Whatsapp web

Geldiği için biliyorum ya. Şüphem vardı ancak konduracak aklım yoktu, haberim olmadan aldatılmışım öğrendiğim gibi def ettim kendisini hayatımdan. Bu yüzden diyorum size eğer bir şüphe varsa baştan bitirin, zira kadınların 6. Hissi bu konuda hiç şaşmaz, şaşanı görmedim.

Çok geçmiş olsun aldiginiz kararin arkasinda durmaniz bile kazanan tarafin kim oldugunu acik ve net belli ediyor tebrik ederim sizide

Hepimiz için hayırlısı olsun, umarım ilişkiniz düzelir. Güzel yorumunuz için teşekkür ederim. :)

Benim ki şuan iyi ben bi tik ilerisini yaptim telefonu komple ele gecirdim mide bulandiran erkek muhabbetleri ve her erkegin muptelasi oldugu filmler disinda bi açığını bulamadim onada bozulmadim degil hani ama onuda aştık

bence hiç bulaşmayın derim gün içersinde bilgisayardan giriş yapıyorum whatsappa ve kapı gibi bildirim sabahtan akşama duruyor telefonda sol üstte, bu da çıkış yaptığım bir bilgisayarın bilgileri üstünden kaç gün geçmiş hala görebiliyorum, risk almayın derim hele teknoloji ile arası iyiyse denemeyin bile bence :KK64:
Screenshot_20190718-034125.png

bence hiç bulaşmayın derim gün içersinde bilgisayardan giriş yapıyorum whatsappa ve kapı gibi bildirim sabahtan akşama duruyor telefonda sol üstte, bu da çıkış yaptığım bir bilgisayarın bilgileri üstünden kaç gün geçmiş hala görebiliyorum, risk almayın derim hele teknoloji ile arası iyiyse denemeyin bile bence :KK64:Eki Görüntüle 2290034
Ama bunlarda çıkış yapılmamış?

Geldiği için biliyorum ya. Şüphem vardı ancak konduracak aklım yoktu, haberim olmadan aldatılmışım öğrendiğim gibi def ettim kendisini hayatımdan. Bu yüzden diyorum size eğer bir şüphe varsa baştan bitirin, zira kadınların 6. Hissi bu konuda hiç şaşmaz, şaşanı görmedim.
Ben aldattığını düşünmüyorum da biriyle gereksiz samimi olduğunu düşünüyorum ama konuşmalarını görmem lazım

Ben girince bildirim alıyorum. Hangi bilgisayardan girsem bir şekilde o bildirim karşıma çıkıyor. Hatta bazı bildirimleri çok geç alıyorum çıkış yaptıktan saatler sonra giriş yapılmıştı diye bildirimde geliyor. Bence bu program ile ugrasmayın. Hele teknolojiden iyi anlayan biriyse hiç hiç. Benimde basımda böyle teknoloji delisi var ama anca ne zaman çevrimiçi olmuş çevrımdısı olmuş girdiği saat, dakikalarını programdan gözetliyorum.

Bazen oyle bi ikilemde kalirsiniz ki acabalardan kurtulamazsiniz o acabalar sizi yer bitirir herseye kusku ile bakmaya baslarsiniz isi o safhaya getirmemek adina bazen bi adim atmak gerekebilir
Bu şekilde mutlaka iş o safhaya gelir. Araştırdı mı illaki çıkıyor birşeyler.

Whatsapp web kullanırken telefonun bildirim alanında web logosu çıkıyor, aktif olarak whatsappweb kullanıldığını gösteriyor (android için konuşuyorum). Yani mesaj bildirimi gitse de gitmese de web'de hesabının açık olduğunu görür.

X