 2-3 ay kullanmak gerekiyor yaşıma gelince şuan 32 yaşındayım (kimlikte) aslen 33 ve etkisini hala görüyorum birazda bünyeyle alakalı bazı bünyelerde 2. kutuda etkisini göstermeye başlıyo o dönemde benimle birlikte tuana isimli arkadaşada gönderdiler oda etkisini görmüştü ama yine fiyattan dolayı oda alamamıştı kendisiyle hala görüşüyorum onunla birlikte 3 arkadaşım daha etkisini görmüştü ama sonra ne oldu bilemiyorum bildiğim hepimizin ortak noktası fiyatıydı o zamanlar 140 tl civarındaydı şuan 95 tl düşmüş ben 89 tl ye aldım

3 günde 1,5 cm büyümesi güzel. insallah devamı da gelir. fiyatıda iyiymiş aslında ama tam emin olduktan sonra alabilirim. benim cildim yağlı bazen küçük sivilceler cıkıyor göğüs çevresinde.. o kremin yapısı nasıl?

3 günde 1,5 cm büyümesi güzel. insallah devamı da gelir. fiyatıda iyiymiş aslında ama tam emin olduktan sonra alabilirim. benim cildim yağlı bazen küçük sivilceler cıkıyor göğüs çevresinde.. o kremin yapısı nasıl?

aynı sorun bende var canım benim cildimde yağlıdır ve sivilce çıkar bende genelde sıktığımdan leke oluşur krem yağlı değil yağlı olmadığı içinde cilt daha kolay emiyo kullanmaya başladığımdan beri sivilcelerimde geçmeye başladı gün geçtikçe etkilerini daha iyi anlayacam sizede yazarım sizde duruma göre hareket edersiniz

Pfff.. Ben ümidimi kaybettim artık. Oestro diye bir kremi tanıtan dansöz asena'da gitmiş silikon yaptırmış. Halbuki yalan atıp durmuş bizlere bu iyi bu işe yarıyor filan diyordu reklamlarında kremin.

arkadaşlar bu sabah itibariyle göğüs çevresi 90 cm büyüme devam ediyo tabi acımada :)) şuan bayağı bir dolgunluk var eşimde farkında bu arada 90 olan göğüs değil arkadaşlar yanlış anlaşılmasın sırttan itibaren göğüs çevresi normalde 75 destekli kullanıyorum ama artık bayağı sıkıyo inancımı kaybetmek istemiyorum inanıyorum bu kez olacak ceydaist sende inancını kaybetme bende kaybetmiştim son kez deneyecem dedim inanarak kullanıyorum şimdilik gelişmelerden memnunum... inanıyorum olacak...

Merhaba topik biraz eski ama birşey sorabilir miyim acaba aldığınız bu kremin raf ömrü kaç ay idi hatırlıyor musunuz 12 mı 24 mu ☺☺
henüz bitirmedim ilk kutuyu hala kullanıyorum dün regl oldum ve göğsümde hiç değişme olmadı hala aynı sanırım bu güzel bir gelişme :21:

X