Çatlaklar Vücudumda çok fazla çatlak var :(

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
Benim kalçayı bi görsen dünya haritası gibi oldu yaş 22. Naabayım diyorum. Varsa var yani. Yüzümde sivilce izleri de var delik deşik belediye çukuru gibi. Zaten her şeyi kafama takıyorum bi de bunları takarsam erken çökerim. Çökmek yokkkk yola devam

dipnot:selülitim de var :KK70:

Merhaba öncelikle yaşım 21.
Bir dönem antidepresan kullanmak durumunda kaldım ve iştahım aşırı açıldığı için 10-15 kg aldım ve vücudum inanılmaz derecede değişti.Kırmızı kırmızı çatlaklarım oluştu sonradan beyazlaştı ama hiç hoşuma gitmiyor.Hâlâ kırmızı çatlaklarım var.Basenlerimde,kalçalarımda ve simitlerimde inanılmaz derecede çatlaklar mevcut.Bu hafta tatile gelmiştim ve vücudu çok güzel kadınlar gördüm biraz imrendim açıkçası… Daha 21 yaşındayım ama vücudum çok kötü :KK43:
Aslında kendimi çok seviyorum değer veriyorum kendimi bu şekilde de seviyorum ama ileride evleneceğim vakit eşim ya sorun ederse diye düşüyorum aslında evlilik meraklısı değilim ama insan düşüyor evleneceğim zaman napacağım diye .Eşleriniz çatlağınız varsa sorun ediyor mu bilmiyorum ama benim hiç hoşuma gitmiyor görüntü daha çok erken yaşta olması da can sıkıcı.Çatlaklardan kurtulmanın yollarını bilen var mı
Erkekler boyle şeyleri sanıldığı kadar takmıyorlar, özellikle de sevdiği insanlarınkini. Ha eğer takan olursa önce bi zahmet kendilerine bakmaları gerekir ki genelde boyle şeylere çok önem veren erkekler de hamamböceğinden hallicedir. Çatlaklardan kurtulmak en son bildiğim kadarıyla çok mümkün değildi ama yeni şeyler çıkmış mıdır bilmiyorum pek takip de etmiyorum açıkçası. Çünkü kadın vücudu çatlaklara ve selülitlere yatkındır. Şimdi olmaz ilerde olur, cocugun olunca olur vs vs. Her seferinde mumla arar gibi çatlak tedavisi arayamayız sonuçta :)

Çatlakların boyandigini duymuştum. Ten renginde boyanıyor ve fazla göze batmiyordu. Bir araştırın derim.

Sizi seven, sizinle evlenmek isteyen hic bir erkegin umrunda olmaz catlaklariniz. Bazi estetik seyleri kadinlar kendi kafalarina takiyor. Ornegin cizmis kalin kaslar, sisirilmis dudaklar, silikonlu gogusler, takma kirpikler.. cogu erkek tam tersine dogal ama guzel kadin tercih ettigini soylese de, kadinlar nedense cok takiyorlar bu tarz ayrintilara.

Kendinize bakin, ozen gosterin, 21 yasindasiniz vucudunuz cabuk toparlanir. Bosverip kilo almayin bosu bosuna. Hic bir erkegin umrunda olmaz catlaginiz. Cogu zaten siz gostermeden fark etmez bile. Erkekler daha kaba detaylarla ilgileniyor. Ornegin beliniz, bacaginiz, poponuz, gogsunuz :)) bunlar arasinda durupta catlaginiza bakacak kisiyle bi zahmet gorusmeyin zaten

Benim kalçayı bi görsen dünya haritası gibi oldu yaş 22. Naabayım diyorum. Varsa var yani. Yüzümde sivilce izleri de var delik deşik belediye çukuru gibi. Zaten her şeyi kafama takıyorum bi de bunları takarsam erken çökerim. Çökmek yokkkk yola devam

dipnot:selülitim de var :KK70:
en iyisi takmamak 😂

Sizi seven, sizinle evlenmek isteyen hic bir erkegin umrunda olmaz catlaklariniz. Bazi estetik seyleri kadinlar kendi kafalarina takiyor. Ornegin cizmis kalin kaslar, sisirilmis dudaklar, silikonlu gogusler, takma kirpikler.. cogu erkek tam tersine dogal ama guzel kadin tercih ettigini soylese de, kadinlar nedense cok takiyorlar bu tarz ayrintilara.

Kendinize bakin, ozen gosterin, 21 yasindasiniz vucudunuz cabuk toparlanir. Bosverip kilo almayin bosu bosuna. Hic bir erkegin umrunda olmaz catlaginiz. Cogu zaten siz gostermeden fark etmez bile. Erkekler daha kaba detaylarla ilgileniyor. Ornegin beliniz, bacaginiz, poponuz, gogsunuz :)) bunlar arasinda durupta catlaginiza bakacak kisiyle bi zahmet gorusmeyin zaten
Şimdi göğüs diyince aklıma geldi göğsümde de sivilceler var shhahahshsj bunun için bildiğiniz sivilce leke izleri geçiren krem var mı ? Daha önce kullanıp memnun kalan doktora gideceğim ama belki doğal yollar ilede geçiyordur izler pek fikrim yok sormuş olayım 🥰

Şimdi göğüs diyince aklıma geldi göğsümde de sivilceler var shhahahshsj bunun için bildiğiniz sivilce leke izleri geçiren krem var mı ? Daha önce kullanıp memnun kalan doktora gideceğim ama belki doğal yollar ilede geçiyordur izler pek fikrim yok sormuş olayım 🥰
Benimde sırtımda vardı bir sürü hemde. Neler denedim ama gitmediler. Sonra aspirin kullandım şimdi hiç yok bir iki tane çıkıyor arada

X