Whatsapp web

littlecoffeedoc

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2016
2.290
6.348
Arkadaşlar önemli bir mesele var whatsapp webden birini takibe aldığımda karşı tarafa bildirim gider mi? Bu gerçekten çok önemli çünkü takip edildiğini anlarsa büyük olaylar çıkacaktır.. Iphone da denedim bildirim gelmedi fakat Android sistemli bir telefonda farklı mıdır bilmiyorum, telefonu takibe almadan da deneme şansım yok.
Kısa süreli bir takip olacak inceleyip kayıt alıp kapatacağım.
Bu kişi teknolojiden iyi anlayan biri.
O sırada çakması veya sonradan bir şekilde öğrenmesi ihtimali var mı?

Arkadaşlar önemli bir mesele var whatsapp webden birini takibe aldığımda karşı tarafa bildirim gider mi? Bu gerçekten çok önemli çünkü takip edildiğini anlarsa büyük olaylar çıkacaktır.. Iphone da denedim bildirim gelmedi fakat Android sistemli bir telefonda farklı mıdır bilmiyorum, telefonu takibe almadan da deneme şansım yok.
Kısa süreli bir takip olacak inceleyip kayıt alıp kapatacağım.
Bu kişi teknolojiden iyi anlayan biri.
O sırada çakması veya sonradan bir şekilde öğrenmesi ihtimali var mı?
Bildirim gitmez son görülmesinden arkadaşları anlayabilir eğer şüphelenirse uygulamadaki Whatsapp Web ayarından bilgisayarın markasına kadar görür.

Hadi ya bu kötü oldu. Nasıl kapatılıyor peki biliyor musunuz

İphone de oluyor androidde oluyor mu bilmiyorum whatsaapTaki ayarlara girmeniz lazım orda bildirim ayarlari var ama suan hangi bildirimi kapamaniz gerekiyor aklimda degil hepsini kapatirsaniz mesaj bildirimide gitmez kontrol ederkej anlasilir

Son görülmesi kapalı onda bi sorun olmaz sanırım. Ben whatsapp webden çıkış yapsam da sonradan görebilir mi geçmiş girişleri?
Son görülmesi kapalı onda bi sorun olmaz sanırım.
Ben whatsapp webden çıkış yapsam da sonradan görebilir mi geçmiş girişleri?
Göremez ben işim gereği sürekli telefon bilgisayar başındaydım webe bağlıyordum işten çıkmadan önce unutuyordum çıkış yapmayı yolda telefondan yapıyordum. Çıkış yaptığın an ayarlardan web whatsappa bassa da kodu tarayın der göremez.

İphone de oluyor androidde oluyor mu bilmiyorum whatsaapTaki ayarlara girmeniz lazım orda bildirim ayarlari var ama suan hangi bildirimi kapamaniz gerekiyor aklimda degil hepsini kapatirsaniz mesaj bildirimide gitmez kontrol ederkej anlasilir
Evet tüm bildirimleri kapatsam bu sefer mesaj alamayınca işkillenir olmaz. Ben de kendi telefonumu webe bağlayınca bildirim gelmedi ben bir ayar kapatmamıştım ama sizde gelmiş anlamadım şimdi bildirim geleceğini nasıl anlayacağım ve kapatacağım acaba bilen biri var mı?

Göremez ben işim gereği sürekli telefon bilgisayar başındaydım webe bağlıyordum işten çıkmadan önce unutuyordum çıkış yapmayı yolda telefondan yapıyordum. Çıkış yaptığın an ayarlardan web whatsappa bassa da kodu tarayın der göremez.
Çıkış yaptıktan sonra görmemesi iyi.. O sırada bildirim gelmemesi olayını da çözersem çok iyi olucak

Bu gönül işleri de bizi öldürecek umarim bulursun çözümü olmadi bi casus program yükle herseyini gör hatta bulundugu ortami bile dinle izle kafan rahat olsun yafa hayatin kabusa donsun erkek milletine guvem olmaz

Gidiyor hanımefendi gidiyor.
İşgüzarın biri benim hesabıma bu şekilde girmişti de bir güzel ayar vermiştim.
Nedne insanların özelini okumaya çalışıyorsunuz? Sevgilinizi geçtim eşiniz bile olsa hiçbir şekilde okuyamazsınız, insanın kendine ait bir özel alanı olsun bırakın. Böyle yaparak karşınızdakinin sadece güvenini kırıp kendinizden soğutursunuz.

Nedne insanların özelini okumaya çalışıyorsunuz? Sevgilinizi geçtim eşiniz bile olsa hiçbir şekilde okuyamazsınız, insanın kendine ait bir özel alanı olsun bırakın. Böyle yaparak karşınızdakinin sadece güvenini kırıp kendinizden soğutursunuz.

Bazen oyle bi ikilemde kalirsiniz ki acabalardan kurtulamazsiniz o acabalar sizi yer bitirir herseye kusku ile bakmaya baslarsiniz isi o safhaya getirmemek adina bazen bi adim atmak gerekebilir

İnsanların özeli tamam ama iki ayak üstünde uyutulmak istemez ki kimse bunu bilmek hakkıdır diye düşünüyorum. Aklınıza da düşünce sürekli kafanızı kurcalıyor malesef :KK43:

İnsanların özeli tamam ama iki ayak üstünde uyutulmak istemez ki kimse bunu bilmek hakkıdır diye düşünüyorum. Aklınıza da düşünce sürekli kafanızı kurcalıyor malesef :KK43:
Eğer aklınızdaki düşünce sürekli sizi rahatsız ediyorsa ne desem bilemedim ama ben ayrılırım sanırım. Kaliteli bir yalnızlık diken üstünde yaşanan bir ilişkiden çok daha iyidir kanımca.

İkilem boyle birşey iste suphe var kiyisindan kosesinden toz konduramiyorsun ama seytanda sana surekli vesvese veriyor umarim sizin basiniza asla boyle birşey gelmez inanin buyuk sikinti
Geldiği için biliyorum ya. Şüphem vardı ancak konduracak aklım yoktu, haberim olmadan aldatılmışım öğrendiğim gibi def ettim kendisini hayatımdan. Bu yüzden diyorum size eğer bir şüphe varsa baştan bitirin, zira kadınların 6. Hissi bu konuda hiç şaşmaz, şaşanı görmedim.

X