Womanizer erkekler

feelfree

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2014
152
78
Sevgili arkadaşlar, bu ara yaşadığım bir kalp kırıklığı var. Ancak bu rüyadan sonunda uyandım. Bazen insana mantığı seslenir yanlış yapıyorsun diye, ancak onu önemsemez kalbimizle hareket ederiz ya. Ben aynen bunu yapıyorum. Şu anda da çok üzüldüğüm bir durum yok açıkçası bazen aklıma gelince bir hüzün çöküyor yine de.

Benim asıl problemim ben hep böyle olmayacak erkeklere bakıyorum. Değer veriyorum. Bu huyumu nasıl törpüleyebilirim?

Bir diğer sorum; bahsettiğim kişi kötü biri değil çevresinde iyi olarak anılan biri, bu şahısla elbet karşılaşıcaz. Arkadaş çevremiz aynı olmasa da ortak arkadaşlarımız yine var. Ona nasıl davranmam gerek. Yani görmezlikten gelirim büyük ihtimal o yanımıza gelmezse, ola ki geldi... Ne demem lazım, bazen bu durumlarda buz kesebiliyorum gardımı indirmek istemiyorum. Biraz saçma gelebilir belki ama bana yardımcı olursanız sevinirim . Ben 30 o 39 yaşında. Şimdiden teşekkürler kızlar. :*

Normal bir şekilde selam verip konuşursun, tavrı nasılsa sen de öyle davranırsın.

Konuyu biraz daha açsanız.Bu adamla ne sorun oldu..Neden mesafe koymak istiyorsunuz

Kırmızı odanın yazarı kimdi budayıcıoğlu muydu soyadı. Onun kader motifi adını verdiği birşey var. Bana oldukça makul gelen bir teori. Dinlemenizi öneririm.

Teke tek karşılaşırsanız görmezden gelin. Oldu ki bir ortamdasınız ve size selam verdi nasılsın dedi. Çok iyiyim deyip yalandan bir tebessüm edin ve kafanızı başka yöne çevirin. İlgilenmeyin. Sen nasılsın yok çünkü onun nasıl olduğu sizi ilgilendirmiyor

Başlıktaki w... Erkek ne demek merak ettim gerçekten. Birde bu adam naptı size

Arkadaşlar bu alıntı olayını beceremedim ben. O dediğiniz teoriye bakıcam. Çok kapalı kutuyum biliyorum. Adam kötü bir şey yapmadı, sadece kendini düşünüyor. Biz 2 yıl önce arkadaş ortamında tanıştık, biraz flört ettik ancak bu bey çok womanizer (zampara) ve aşırı karizmatik biri. Ben korktum kendimi geri çektim o da üstüme varmadı. Bir daha hiç karşılaşmadık ta ki bu yaz başına kadar. Beni gördükten sonra mesaj attı 10 ocağa kadar görüştük. Ancak son 1-2 ay ilgisinde azalma oldu. Ben de onun üstüne çok düştüm, düşmemem rest çekmem gerekirken. Şimdi de ben bunu kendime yediremiyorum. Geçmiş ola durumu var yani. Bu arada hepinize teşekkür ederiz. Yani şöyle diyeyim hep ben mesaj atıyorum o atmıyor. Bana gelince morali kötü ancak arkadaşlarıyla tatile gidiyor. 17 ocakta açık açık yazdım ona, bu da bi saflık. Görüşmelerimizde ve konuşmalarımızda azalma oldu, bir durum varsa bilmek isterim. Sana kızma sana kırılmam diye. Kardeşi rahatsızmış hastaneye yatırmışlar moralim bozuk dedi. Geçmiş olsun dedim. Yani tabi bunu bana anlatmazsa ben bilemem. 17 ocakta yazdım en son. Ki kardeşi hep rahatsızdı o zaman da gayet konuşup görüşüyorduk. Ama beni cepte gördüğü için ve onu alttan aldığım için böyle davranıyor. O da yazmadı ben de. Ben yazsam konuşur ama.

Yapılmaması gereken ne varsa yapmışsınız... Bazen açık açık istemiyorum demez de insan seviye koyar. O da öyle yapmış. Sadece selamlaşın o kadar. O da gariplik olmasın diye.
Bu huyumu törpülemem gerek işte. Büyük de konuşmak istemiyorum ama bu olay bana ders oldu.

Bir de böyle huyunu suyunu bildiğiniz erkekleri adam edeceğinizi siz de durulacağını sanmayın. Uzak durun.
İnanın buraya bunları yazarken dahi utanıyorum. Ben naptım diye? Siz çok haklısınız, arkadaş çevrem de aynı böyle söyledi. Ben kimseyi dinlemedim. Şimdi müstehak.

Daha çok, umursamıyor gibi. Hani 1 yıl kaybolsan '' Ya feelfree vardı, ne oldu, nereye gitti, yaşıyor mu öldü mü? '' aklına bile gelmeyecek gibi.

İnanın buraya bunları yazarken dahi utanıyorum. Ben naptım diye? Siz çok haklısınız, arkadaş çevrem de aynı böyle söyledi. Ben kimseyi dinlemedim. Şimdi müstehak.

Her olayı bu kadar dramatize ediyor musunuz :)

Bir olay yasamissiniz ne utanılacak bir şey var ne de hayatınızın hatası. Benden kıymetli mi diyip geçin bence

Her olayı bu kadar dramatize ediyor musunuz :)

Bir olay yasamissiniz ne utanılacak bir şey var ne de hayatınızın hatası. Benden kıymetli mi diyip geçin bence
Bazen drametize ederim... Sadece şu an bir süreçten geçiyorum. Birkaç gün sonra daha iyi olurum. Ayrıca burası dert köşesi değil mi? :) Benim de derdim bu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…