Vitamin takviyesi kullanıp kısa sürede hamile kalanlar

Canım kimyasal gebelik geçirmişsin ve bu çok güzel bir gelişme demekki oluyor . Tutunmama sebepleri değişken olabiliyor ama ilk gebelik olduğu için de vücut yabancı cisim olarak algılayabiliyormuş ben de yaşadım ve her gün kan vermeye gidiyordum yükselsin diye ama olmadı maalesef. Şimdi Thancss ı doktorum bana da önerdi . Kullanmaya başladın mı kasıklarda ağrı göğüslerde hassasiyet yapıyor mu merak ediyorum.
Sen kaç aydır deniyosun canım

Geçen ay kullandım kasıklarımda ağrı göğüslerde hassasiyet yaptı hatta hamileyim sandım🥹ondan mı bilmiyorum tabi bide idarar yaparken ağrı oluyodu bu ay kullanmadım geçti
Belkide enfeksiyon vardı bilemiyorum ama şuan yok
Bu ayda ovulasyon testi deniyorum inşallah işe yarar
Ben de aynı şeyleri düşünüyordum bu ay🥲

Pkos var sanırım.
Omepa q10 ve d vitamini de kullanın bence. Hatta eşiniz de kullansın bunları.

4 ay korundum sonra 3 kere denedim olmadı bu ay kullanmaya başladım işte bu vitamini daha adet günüm gelmedi İnşallah faydası olur
Siz ne zamandır istiyorsunuz
He bide ilk denediğim ay beta 64.19 çıktı kan verdiğimde sonra baktirdigimda 1.2 çıktı o zaman doktora gözükmedim.
Okuduklarima göre kimyasal yazıyo ama açıkçası hemen değer 64 nasıl çıktı anlamadım adet günüm gelmemişti 2 ay sonra doktora söylediğimde bişey demedi bunun hakkında boşver geçmiş o artık dedi🥲
Ben bide hemen enfeksiyon kapıyorum ondan mı tutmuyo acaba anlamıyorum kafa rahatlığını nasıl halledicem bilmiyorum
bende pcos var maalesef 😔 doktoruma göre gebe kalma şansım yüksek ama olmuyor bir yıldır yani 😂 anlamiiyorumm 😂
Bu vitamini yazan doktor pcos var demedi çocuk düşünen muayene olmaya giden herkese genelde folik asit yazıyorlar daha sonra özelde muayene olmaya gittim hem rahim filmi çektirdim o dedi sende pcos var diye o da başka bir gıda takviyesi yazdı folden pi diye

Bizde 1 yıldır deniyoruz tüplerim açık hormonlarımda fazla sorun yok amh değerim iyi yumurtam çatlıyormuş progesteron 11 çıktı fsh lh yüksek değil dhea so4 hormonum yüksek çıktı bir de ultrasonda kistik bir görüntü oldu tek sorun bu eşimde de sorun yok ama olmuyor zamanı var sanırım

Canım kimyasal gebelik geçirmişsin ve bu çok güzel bir gelişme demekki oluyor . Tutunmama sebepleri değişken olabiliyor ama ilk gebelik olduğu için de vücut yabancı cisim olarak algılayabiliyormuş ben de yaşadım ve her gün kan vermeye gidiyordum yükselsin diye ama olmadı maalesef. Şimdi Thancss ı doktorum bana da önerdi . Kullanmaya başladın mı kasıklarda ağrı göğüslerde hassasiyet yapıyor mu merak ediyorum.
Göğüslerde aşırı hassasiyet yapıyor benim yumurtlama zamanı göğüslerim hassaslaşıyor ama bunu kullandığım ay yürürken bile acıyordu göğüslerim daha önce hiç öyle olmamıştı

ben gebe kaldiiiimmm 😂😂🎉🎉 bende pcos olduğu için pikassos isminde bir takviye kullanıyordum. içinde folik asit ve yumurtlamayı destekleyen baska bir çok vitamin var. su an 4+2 gebeyim son regl günüme göre. ilaca hala devam ediyorum. ilk doktor randevumda kan değerlerime bakılıp ona göre farklı bir takviyeye gecilecekmiş 🫣🥰

ben gebe kaldiiiimmm 😂😂🎉🎉 bende pcos olduğu için pikassos isminde bir takviye kullanıyordum. içinde folik asit ve yumurtlamayı destekleyen baska bir çok vitamin var. su an 4+2 gebeyim son regl günüme göre. ilaca hala devam ediyorum. ilk doktor randevumda kan değerlerime bakılıp ona göre farklı bir takviyeye gecilecekmiş 🫣🥰
Çok sevindim Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah :anneadayı:

X