Vücut Kremleri Vücudum Pul Pul Oldu Acil Nem Kazandırmam Gerek ??

Vücut kremleri, losyonlar
body shop'un kenevir tohumlu kremi var onu önerebilrim. kokusu hoş değil ama acaip nemlendiriyor ben ellerim için kullanmıştım yumuşacık yapmıştı,vücudum için de aklıma geldikçe kullanıyorum. ama arkadaşların da dediği gibi yağ kullanman daha etkili olur bence de.hatta ben de suela'nın tavsiye ettiği neutrogena'nın yağını kullanmayı düşünüyorum. öncelikle yağ kullan derim.

aceba neutrogena susamyağlı body oil vücütta tüylenme yaparmı ki forumda bi arkadaş tüylenme yaptı demiş ... keşke yapmasa ben kullanmak istiyorum ama kıllanmak istemiyoruuuum :18:

vücudum çok kuru ve nemlenmesi gerek nemlendiriciler geçici olarak nemlendiriyor şöyle banyo suyuna katılacak bi yağ biliyormusunuz eşim çarşıya gidiyordu aktara bunu söylemesini istedim onlarda menekşe yağı vermişler nasıl kullanacam faydasını bilen varmı veya başka bi önerisi olan

Sorununuza tek çözüm : nutraplus.Eczanelerden temin edebilirsiniz.Benim de cildim de pullanma olmuştu doktorum bu kremi önerdi ve şimdi cildim ipekten bile daha yumuşak.Bu arada bu krem anında emiliyor ve cildi asla cıvık cıvık etmiyor.Tek dezavantaji kokusunun çok güzel olmaması.

X