Vücut Kremleri Victoria's Secret=Eyüp Sabri Tuncer Parfume Jewels Set

Vücut kremleri, losyonlar
Silky Touch ve Cherry Pie sipariş ettim ama aklım hala Hot Kisses'de kaldı.. Acaba onu da mı sipariş etsem diye düşünüyorum :KK1:

yaa kızlar bunun böyle kapıda ödeme seçeneği yokmu illa kredi kartı nomu vermek zorundayız? :26: ben netten alışveriş yapmıyorumda o yüzden biraz çekingenim bu konuda

kızlar son üç kampasındanda ürün aldım.kesinlikle tavsiye ederim kaçırmayın derim. çok kaliteli ürünler.ben silver rain ve silky touch aldım ve çok memnunum

kızlar ankarada oturanlar için ulusta eyüb sabri tuncerin mağazası var ben ordan aldım pure love hoş ama pink blossomda aldım o biraz ağır gibi:26:

bende bygün hot kisses ve blackbarry di sanırım ondan sipariş ettim.haftasonuna kadarb gelir,bilgilendiririm sizi

yılbaşı geliyor diye bir sürü alıp hediye edicem çevremdekilere. hot kisses favorim. cherry pie da çok övülmüştü, ondan alıcam bikaç tane. maksat gönül almak :KK39:

bu aksam bende alicam ins =)))) arkadasla ortak alicaz ama ben bir suru set alicam =) begenmediklerimi hediye ederim =)

Selam kızlar! Bu sabah Eyüp Sabri siparişim geldi.. Cherry Pie ve Silky Touch istemiştim, geldiler.. Ama az geldi onlar, o yüzden Ulus'a gittim, Hot Kisses ve Melon aldım ayrıca.. Birsürü vücut spreyim, vücut kremim ve el kremim oldu :KK9: Miss gibi hepsi..

'Silky Touch' çok hafif çiçek kokuyor ve çok ferah..
'Cherry Pie' mis gibi kiraz çiçeği kokuyor ve çok kalıcı..
'Hot Kisses' biraz ağır ama zaman geçtikçe çok hoş bir koku kalıyor geride..
'Melon' ise mis gibi saf kavun kokuyorr :KK12:

$silkytouch.jpg $melon.jpg
$hotkisses.jpg $cherrypie.jpg

Fotoğraf makinem bozulduğu için tarayıcıdan tarattım, Body Splashları taramadı ama bunlarla yetinin :KK1:

Son düzenleme:
X