Vücut Kremleri Victoria's Secret=Eyüp Sabri Tuncer Parfume Jewels Set

Vücut kremleri, losyonlar
ayy çok merak ettim yaa acaba hangii kokuları güzel

ben temiz ferah kokan şeyleri tercih ediyorum yazın, tecrübeli arkadaşlar tavsiyeleriniz varsa yazar mısınız?

evet bol bol sürüp miss miss gezelimde bitsin:) zaten aldığım kozmetik yada bakım ürünleri bitince çok sevinyorum nedense:KK70:

sorma sorma... ben de kozmetiklerim azaldıkça seviniyorum... bazen deli miyim ben diyorum :KK1: yenilerini alıcam diye seviniyorum heralde... ne güzel kozmetik almak :lepi:

Bende sipariş vermeyi düşünüyorum. Ama acaba nasıllar sürdüğünüz gibi gidiyor mu koku yoksa uzun süre duruyor mu? Boşuna da sipariş vermek istemiyorum bi dünyaa krem losyon vs. var koycak yer kalmadı.

Bende sipariş vermeyi düşünüyorum. Ama acaba nasıllar sürdüğünüz gibi gidiyor mu koku yoksa uzun süre duruyor mu? Boşuna da sipariş vermek istemiyorum bi dünyaa krem losyon vs. var koycak yer kalmadı.
Bende cherry pie kokusu var şöyle söyleyim akşam kremini sürüyorum sabah uyandığımda hala kokuyor oluyo:) Ve bence cherry pie çok güzel ben bir de pure love almıştımonu hiç sevmedm kolonya gibi..

Bende cherry pie kokusu var şöyle söyleyim akşam kremini sürüyorum sabah uyandığımda hala kokuyor oluyo:) Ve bence cherry pie çok güzel ben bir de pure love almıştımonu hiç sevmedm kolonya gibi..

Cherry pie nin kokusu nasıl peki çiçekli meyveli baharatlı?

canım yok öyle hemen uçup gitmiyor... aksine arada bir buram buram geliyor kokusu burnuma :)

krem ve losyonları nasıl peki? nemlendiriciliği falan?
bi de vücut spreyi mesela sabah duş alıp sıkınca ne kadar kalıcı oluyor?
avonun 2 body mistini alacaktım da yoksa bu setten mi alsam diyorum şimdi ya
ne dersiniz arkadaşlar bi fikir verin çook kararsızım :)

Son düzenleme:
krem ve losyonları nasıl peki? nemlendiriciliği falan?
bi de vücut spreyi mesela sabah duş alıp sıkınca ne kadar kalıcı oluyor?
avonun 2 body mistini alacaktım da yoksa bu setten mi alsam diyorum şimdi ya
ne dersiniz arkadaşlar bi fikir verin çook kararsızım :)
Ben losyonunu çok beğendim çok güzel nemlendiriyor ama kremi biraz yağlı geldi (benim cildim kuru bi cilt olmadığındandır belki). Kalıcılıkları güzel 4 5 saat kalıyodur ..
Avonunkini hiç kullanmadım ama bence eyüp sabriyi deneyebilirsin avonu her zaman alırsın kampanya varken dene:)

avon temsilciliğide yapıyorum ama ısrarla eyüp sabri al derim. cherry de çok güzel. cherry pie dior miss cherye benziyor.:)

Az önce setim geldi tavsiyeleriniz üzerine Cherry Pie - Hot Kisses sipariş ettim.
Kremler kesinlikle çok büyük.. Sıcaklar nedeniyle şimdi çok kullanamasam da kış için mis gibi kremlerim oldu. Kokuları nasıl tarif edebilirim emin değilim ama deneyeceğim
Hot kisses bana biraz ağır geldi bilenler için "dior-hypnotic poison" ı anımsadım..
Cherry Pie adı gibi, vişneli şeker kokuyor. Miss Cherie benzetmesi bu kokuyu anlatmama yardımcı olabilir.

Ama Victorias Secret kremleri ve splashlarıyla kıyaslanamaz bile sadece ambalaj benzerliği bu yanılgıya düşürmesin sizi.. Çok iyi PR çalışması olmuş o kadar.
VS ürünlerindeki kalıcı yoğun koku bu ürünlerde yok. Sadık bir VS kullanıcısı olarak rakip olarak kabul etmiyorum.

Düşüncelerimi özetlersem beklentiniz "VS ürünlerinin ikamesi" değil ise,
Benim için Fiyat/ Performans testinden geçmiştir. Bu fiyata gayet başarılı ürünler.
bayanssulusmile

evet iki parfümün adını da ugur_bocugum vermiş yorumu yazarken dikkat etmemiştim.. :) 2 parfümü de uzun süre kullandım o yüzden hemen onları aldı burnum.. Koku zevkimiz yakınmış =)

ps: işten eve gelmemle hot kisses'i anneme kaptırmam bir oldu.. Kısmet deilmiş artık bidahaki sefere :)

yaa en hafif kokusu hangisi ben çok hafif kokular severim böle fresh mis kokular..bi dünya kokusu var seçemedim bilemedim ben onuuu..bana yardımcı olur musunuz? mesela parfüm olarak noa kullanırım ben o kadar hafif bi koku istiyorum yani

Ben ilk kampanyada Silky Touch almıştım çok severek kullandım ve hala kullanıyorum, inanılmaz güzel bir koku...boshayallersmile
Sonra Cutti Pie aldım ama kullanamadım çok ağır geldi. CADIARZU
Ablam da Pink blossom aldı ama o daha da ağır, resmen tütün kolonyası gibi. kafamçokkarıştıKullanamadık onu da...
Bir daha almaya da çekindim şahsen...
:1no2:

evet iki parfümün adını da ugur_bocugum vermiş yorumu yazarken dikkat etmemiştim.. :) 2 parfümü de uzun süre kullandım o yüzden hemen onları aldı burnum.. Koku zevkimiz yakınmış =)

ps: işten eve gelmemle hot kisses'i anneme kaptırmam bir oldu.. Kısmet deilmiş artık bidahaki sefere :)

ama hot kisses da beğenilmicek gibi değil.. ağır biraz ama çok hoş...

kızlar ben eyüp sabriden siparişlerimi veremiyorum. siz nasıl verdiniz.

X