Yarışma Wiener Schnitzel mit Erdäpfelsalat - Etsan Sponsorluğunda

Ekmaağnenn ye ekmaağnen
Ellerine sağlık canım, şinitzeli ne güzel pişirmişsin benimki hiç böyle olmadıydı
Başarılar dilerim
Salata çok değişik geldi,şekerden ötürü
Bigün denicem
Bol şans

Daha yeni hamileymişsin.
Allah saglicakla kucagına almayı nasip etsin inşallah.
Hamileliğin son zamanları daha bir şiddetli geliyor o açlık hissi.
Bazı zamanlar engel olunamıyor. Benden söylemesi :))
Aynen cnm son zamanlar daha kötü. Bu benim 2.ci gebelıgım 17 aylık bir oğlum var üstünden çok zaman geçmedi yani :))

Çok iyi düşünmüşsün ardarda hamile kalarak. Ikisi beraber büyür.Ben cesaret edememiştim o yüzden ikisi arasında 6,5 yaş var. :))
Canim aslında isteyerek olmadı ama şimdi alıştım bebisime :)) seninkiler arasında yaş farkı varmış seninki daha iyi bence. Rabbim onları bize bagislasin :))

Immhh ağzım sulandı, ellerinize sağlık. Salataya pudra şekeri eklemesem, ballı hardal katsam aynı tadı yakalar mıyım? :)

Immhh ağzım sulandı, ellerinize sağlık. Salataya pudra şekeri eklemesem, ballı hardal katsam aynı tadı yakalar mıyım? :)
Teşekkur ederim.
Bilemedim şimdi:))

Bu salatayı hardalla denemedim,sevmedigim icin. O yüzden tadı nasıl olur bir fikrim yok desem.
Ama azar azar katarak damak tadina göre ayarlayabilirsin.

Oyyyy ellerine sağlık koremmm, çok çok güzel görünüyor yarışmada başarılar diliyorummmmm

Bende kendi memleketimden bir yemekle katılacaktım da sizin bu harika yemeklerinizi görünce vazgeçtim :)
Senin yemeğin harika ötesi harika görünüyor koremmm
Sen de katıl makringom lütfen.
Maksat eğlenmek degil mi?
Bugün bebegini uyut yap birşeyler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…