Xiaomi inface IPL challange ,:)

Aynen salı akşam baslamistin
Kaç bölge kaldı ki? Enerjin varsa yap gitsin:)

Taksit taksit gidiyor resmen..dun koltuk alti ile kaldim..kollarimizi temizledim fakat enerjim kalmamisti. Simdi basliyorum

Ayy şu işten İyice sıkılmaya başladım. Bugün ikinci haftayı bitirmem lazım ama daha jiletle bile almadım banyoya girme işini erteledikce erteledim. Biraz daha ertelememek için topigime yazayım dedim

Ay kızlar yazmayı unuttum dr a gidicem diye vucut temizliği yaptım dün akşam bari dedim lazer yapayım özel bölgem koltuk altım ve gobegimi yaptım bi bacaklarim kaldı bugun yorgunum git gel yollarda geçti yarın tekrar bacaklarimdan jilet gecer yaparim

Geçmiş olsun neyin var bibi?

Bibiş ,ben görüp kalplemistim zaten su cimri adam konusundan mi çıktı Bursa'daki arkadaşın teklifi?
Benim tanıdığım istanbulda devlette meme küçültme ameliyatı oldu,para vermeden. Üstelik göze gelecek kadar, dışardan bakanın farkedecegi kadar bile yoktu bence memesi.
Ona çıktıysa sana hayli hayli çıkar
Tüm pozitif enerjimi gönderiyorum sana

Sağol canım benim gördüm çok sağol ins. Olsunda zaten mide ameliyatı kaynaklı deforme olduğundan çıkar gibi geliyor profilimde swan yazmıştı memeleri yaptirdin mi diye dedim nerdee jenna sağolsun bursaya gel dedi kalktim gittim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…