Vücut Kremleri Vücudum Pul Pul Oldu Acil Nem Kazandırmam Gerek ??

Vücut kremleri, losyonlar

SARI KELEBEK

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2007
155
6
46
vücudum çok kuru ve nemlenmesi gerek nemlendiriciler geçici olarak nemlendiriyor şöyle banyo suyuna katılacak bi yağ biliyormusunuz eşim çarşıya gidiyordu aktara bunu söylemesini istedim onlarda menekşe yağı vermişler nasıl kullanacam faydasını bilen varmı veya başka bi önerisi olan

buğday yağı + jojoba yağı + gül yağı + yasemin yağı + havuc yagı
banyo suyuma muhakkak eklerim
çok güzel kokuyolar ve mükemmel nemlendiriyolar
ama sen şimdilik jojoba ve bugdayı dene derim canım :1hug:
diğerleri yakabilir soyulan cildi yerimseniben

vücudum çok kuru ve nemlenmesi gerek nemlendiriciler geçici olarak nemlendiriyor şöyle banyo suyuna katılacak bi yağ biliyormusunuz eşim çarşıya gidiyordu aktara bunu söylemesini istedim onlarda menekşe yağı vermişler nasıl kullanacam faydasını bilen varmı veya başka bi önerisi olan

Ay kız aynı dertten muzdaribiz.:1no2:Ne yapsam bir türlü nemlendiremiyorum.
buğday yağı + jojoba yağı + gül yağı + yasemin yağı + havuc yagı
banyo suyuma muhakkak eklerim
çok güzel kokuyolar ve mükemmel nemlendiriyolar
ama sen şimdilik jojoba ve bugdayı dene derim canım :1hug:
diğerleri yakabilir soyulan cildi yerimseniben

Valla de kurbağa.Ule duşta nasıl kullanılır bu dediğin meretler.

duşta kullanılmaz kuzucuğum banyo suyunu kovaya doldurup içen dökecez heralde amaölçüsü nedir bunlar ne işe yarar buğday yağı niye özlellikle havuç yağı ten rengini koyulaştırmazmı benim bildiğim

Ay kız aynı dertten muzdaribiz.:1no2:Ne yapsam bir türlü nemlendiremiyorum.

Valla de kurbağa.Ule duşta nasıl kullanılır bu dediğin meretler.

kuzu bak şöle
önce bi kovaya su dolduruyosun sonra içine bunlardan yarımşar kapak dokuyosun karıştırıyosun dinlenmeye bırakıyosun
sonra banyonu yapiyosun
en son durulanmadan önce bunu dokuyosun vucuduna (saçlar hariç)
miss gibi kokmakla kalmıyo aynı zamanda nemlenmiş oluyosun Şeniz

sen içine bi de eşşek derisi yağı koy da kocan yatağa almasın tatlicadiarzu

Nasıl eklenecek de ne demek kuzu kavurma..Küveti dolduruyon içine ekliyon, uzanıyon sonra küvete gerisi sana kalmış..

ohoooooo, Küveti doldurucam, bilmem kaç dakika içinde uzanıcam. Oldu. Başka??? bende o kadar keyif olsa ooooo, pratik tarifler verin bana be paçozlaaartatlicadiarzu

duşta kullanılmaz kuzucuğum banyo suyunu kovaya doldurup içen dökecez heralde amaölçüsü nedir bunlar ne işe yarar buğday yağı niye özlellikle havuç yağı ten rengini koyulaştırmazmı benim bildiğim

ölcüsünü yazdım, kucuk zaten şişeler yarımşar kapak yeterli oluyo
ayrıca havuç yağını direk tene sürünce bronzlaştirici etkisi var suyun içinde kaç kat seyreliyo bişicik olmaz
yani benim ten rengim hala buğday zenci olmadım çok şükür :icecream:

menekşe yağı mikrop kırıcıdır, cilt hastalarında kullanılıyo bildiğim kadarı ile.
faydalıdır muhakkak deneyin.
ayrıca çok da güzel kokar :1hug:

sahiden nemlenecekmi ya mesela diz kapaklarım ayak bileğinin alt tarafı ayak üstlerim yani ve dirseklerim en çok da bacaklarım çok kötü görünüyor

kızlar bu yağları kullanmadan önce kese yapıp ölü deriyi atınki işe yarasın kolay gelsin

arkadaşlar bu ara cok söyler oldum ama acil bi çözüm istiyorsanız.kesinlikle banyoda ıslak vucudunuzu bebe yağı ile ovun.nıvea kullana bilirsiniz hem içinde buğday yağı ve doğal badem yağı var bebeklere uygulanabildiği içinde cildi tahriş etmiyo.ayrıca "neutrogena body oil" susam yağı içerdiği için oda cilde nem kazandırıyo. ayrıca cilt kuruluğundan dolayı bacak ve popo bölgesinde batık olan arkadaşlarım kesinlikle tavsiye ediyorum.ancak batıklar derinin cok altındaysa işe yaramayabilir. bilginize.

arkadaşlar bu ara cok söyler oldum ama acil bi çözüm istiyorsanız.kesinlikle banyoda ıslak vucudunuzu bebe yağı ile ovun.nıvea kullana bilirsiniz hem içinde buğday yağı ve doğal badem yağı var bebeklere uygulanabildiği içinde cildi tahriş etmiyo.ayrıca "neutrogena body oil" susam yağı içerdiği için oda cilde nem kazandırıyo. ayrıca cilt kuruluğundan dolayı bacak ve popo bölgesinde batık olan arkadaşlarım kesinlikle tavsiye ediyorum.ancak batıklar derinin cok altındaysa işe yaramayabilir. bilginize.

mersi şekerim

evet bende dalin kullanıyorum bebe yağı çok güzel nemlendiriyo.peki canım ıslak vücuda sürünce daha mı etkili oluyo ?ben kurulandıktan sonra kullanıyorumda

Oriflame nin hassas ciltler için çok güzel 24 saat nemlendirici kremi var onu öneririm vucuduna su değmiş gibi tüm vücudunda kullanabilirsin. Geçmiş olsun

X