Womanizer erkekler

Merhaba der geçersiniz. Ben şahsen elimden geldikçe görmemezlikten geliyorum.

Sabit bir erkek şemanız var demek. Genelde bizde eksik olan duyguyu o insana veririz. Siz kendiniz o verdiginiz degeri görmek istiyorsunuz aslinda ondan.

O yüzden o degeri kendinize vermeyi öğrenince, size gercekten deger veren biri karsiniza cikacaktir.

Önce eksiklerimizi kendimiz kapatalım ki başkası bundan faydanlanmasin.

Konu sahibi ben seni anladım..39 yaşındaki o karthoroz zamparaya da gıcık oldum.dilerim kalbine muvafık (karşılık denk,uygun) bir kalp çıkar. Bence onu gormezden gel peşinden koşsada koşmasada senin için değeri olmasın.

Görüşleriniz için çok teşekkür ederim. Çok haklısınız, zaten pandemi var onu görene kadar ben de onu unuturum. Resetlicem. :)

Aslında çok haklısınız dediğiniz gibi hastaneye bile alınamazsınız. Mevzu nedir e zaten aynı evdesiniz zaten maddi anlamda bir şekilde birlikte yürütüyorsunuz. En azından nşkahu şu tarihte yapalım denmeli. Hatta maddiyat öne sürüyor olması şu süreçte gereksiz çünkü zaten düğün yasak, bir tek gelinlik ve damatlık sizin masrafınız.

Yanlış konu ya da yanlış yorum

Herkesin hayatina boyle bir tip degmistir inan bana. Bu tiplerin hayatinda genelde tek kisi olmaz. Bosta kalmayi da sevmez. Kendini suclu hissetmene gerek yok. Tecrube edindin sadece. Hayatina kaldigin yerden devam et. Senin suan dusundugun kadar o dusunmuyordur bile inan.

Adamın istemiyor olması ihtimali yok mu peki sürekli ilgilenen taraf sizsiniz adam neden zampara ki ? en fazla çekicidir o da sizin için..

Ben duygularımı yaşadım. Kesinlikle de düşünmüyor eminim. Ders oldu.

Hayat devam ediyor.

Adamın istemiyor olması ihtimali yok mu peki sürekli ilgilenen taraf sizsiniz adam neden zampara ki ? en fazla çekicidir o da sizin için..
Tabi ki var. Ancak bunu söyleyebilirdi. Türlü bahanelere gerek yok. Ha ben hep yazan kısmında değildim öncesinde koşan kendisiydi. Yazan da. Roller sonradan değişti. Zampara kısmı hayat tarzı öyle.

Bu teklik olayına da katılıyorum aynen. Umrumda değil, elimi sallasam elllisi.

Hiç umursama hatta o arasa bile açma mesajına cvp verme haddini nasıl bilir sen bile inanamazsin

Hiç umursama hatta o arasa bile açma mesajına cvp verme haddini nasıl bilir sen bile inanamazsin
Artık arayıp aramaması bile sorun değil. Benim içim çok rahat yanlış bir şey yapmadım. Güzel bir anı olarak hatırlıcam, kötüleri attım. Ama dediğiniz gibi yaparım kesinlikle.

Artık arayıp aramaması bile sorun değil. Benim içim çok rahat yanlış bir şey yapmadım. Güzel bir anı olarak hatırlıcam, kötüleri attım. Ama dediğiniz gibi yaparım kesinlikle.
Senin için sorun olmasa buraya konu acmszdin

O kadar yazmışsınız ama neden üzüldünüz? Ne yaptı bu adam size? Sorun neydi? Ben hiçbirşey anlamadım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…