Xiaomi inface IPL challange ,:)

Eskiden bende öyleydim sürekli ala ala azaldı inceldi şimdi lazere geçtim jilet yapmaya tereddüt ediyorum tekrar başa dönmek istemiyorum
Ben jilet yapiyorum heryerime hala makina kullanmadigimda bile ama asla eskisi gibi olmuyor evde lazer varsa yapın korkmayin duzenli kullanın kaymak gibi gezin :KK53:

Ulan pamuk musun nesin pamuk musun nesin kaymak diyince içim bi hos oldi :KK53:

Dondurmayi alet etmeyelim yoksa etsek mi ya :duduk:
20230304_143959.jpg

Ben jilet yapiyorum heryerime hala makina kullanmadigimda bile ama asla eskisi gibi olmuyor evde lazer varsa yapın korkmayin duzenli kullanın kaymak gibi gezin :KK53:

Senin cihaz lumea 😂bizimkisi evsahibinden orta hallice o cihaz bende olsa permatikle gezerdim 😂😂

Arkadaşlar Braun pro 5 cihaz aldım üç gün önce atış yaptım ama hassas seviyede kullanmıştım ve şu an kollar çakmaya başladılar bir hafta bu şelde bekleyemem bir haftadan önce atış yapmamda sakınca var mı tecrübesi olan var mı

Ben Braun pro 5 aldım anladığım kadarıyla sizin ciddi bir sonuç aldığınızı ve tecrübeniz olduğunu görüyorum bir sorum olacak bana haftada bir yapın denildi ilk 8 hafta için fakat şu an çıkan kullarım var bir haftayı beklemeden atabilir miyim

Ben Braun pro 5 aldım anladığım kadarıyla sizin ciddi bir sonuç aldığınızı ve tecrübeniz olduğunu görüyorum bir sorum olacak bana haftada bir yapın denildi ilk 8 hafta için fakat şu an çıkan kullarım var bir haftayı beklemeden atabilir miyim
Ne diyorlarsa öyle yapın ben ilk zamanlar 2 hafta da bir yapiyordum diyr hatirliyorum kılların dokulmesine izin verin. 1 haftada kıllarınız hemen nasıl çıktı 🤔

merhabalar, peki gittiğiniz lazerden sonra azalan tüyleriniz ipl cihazıyla çoğaldı mı, benim de lazer seanslarım bitmek üzere geri tekrar çıkan kıllar için tekrar merkeze gitmektense evde ipl cihazıyla devam etmeyi düşünüyorum fikir verebilir misiniz

X