Vicdan Azabi

Bugün olmazsa baska bir gün alırsın, en kötü öteki tarafta :) O kız mutlaka bir gün aktif olacak

İyi yapmışsın ama bir nebze de olsa icin rahatlar.

Ne rüyası gördün

Ben ozur dilemeye gidiyorum, kiz kanser olmus saclari dokulmus agliyor hep. Esimi hic unutmamis, benim mesajimdan sonra da hastalanmis olarak gordum.
Bana kizgindi tinaklarini eelime gecirmeye calisiyor ama hic hali bile yoktu

yaa seniin iş ne oldu senin durum bir ara çok kötüydü.kocan seni aldatıyordu hatta faceten kadına bakmıştık felan

neler oldu? böyle küt diye konular değişince sanki diğerleri gerçek dışı kalıyor

Ben ozur dilemeye gidiyorum, kiz kanser olmus saclari dokulmus agliyor hep. Esimi hic unutmamis, benim mesajimdan sonra da hastalanmis olarak gordum.
Bana kizgindi tinaklarini eelime gecirmeye calisiyor ama hic hali bile yoktu

Çok fazla etkisinde kaldığın icin öyle görmüşsündür bir de sen gercekten cok temiz kalpli bir insansın

benim anlamadığım karşı tarafa yalanlar söyleyerek kendinizi nasıl avuttunuz ? kıza yalan söylediniz elinize ne geçmiş oldu sonra döndünüz eşinize yalan söylediniz günü kurtardınız geleceğe dönük içinizde kalmayacak mı bu yalanınız ... valla ben eşimi bi bayanla yatakta bassam bayanla asla muhattap olmam onun için sizin beynin işleyişini kavrayamadım dertsiz başınıza dert açmışsınız ya da dertlerinizi katmerlemişsiniz diyim

anladım

peki sen eşine karşı hiç ama hiç kırgın değilmisin ?
Nasıl olurda yine bu duruma gelirsiniz önce söyliyim eşin yakışıklı biri değil bana göre bu kadar aşırı kıskanacak ne var anlamıyorum

onun dışında ben ekımın son gunlerınde 16 haftalık gebeliğim sonlandırıldı bendeki bir sebbeten ötürü uzun soluklu değildi ama eşimin bana karşı bir takım tutumlarına ben çok kırgınım bunu kendiside biliyor ama asla seninkiyle aynı boyutta değil
aynı boyutta olsaydı benim için herşey çok farklı olurdu

kendine haksızlık yapıyorsun bence ve bosuna zorluyorsun

Son düzenleme:

içimde kalmasın diye yazıyorum biri öbürünün kocasının yakışıklılığı hakkında yorum yapılmasına çok ama çok karşıyım ya deli oluyorum bu söylemlere... adam onun kocası siz nasıl bana göre diye de yazsanız eşin yakışıklı biri değil diyebiliyorsunuz bana göre benim kocam yakışıklıdır ve diğer erkeklere yakışıklı mı değil mi gözüyle bakmam ve yorum da yapmam...

Son düzenleme:

daha önceki konusunu biliyormusunuz?

konularını bilmiyorum ama eşin yakışıklı değil demek gereksiz ve karşı tarafı incitebilecek bir yorum diye düşünüyorum ...dedim ya içimde kalmasın diye yazdım

eski konusu sadece aldatılmak değildi ,bayanın saglık sorunları ve eşinin ona karşı vicdansız tutumlarıydı

Eğer incinirse bana o yazar durup dururken aman seninde kocan hiç yakışıklı değil demem aklımdan bile geçmez böyle bir savunma

eşini ona çeken şey farklı canım.öyle tutkuyla seviyordu eşini ben de bakıp bakıp bu adamda ne buluyor demiştim ayrıca eşi moğol ama bir birlerine benziyorlar ancak eşine tutulmasının sebebi tipten ziyade zekası başarıları bir de sonradan musluman olmuştu galiba bunlar.yani fazlasıyla karmaşık bir sentez, aşkta sentez ne demek derseniz onun cevabını ben de bilmiyorum beyin nasıl işliyor.neyse konu o değildi son durum çok fenaydı o aşifteye felan bakmıştık facete neler oldu nasıl duzeldi, kendi sağlık sorunları ve eşinin ilgisiz tavırları vardı neticede adam kendini affettirmiş ama geride guvensiz ve pimpirikli bir eş bırakmış bu durumdan kurtulmak bence yıllar alır gibime geliyor bir de sanırım çok boştasınız durup durup eşinizi kafanıza takıyorsuzuz biraz sosyalleşip kendinize ciddi ugraslar buldugunuz zaman sanırım bu ruh hali biraz değişir

bağımlılık olayını belirtmeyi unutmuşum bazı insanların beyinleri bağımlı olmaya çok musait sanırım bu bir arıza yani tıbben öyle deniliyor.söylentiye göre tedavi edilebiliyormuş

Son düzenleme:
Eşinle aranızda çok mesafe var.Hal böyle iken zedelenmiş ilişkinizi düzeltmek kolay değil.
üstteki arkadaş ta yazmış,katılıyorum yaşadığın aldatılma olayı seni güvensiz ve pimpirikli yapmış.
eşinle aranızdaki sevgi bağı nekadar güçlüdür bilemeyiz tabi.
eğer evliliğinizi düzeltecekseniz bu bu şekilde olmaz.
telefonla mesajla filan kontrol etmeye çalışmak akıl karı değil.
ayrıca eşinin eski kız arkadaşına da ayıp etmişsin gerçekten.saçma olmuş yaptıkların.ama olan olmuş.
nasıl düzeltilir daha fazla büyümeden bilemiyorum.ama biraz zamana bırak herşeyi.
kızla elbet bigün tekrar irtibatın olur,kısaca özür diler geçersin.kızın tavrı yerinde olmuş.
belli ki geçmişle işi yok.bence senin sandığın kadar da etkilenmemiştir.kendi hayatına bakıyordur.
senelerce senin eşin yüzünden acı çekiyor olsa bu 7 sene zarfında illa patlak verirdi biyerden veya senin bu mesajlarına
farklı cevapları olurdu.
gördüğün rüya da bililnçaltının bir eseri.daha fazla büyütme kafanda.
sonra da sakin bir kafa ile eşinle geleceğiniz hakkında otur konuş.bu evliliği toparlamak için daha ciddi adımlar atmalısınız.
çocuk oyuncağı değil bu nihayetinde.geleceğin sözkonusu.

cnm yuvan için yapmışsın birinin canını acıtıp kötülük yapmamışsın işler iyice düzelsin aradan zaman geçsin eşine anlatırsın bu kadar üzülme çok......dünyanın en büyük şer........i dediğin böyle olsun hiç takma:)

Zannetsen de yaptığın yanlış
Sende biliyorsun
Ama eşinin yanlışlarının karşısında devede kulak tabi
Bence seni 'kötü' eden ne veya kim varsa geride bırak, doğrular olsun artık sadece hayatında

Son düzenleme:

tatlım benim hastalıgımda bana destek olmayuıp onume set cekecek benımle doktora gelmeyecek bır adam zaten benım ıcın kıvanc tatlıtug olsa nolurrr hepsı recep ıvedık ya gozumde
Fedakarlık yapması onemlı degılkı adamın
arkasıdna durabılecegı seylerı yapsaydı
musluman olmasaydıda o olanlar hıc olmasaydı dahamı kotu olurlardı , hayır

Yalana bir kere batınca devamı da gelmiş.. yalan yalanı çekmiş. hiç hoş olmamış yaptığınız şeyler...

eski sevgilisinin 7 sene sonra sizi sanal alemden eklemesi çok ilginç..

Eşinle tekrar görüştükleri izlenimi oldu bende.

Bence tamamen ayrılmalısın. Seni o kadar kötü etkilemiş ki kendini bile tanıyamaz hale gelmişsin. Adam aşırı güvenilmez ve sakat bence.

Sadece gunu kurtardim iste, vicdanim rahatsiz ediyor beni. Hele de o ruyayi gordukten sonra...
Ben de bu gune kadar esimi kiskandigim kimse ile muhattap olmadim. Sadece bu 7 yil once ayrildigi eski sevgilisine mmsj attim

Cute cum ben bir sure psikolojik destek aldim ve ailemin de yardimi ile herkesi her seyi affettim. Esimin de hakli sebepleri oldugunu dusunuyorum su anki hislerim mantigim ile. (benim onu amerikaya gelmeye zorlamam turkiyedeki isini birakmasi orada 4 ay issiz kalmasi olimpiyat sampiyonlugu olan adamin garsonluga baslamasi aile problemleri memleket ozlemi vsvsvsvs)

Bebegin icin cok uzuldum, eminim yeniden Allah nasip edecek cok da guzel bir anne olacaksin. Esinle konusabiliyorsun cok guzel. Iletisimsizlik en kotusu ki ben bunu uzun bir sure yasadim. Problemimiz yokmus gibi davrandim.. sonuc daha kotu oldu.

Belki bosuna ama benim son cabam olacak bu. Insallah. Yeni bir yenilgiyi hazmedebilecek kadar guclu hissediyorum bu kez.

Yok ayool Allahin bildigini kuldan mi saklayacagiz. Esim gercekten yakisikli degil :))

Cutemom esimi gordugu icin soyluyor acik acik, zaten su forumda cikip esin cok hos, cok yakisiyorsunuz dese dalga geciyor zannederim

Yorumunuz icin cok tesekkur ederim guzel bir ozetleme olmus.
Bu yilbasi olayindan sonra kontrol etmeyi biraktim cunku kendisi artik ciddi sekilde anladi nereye gitmeli nereye gitmemeli kimle gorusmeli vs.
Uzak olmak zor ama iyi bir yandan, yanyana olsak ben onu yine sevgimle cok simartip gecmiste yaptigi yanlislari gormesini saglayamazdim.
uzak duramazdim.
Zaten kismet nasip olursa Yaz sonu Amerikaya donup yarida biraktigim doktorami tamamlamak istiyorum. Bu arada esimle yururse ne ala, yurumezse de artik babam yanima gelip benimle kalacak.
Eski sevgili konusunda dediginiz gibi unutamiyor olsa 7 senedir mutlaka karsimiza cikardi. Ama bu ekleme konusundaki amaci neydi hic bilemeyecegim sanirim. Zamana birakmak en dogrusu, ama bu dunyada bir kez konusup o gunku yaptiklarim icin ozur dilemek isterim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…