Xiaomi inface IPL challange ,:)

Alexandrite ta tuyler once inceliyor, sonra cikmamaya basliyor. Bu cihazin mantigida bence aynidir, bir anda cikmamaya baslamasi mucize olur. Zayiflayarak biter diye düşünüyorum. Tuylerinde incelme farkettin mi?

Alexandrite ta tuyler once inceliyor, sonra cikmamaya basliyor. Bu cihazin mantigida bence aynidir, bir anda cikmamaya baslamasi mucize olur. Zayiflayarak biter diye düşünüyorum. Tuylerinde incelme farkettin mi?
Bu makina zaten komple bitis vadetmiyor pandacim..sadece dediğin gibi tüyleri bazı bölgelerde uyutuyor, kalan bölgelerde inceltiyor. Yine birkaç ayda bir atış yapmak gerekiyor , sadece kılların seni eskisi gibi rahatsız etmiyor.
Açıkçası ben son haftalarda biraz savsakladim:) artık biraz daha dikkat edecegim.
Birkaç hafta daha yaptıktan sonra sırf kontrol etmek için 2 hafta hiç almamayi düşünüyorum,o zaman fotoğrafımı çekip siteye atacağım. Seni de etiketlerim

Benimki ilk 8 hafta haftada 1, sonra ayda 1 diye hatirliyorum. Ben benimkine göre yapayim o zaman.
aynı makina bende de var . ilk zamanlar 5 ay nizami yaptım açıkçası öyle aman allahım lık bi sonuç gelmedi. sonra bişeyler oldu 4 ay kadar bıraktım .gerisin geri çıktılar. yenGEnC in makinasının yazdığı gibi bende haftada 3 gün yapacağım bakalım sonuçlar ne olacak ? zarar vereceğini sanmıyorum sonuçta ipl işte aynı teknoloji.

Nizami derken ne sıklıkla yaptın?
Hiç azalma olmadı mı ya

Benim koltuk altlarım çok geniş bir alandaydı. Şimdi o alanın yarısında kıl çıkmıyor. Bikini bölgesinin üst tarafinda aşırı derecede seyreldi. Bir de jilet sonrasi çıkan tüyler kaşıntı yapardı. Makine sayesinde yumuşak çıkıyor.

Kıl renginiz ve cilt renginiz nedir?

ten beyaz tüyler siyah . tam lezerlik.

Ben 3 haftadır yapıyorum haftada 1, ama haftada 2 yapsam mı diyorum

Bende Medisana var cihaz olarak

Tabi ki katılmayı isterim :)
Harika bir dahakine yaptığın tarihte gruba yaz, onu da ilk sayfadaki çizelgeye ekleyelim
Normalde öncesi resmi de paylaşıyoruz, sonradan sayfayı takip edenler kıl tipini ten rengini görsün diye. Var mı bir öncesi fotoğrafın ?

Hala kalem ile ciziyor musun?
Ben galiba bazi yerleri almiyorum farkinda olmadan.

Ben cumartesi yaptım en son, malesef fotom yok Ten çok açık, kıl tipi kahve, genital ve kolaltında siyah malesef

Sadece üst bacağımda çiziyorum, yaptıktan sonra kalemle nokta koyuyorum. Çünkü üst bacak alttan üste genişliyor ya,onu yanlamasına yapıyorum
kalem fiyatları son zamanda çok arttı. nereden uygun buluruz ? 60 tl diyorlardı gratisde. o parayı edecek bişey değil benim gözümde.

kalem fiyatları son zamanda çok arttı. nereden uygun buluruz ? 60 tl diyorlardı gratisde. o parayı edecek bişey değil benim gözümde.
Ben başladığım yere atış yaptiktan sonra tükenmez kalemle nokta çiziyorum. Ona göre hizaliyorum:) ama önce cizmemek lazımmış çünkü kalem koyu renk olduğu için makina görmezmiş

Ben başladığım yere atış yaptiktan sonra tükenmez kalemle nokta çiziyorum. Ona göre hizaliyorum:) ama önce cizmemek lazımmış çünkü kalem koyu renk olduğu için makina görmezmiş

ben gri göz kalemi ile çizmiştim. yaparken hiç birşey hissetmedim ama çizilen yerlere lazer geldiğinde ertesi gün yanıklar oldu. yol çizgileri gibiydi fito yanık kremi kullandım geçti.

yenGEnC yılbaşına 2 gün kaldı. cihaz vadettiğini verdimi ? uyudumu tüyler ?
Valla şu an gözle görülen hiç bir şey yok
Ama daha 5. Haftamdayim , yıl adı hesabim tutmadı,
3 hafta daha devam edeceğim...
İnşallah vadettigi şeyi alırım .
Seanslar bitince üstünden iki hafta bekleyip fotoğraf çekip siteye atacağım . Seni de etiketlerim

Iyi günler
Ipek kese aldim. Ipl günü bugün.
Bacaklarim da hic birsey yok. Kollarim da tek tuk. Oda bence duzgun alamadigim icin.
Koltuk altinda da tek tuk var sag da. Solda hic yok.
Bikini bolgesi icin daha bir kac seans daha gerekli.
Iyiki almissim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…