Whatsapp web

0 zamanlar 12 yaşında olan kızım bile yakalamıştı telefonunu manipüle ettiğimi, bahsettiğiniz kişi illaki anlar. Kod okutacak kadar erişiminiz varsa telefona çaktırmadan bir kontrol edebilirsiniz websiz yazışmaları. Genelde 6.his yanılmıyor kadınların ama yaptığınız şey yanlış. Ben çok utanmistim kızıma karşı ve bana olan güvenini kazanmak için baya uğraşmam gerekmisti. Ki hala üzerinde çalışıyorum 😔

Bilgisayardan uzaklaştığında bildirim geliyor, işim gereği hergün kullanıyorum bilgisayar yanındaysan sorun yok ama uzaklaştığın an bildirim geliyo. Ki şöyle de bişey var eğer kendisi de whatsapp web kullanıyosa sizinle aynı anda açmaya çalışırsa başka bi bilgisayarda açık olduğunu görebilir, ben öyle yakalamıştım bi iş arkadaşım ben moladayken benim bilgisayarımı kurcalarken

Telefondan anlayan insansa direk anlar ekranda whatsapp web açık diye bildirim cikiyo eşim anlamadığı için kolay takip ediyordum. Telefon bozulunca kaldim. Sen çıkış yapinca birsey olmaz bi dahada giremezsin.

Arkadaşlar önemli bir mesele var whatsapp webden birini takibe aldığımda karşı tarafa bildirim gider mi? Bu gerçekten çok önemli çünkü takip edildiğini anlarsa büyük olaylar çıkacaktır.. Iphone da denedim bildirim gelmedi fakat Android sistemli bir telefonda farklı mıdır bilmiyorum, telefonu takibe almadan da deneme şansım yok.
Kısa süreli bir takip olacak inceleyip kayıt alıp kapatacağım.
Bu kişi teknolojiden iyi anlayan biri.
O sırada çakması veya sonradan bir şekilde öğrenmesi ihtimali var mı?
Benim telefonun android ve her gün işyerimde whatsapp web açıyorum. Telefona sessiz bir bildirim düşüyor, bilgisayar görüntüsü şeklinde ve whatsapp web şu an aktif yazıyor. Ama bildirimi sildikten sonra gün içinde tekrar öyle bi bildirim düşmüyor. İlk başta gelen bildirimi silersen ve tekrar çıkış giriş yapmazsan 2. defa düşmez.

Arkadaşlar önemli bir mesele var whatsapp webden birini takibe aldığımda karşı tarafa bildirim gider mi? Bu gerçekten çok önemli çünkü takip edildiğini anlarsa büyük olaylar çıkacaktır.. Iphone da denedim bildirim gelmedi fakat Android sistemli bir telefonda farklı mıdır bilmiyorum, telefonu takibe almadan da deneme şansım yok.
gidiyor,bizzat ofista kullanıyoruz şirket hattına whatsapptan gelen mesajları webden cevaplıyoruz daha rahat olduğu için ve telefonda bir bildirim çıkıyor web ebağlandınız diye.

Iphone de gidiyor bildirim ben girmiştim 10 dk sonra ben daha yanındaydım bildirim geldi son giriş falan filan Allah'tan benim olduğumu anlamadı ama çıkış yaptı o kadar uğraştığım boşa gitti :KK70:

Ooo kesin sorun çıkar. Bildirim geliyor. Ben iş için kullanıyorum. Bildirim geliyor yani.

wp web e girecek kadar telefonu elinize alıp wp a girebiliyorsanız mesajlara bakın direkt niye kod okutmakla uğraşıyosunuz ki :KK70: ben o levele nasıl gelebildiğinizi daha çok merak ediyorum aslında valla bravo

telefonun da üstte küçük bir simge oluşuyo webden açınca

ben firmada bilgisayardan açıyorum whatsappı

X