Verimli Yaşam Günlüğüm

Kitap okumaya başladım üstün başarı ve birlikte iyi hissetmek kitaplarını bitirdim yürüyüş ayakkabısı siparişi verdim yarın gelir alan bilgisi için video ders satın aldım malum yüksek lisans için mülakata hazırlanmam gerekecek umarım bu sefer olur elimden geleni gerçekten yaptım ve yapıyorum ingilizce için birşeyler yapsam iyi olur bir de beslenmeye düzen getirmem lazim çok kontrolsuz gitti son on beş gündür

Ben bir kurban değilim ve hayatımın kontrolü tamamen kendi elimde ✋rutinim güzel oturdu bu kapanmada sabah kalk kahvaltı hazırla çocuklarla ödevleri yap ya da ödev yoksa bı etkinlik yap evi topla supur ev işi varsa hallet kitap oku öğleden sonra yemekleri hazırla yemekten sonra eşle çay keyfi çocuklarla uyku rutini uyumamayi basarirsam kendimle keyif kahvesi 👏👏durum fena değil ama buna yürüyüş ve gece yatmadan tekrar ekelenecek dersleri yürüyüş yaparken dinleyip dinlediğim dersi yatmadan ve sabah kalkinca tekrar etmeyi istiyorum ki sağlam olsun 🙏🙏

Sonunda bugün yürüdüm bu haftaki üçüncü kitabım da bitti çok şükür ders çalışmaya başlamak lazim ve tabiki düzgün beslenmeue bugün baklavanın hakkını verdim ramazan da bitti yaz kapıda beş kilom var beni rahatsız eden hayırlısı ...

İki gündür düzgün beslendim
Kitap okudum iki kitap daha bitti satranç ve atlarla yaşayan kadın kitaplarını okudum
İki gündür yüksek lisans için ders çalıştım
Yürüyüşümu yaptım 🙏

Üç gün iyiyim dördüncü gün kötü dipteyim yine her konuda kendimi eksik hissetmekten o kadar çok yoruldum ki kafamın içinde hiç durmadan konuşan bir ses var sanki şunu yapmalisin bunu yapmalısın hayirr hiç bir şey yapmak zorunda değilim diye bağırıp isyan etmek geliyor içimden ama niye bu kadar korkuyorum ki zamanın boşa gecmesinden habire okuyorum ne için neye yarıyor ruh halim hep dalgalı hep diplerdeyim biraz suyun yüzüne çıkabilmek için savaşıyorum resmen ve üç gün sürüyor sonra eski ben çok yorgunum artık günlük bittim sanki ben kendimi dışardan izliyor gibi hissediyorum bazen hayat akıyor ama ben sadece izliyorum yaşamıyor gibi kendine yabancılaşmanın dibi ...

Merhaba günlüğüm bir kaç günlük depresif halden sonra bugün daha iyiyim geçtiğimiz üç gün bi ara kanama geçirdim sebebini bilmiyorum herşeyim normal çıktı ama hem bedenimi hem ruhsal halimi çok etkiledi
Her neyse bugün düzgün beslendim sporumu yaprim bir bölüm dizi izledim biraz kitap okudum ev işleri rutin zaten fena bir gün değildi
Salı gününe diyetisyenden randevu aldim çok daha iyi olsamda kilo verme düşüncesi kafamdan gitmiyor psikolojik olarak kendimi guclendirdigim için uzun vadeye yayarak bir diyet girişiminde daha bulunacağım umarım kendimi kısır döngüde bulmam yine

Eveeeet uzun bir aradan sonra tekrar diyetisyene gittim güncel kilom 71.2
Bugün başladım bakalım bire bir uyabileigim kadar uymaya çalışacağım bu ara bol bol okuyorum yuruysu yapıyorum dizi izliyorum yüksek lisansla ilgili kafam karışık ya bı tarafım istiyor bı tarafım ne gerek var çok yorulacaksin gidiş geliş zor olacak hem madden hem manen yorulacaksin diyor tam emin olmadığım için ders çalışma konusu da askıda kalıyor o kadar alese çalıştım YDS ye çalıştım sumdi bu neyin kafası bilmiyorum gerçekten
Bugün bir terapist aradım randevu için uzun zamandır terapi almak istiyorum ama cesaretim yeni geliyor daha ama randevu alamadım 14 hazirana kadar dolu e sonra da yaz tatili başlayacak ben gidicem eylüle kaldı gibi görünüyor hayırlısı bakalım

İki gündür iyiyim çok şükür gayet iyi gitti bol bol okudum izledim düzgün beslendim ve spor yaptım ev işleri düzeni zaten oturdu günde bir saat ev işi yapınca parlamasa da kabasi gidiyor e bana yeter 😂

merhaba günlüğüm diyetisyene gittim bugün 3 kilo vermişim güncel kilom 68.3 2 si ödem biri yağ
bakalım nasıl devam edecek sonraki haftalarDda ara ara okudm ara ara izledim geçen sürede ama tam istediğim gibi değil okulların açılma kararı sarstı beni biraz çünkü anne annem ameliyat olacak ve annem gelemeyecek bu da benim okula çocuklarla gitmem demek bakaım nasıl gececek bıktık arık ya umarım eylülde eski normalimizle başlarız okula

Okula çocuklarla gidiyorum inanilmaz yıpratıcı oluyor bir taraftan yıl sonu işlemleri bir taraftan çocukları neyle oyalayacagimin sorunsalı ev işi beni çok zorluyor süpürge yemek bulaşık çamaşır çok tiksindim her şeyden yeteeeer diye bağırmak geliyor içimden kendime ayıracak hiç vaktim yok bittim 😔

Merhaba günlüğüm
Kapanmadan beri bir aşağı bir yukarı ruh halleri ile aynen devam ediyorum
Bana iyi gelen bir çok şeye vakit ayıramaz oldum maalesef yuksek lisans için hiç çalışamıyorum sanki mülakattan korkuyorum evet evet işte itiraf ettim valla çok korkuyorum ALES tamam YDS tamam not ortalama da iyiydi ama bir çok konuyu unutmuş durumdayım oturup çalışmam lazım eğer istiyorsam ama o kadar gözüm korkuyor ki mülakattan sacmalamaktan çalışmıyorum ve herkese pek canım istemiyor ya zor olacak sanırım vazgeçtim yalanını söylüyorum üstüne gitmek lazım
İngilizceye hiç bakmaz oldum kitap okumadım uzun zamandir meditasyon yok cocuklarla okula gidiyorum ve 24 saat bir arada olmak beni epey yordugu gibi tahammul seviyemi de oldukça düşürüyor tukendigimi hissediyorum neyseki bu cuma yola cikiyoruz annem gilin yanına meğer annem benim elim kolum Muş butun duzenimi ona borçlu imisim
Biraz içimi dökmüş oldum umarım biran önce bana iyi gelen şeylere başlarım tekrardan yoksa ruh sagligim elden gidiyor zaten sallantılı 😂😂

Merhaba sevgili gunlukcum
Uzun zaman olmuş yazmayalı temmuzun ikisinde tatile gitmiştim evime dün döndüm şükür kafaya bir şey takmadan gezip gördüğüm eglendigim deneyimledigim çocuklarımla güzel vakit geçirdiğim bı tatil oldu çok şükür son bir haftaki orman yangınları cigerimizi yaktı maalesef çok zor günler geçirdik köyümüzü yangın cevreledi ama rabbimin lutufu ile kurtuldu evimizin dibine kadar gelen yangın çok şükür çok az maddi hasarla bitti gitti kalan yangınlar da biran önce söndürülür inşallah

Aksaray'a başvuru yaptım yüksek lisans için 15 kişi alacak şansıma kesin olur gibi ve çok güzel bir şey daha benim için mülakatın olmaması hayırlısı olsun

Tatil boyunca içtiğim asitli içeceğin yediğim hamburgerin dondurmanın haddi hesabı olmadı ne yazikki 75.4 kiloyla diyete başladım dün bunun hayatımdaki son diyet olması için elimden gelen her şeyi yapacağım 🙏

Tatilde namaza başladım elhamdülillah iyi gidiyorum çok şükür çocuklara da duaları öğrettik bu yaz

Şimdi evimde düzen kurma zamanı

Bu sene inşallah okullar açılırsa geçen senenin açığını kapatmak için ciddi bir çalışma yapmam gerekecek hiç gocunmuyorum inşallah okul açılır da bende insanlara dokunabilmenin hazzini yaşarım geçen sene bu konuda tükenmişlik yoğun yaşadım çünkü

Yeniden bir planlama yapmak istiyorum bugün
Hayırlısıyla güzel günler olsun inşallah ülkemiz ve bizim için

Merhaba sevgili gunlukcum
Uzun zaman olmuş yazmayalı temmuzun ikisinde tatile gitmiştim evime dün döndüm şükür kafaya bir şey takmadan gezip gördüğüm eglendigim deneyimledigim çocuklarımla güzel vakit geçirdiğim bı tatil oldu çok şükür son bir haftaki orman yangınları cigerimizi yaktı maalesef çok zor günler geçirdik köyümüzü yangın cevreledi ama rabbimin lutufu ile kurtuldu evimizin dibine kadar gelen yangın çok şükür çok az maddi hasarla bitti gitti kalan yangınlar da biran önce söndürülür inşallah

Aksaray'a başvuru yaptım yüksek lisans için 15 kişi alacak şansıma kesin olur gibi ve çok güzel bir şey daha benim için mülakatın olmaması hayırlısı olsun

Tatil boyunca içtiğim asitli içeceğin yediğim hamburgerin dondurmanın haddi hesabı olmadı ne yazikki 75.4 kiloyla diyete başladım dün bunun hayatımdaki son diyet olması için elimden gelen her şeyi yapacağım 🙏

Tatilde namaza başladım elhamdülillah iyi gidiyorum çok şükür çocuklara da duaları öğrettik bu yaz

Şimdi evimde düzen kurma zamanı

Bu sene inşallah okullar açılırsa geçen senenin açığını kapatmak için ciddi bir çalışma yapmam gerekecek hiç gocunmuyorum inşallah okul açılır da bende insanlara dokunabilmenin hazzini yaşarım geçen sene bu konuda tükenmişlik yoğun yaşadım çünkü

Yeniden bir planlama yapmak istiyorum bugün
Hayırlısıyla güzel günler olsun inşallah ülkemiz ve bizim için

Merhaba sevgili günlüğüm son üç gün o kadar hareketli geçti ki arabamızı satıp yeni bir araba aldık ödememiz epey yükseldi çok dikkat etmem gerekecek diyetisyen ücretim 400 lira bu bana çok pahalı geliyor ama çok da iyi gidiyorum ikinci haftaya girdim ilk hafta 2100 gitti kendimi de yoksun hissetmedim bu süreçte ödeme diğer ay başlıyor tercih danışmanlığından bu ay ek dersim yatacak onunla bir ay daha devam etsem sonra da eğer hala istersem pansiyonda nöbet alırım diye düşünüyorum

Bugün evi güzelce temizledim camlar mutfak dolabı koltuklar silinecek okul açılmadan enerjim olursa yarın mutfak dolabı ile koltukları diğer günde camları silsem ne iyi olur

Onun dışında da pek bir şey yok yüksek lisans kabul sonucu bir Eylül'de aciklanacak oğlumun okulunda kura çekilecek öğretmen için inşallah istedigimiz gibi olur bu beni çok strese sokuyor şu sıralar o da diğer hafta belli olacak herhalde

10 günde bir yaziyorum 😂😂

Merhaba sevgili günlüğüm çok yoğun geçen günlerden sonra yazıyorum yine okulun açılmasına az kaldı ve ben hala dinlenemedigimi hissediyorum bizim arabayı halama satmistik bu pazar onun satışını vermek için memlekete gittik pazartesi halledip salı otibusle döndük çok çok yorucu idi

Okul açılır açılmaz öğretmenlere vermem gereken bir psikoegitim var arkasından veliler ve öğrenciler yoğun bir şekilde başlamamgerekecek

Oğluma şükürler olsun ki kuradan istediğimiz sınıf öğretmeni çıktı yarın veli toplantisi yapacak inşallah güzel bir dört yıl geçirir çocuğum birinci sınıf biraz korkutuyor beni kızım da anaokuluna başlayacak bu sene yoğun gececek gibi benimde yüksek lisans olursa epey bir zorlayabilir beni

Çocuklarla pek oynamaz oldum ikisi beraber oyun kuruyorlar asagida da oynuyorlar iyi oluyor ara sırada birlikte yürüyüşler yapiyoruz gece yatmadna sohbet etmeyi seviyorlar öyle geçiyor gunler

Bi tane akademik ajanda siparişi verdim Allah'ın izni ile bı sene okulda cok çalışmam lazım zamanı iyi planlamam önemli

Çok yoğun bir günün ardından merhaba günlüğüm
Bugün oğlumun veli toplantısı vardı içime çok sindi öğretmenimiz çok mutluyum bu açıdan okul forması kırtasiye alışverişi yaptık ve 1200 lira ödedik daha kızın ki olacak Allahım sen memura yardım et 😂 artık eğleniyorum kendimle bu ne pahalılık böyle
Sağlıklı beslenme iyi spor salonundaki grubum hala başlamadı biran önce başlasa artık spor da düzene girer şimdilik sadece yürüyüş yapıyorum ara ara
Oturup bı plan program yapmaliyim gerçekten verimli bir yıl olsun istiyorum kendi okulum isim cocuklarin okulu çok önemsiyorum bu yıl benim yılim olsun Haziran'da baktığımda diyeyim ki ne güzel bir yıldı be afferim kız ne çok şey sigdirdin bu yila 😂😂

Hiç bir şeyi yoluna koymamış olsam da sağlıklı beslenme iyi gidiyor güncel kilom tam 71.0 4.3 gitti bile bı 10 kilo daha verince benden iyisi yok

X