Popüler Konu Verimli Rutin

Selamlar Hanımlar

Cuma günü öğlen İpek’in kreşinden aradılar. Kusmuş ve ishal başlamış. Akşamına Ela da hastalandı. Sabaha kadar ikisi de sürekli kustu. Cumartesi sabah da ben hastalandım, akşama da eşim🤦🏻‍♀️ Perişan vaziyette 3 gün geçirdik. Bugün evdeyiz, toparlanmaya çalışıyoruz hala.

Selamlar Hanımlar

Cuma günü öğlen İpek’in kreşinden aradılar. Kusmuş ve ishal başlamış. Akşamına Ela da hastalandı. Sabaha kadar ikisi de sürekli kustu. Cumartesi sabah da ben hastalandım, akşama da eşim🤦🏻‍♀️ Perişan vaziyette 3 gün geçirdik. Bugün evdeyiz, toparlanmaya çalışıyoruz hala.
Geçmiş olsun hepinize elecda

Selamlar Hanımlar

Rota virüsü mu acaba? Çok geçmiş olsun ailecek

Tabi paylaşırım canım,
tahtamanya_ instagram hesabına yaptırmıştım canım ben 120*120 ebatlarında, kullandıkları boyalar sıkıntısız. Tavsiye edebilirim demonte halde geliyor. Bizimki bu şekilde.
Arka arkaya ve yanyana kaç kitap sığıyor
Seviyorum duvara monte edilmesine
Yerden yüksekte oluşu süpürmede çok rahat oluyor.
İkeanın küçük kitaplığını kullandık 5 yıldır ama artık hem kitaplr sığmıyor hem de hepsini şöyle bi elden geçirmek istiyor oğlum
120- 120 çok iyi
Bazıları trenyolda 100-80 filan çok uygun fiyatlı ama küçük

Ders veren
Açık açı öğüt veren kitapları ben de sevmiyorum
Alt metinleri zengin kitap seviyorum

çok sevindim keyifle okuyun inşaallah

süper patates serisinden iç sayfa paylaşır Mısın benimle 😀

bir de kızlar kitaplık olarak çocuklar için ne kullanıyorsunuz?
montessori mi? Ve nerden aldınız bilgi verirseniz sevinirim

ben kendimiz için ikea
Oğlum için diğer kitaplığı düşünüyorum
Fikirlerinizi bekliyorum
Ben oğlum için Kahve tonlarında aldım kendimiz içinde beyaz
Küçük almıştım önce büyüdükçe yetmiyor kitaplarını vermeyi de sevmiyorum okuyup geri getirme harici
Büyük bir odası var bir duvarı kitaplık şuanda
Bu kitaplıktan ziyade daha büyük bişey almak mantıklı gibi

Selamlar Hanımlar

Canım çok geçmiş olsun. Adenovirüs salgını var mide bağırsak enfeksiyonu ile başlayıp üst solunum yolu ile kapanış yapıyor.
Lipozomal c vit başlayın. D vitaminlerinizi 10 bin iu olacak şekilde alın.

Bizim 20 gün olacak hala hastayız.

Selamlar Hanımlar

geçmiş olsun

Arka arkaya ve yanyana kaç kitap sığıyor
Seviyorum duvara monte edilmesine
Yerden yüksekte oluşu süpürmede çok rahat oluyor.
İkeanın küçük kitaplığını kullandık 5 yıldır ama artık hem kitaplr sığmıyor hem de hepsini şöyle bi elden geçirmek istiyor oğlum
120- 120 çok iyi
Bazıları trenyolda 100-80 filan çok uygun fiyatlı ama küçük
Canım ben de trendyoldan aldım, Ertuğrul için istediğin modelden almıştım. Çok kullanışlı.

Ben oğlum için Kahve tonlarında aldım kendimiz içinde beyaz
Küçük almıştım önce büyüdükçe yetmiyor kitaplarını vermeyi de sevmiyorum okuyup geri getirme harici
Büyük bir odası var bir duvarı kitaplık şuanda
Bu kitaplıktan ziyade daha büyük bişey almak mantıklı gibi
Şekli nasıl
Fotoğraf yükleyebilir misiniz

Selamlar Hanımlar

2 hafta önce biz o haldeydik
Salgın dedi doktorumuz
Üç dört gün mahvolduk ama geçti şükür
Bıl kefir ayran probiyotik ile tükettik bir de bol su
Çok geçmiş olsun
Şifa diliyorum

Canım ben de trendyoldan aldım, Ertuğrul için istediğin modelden almıştım. Çok kullanışlı.
Satıcı kimdi geçmii siparişlerden bakabilir misin😀
Yanyana açık olması incelemesi açısından güzel yoksa şöyle kitaplık var odasında ama Lego parkı olarak kullanıyor
(Elimi de çek anne dedi ısrarla )😃

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    91 KB · Görüntüleme: 88
Canım çok geçmiş olsun. Adenovirüs salgını var mide bağırsak enfeksiyonu ile başlayıp üst solunum yolu ile kapanış yapıyor.
Lipozomal c vit başlayın. D vitaminlerinizi 10 bin iu olacak şekilde alın.

Bizim 20 gün olacak hala hastayız.
Size de çok geçmiş olsun canım. Lipozomal c’yi yetişkin ve çocuk aynı ölçüde mi kullanıyor?

Size de çok geçmiş olsun canım. Lipozomal c’yi yetişkin ve çocuk aynı ölçüde mi kullanıyor?
Canım yetişkin saat başı veya 2 saatte bir 1 yemek kaşığı, senin çocukların için 1 tatlı kaşığı. İshal oluncaya kadar. İshal olunca kesiyorsunuz o gün için.

Eğer zaten aktif bir ishaliniz varsa; siz günde 3-4 yemek kaşığı, çocuklar için de aynı şekilde 3 4 tatlı kaşığı yeterli. Örneğin sabah 1, öğleye doğru 1, öğleden sonra 1,akşam 1 gibi.

X