Yakın Şehirden Gelen Büyük Aşkım

cigdemnaz

Her Günüm Ayrı Bir Zehir!
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2007
366
0
40
Kocaman boşlukta olduğum bir dönemdi,yapyalnız kimsesiz bir dönemdi.Aradığım,bulamadığım kişi oydu.Bir arkadaşımın ilişkisine imrenirdim hep aysını yaşamak isterdim..Ama olumsuz düşüncelerim hiç bir zaman öyle bir aşka kavuşacagımı vadetmezdi..: Ama beni koruyan bir meleğin varlıgına inandım hep (çocukluğumdan beri)bir gün o mutlulugun beni bulacagını hissediyordum...

Bayan bir kuzenim vardı..Fazla yakından olmayan ama kuzendi işte..Sürekli yanıma geliyordu..bir süredir samimi olmuştuk herşeyimizi paylaşır olmuştuk..Netee giriyorduk sohbet ediyorduk dertleşiyorduk.Kuzenimin bilgisayarı olmadığı için tanıdıklarıyla benim bilgisayarımdan görüşüyordu.Bir ablası vardı başka bir şehirde, onunla görüşüyordu daha çok ablası bir öğrenci yurdunda çalışıyordu..Bir üniversite öğrencisinin bilgisayarından kardeşiyle yani benim kuzenimle görüşüyordu..Birgün yine görüşürlerken kuzenim kameranın açılmadıgını söyledi,ablası da diğer taraftan bilgisayarın sahibine söylemiş kamera açılmıyor diye.. iki tarafta o sırada kameranın açılması için uğraşıyorduk..Sonra bağlantı kuruldu..Karşımda onu gördüm!!! O kadar tatlıydı ki yüreğimin deli gibi çarpmasına engel olamıyordum Beni bu kadar heycanlandıran hayatımda ilk defa gördüğüm bir insandı o..Kİm oldugunu nerede yaşadıgını nasıl biri oldugunu bilmiyordum..Ama kalbim hala deli gibi çarpıyordu ve bilgisayarın başından kalkma vaktim çoktan gelmiş ve geçiyordu

Neyse ki kuzenimde msn adresi vardı...Kuzenimin ablasıyla görüşmesi bittikten sonra ona duygularımı anlattım kim oldugunu sordum onu tanımak istedigimi anlattım..o da sağ olsun çok yardım etti.. Hep benden bahsetti ona..Ondanda bana sonra birgün msn adresimi istedi..Ve görüşmeye başladık netten..

Hemen hemen hergün görüşmeye başladık..Meğersem o kadar yakınımdaymış ki aramızda bir şehir ötesi bile yok Yaşadıgım şehrin hemen yanında ki şehirdeymiş aradığım büyük aşkım Okulu bitmek üzereymiş yakında şehrine dünüyormuş..

Bir süre netten görüştükten sonra..Telefon numaramı istedi ve artık şehrindeydi..eee sanamayın ki büyük aşkımda hiç problem yaşamadık.Şehirne geldikten sonra önce bir işe girdi..Hayatını düzene sokmaya çalıştı belli bir süre. Açıkçası ne o ne de ben birbirimizi yakından görme fırsatını henüz ayarlayammıştık..Bana bir hafta sonu için söz vermişti..ve gelememişti, şehir dışına çıkmak zorunda kalmış..Diğer hafta ise ben arkadaşlarımla şehirlerinde açılan büyük bir alışveriş merkezine gitmeyi planladık..Bu durumu ona anlattım çok mutlu oldu beni görecekti..Gideceğim gün nedense içimde hiç bir heycan kalmamıştı..O gün onunla görüşmek istemedim..Birşeyler çıksada görüşemsek diyordum içimden..Birşeylerin korkusu vardı içimde..Msjı geldi bana "çok hastayım bugün evden çıkamayacagım"diye:dilcikar:bir saat önce görüşmek istemeyen ben bu duruma çok bozulmuştum..Cvp yazmadım ona hiçbirşey demedim..aramadım Arkadaşlarımla, aynı şehirde oldugum sevdigim adamı hiç göremediğim şehirde, tüm gün dolaştım (çok sonra gerçeği açıkladı o gün o da benimle görüşmek istememiş)

O günün akşamı nette onu gördüm..Hiç konuşmadım engelledim konuşmak istemiyordum onunla:kızgın:sonra kuzenim geldi o akşam onunla sohbete başladılar netten ben o sıralar bu duruma da çok kızmıştım daha çok sinirlenmiştim ona Taa ki benim hakkımda konuştuklarını öğrenene dek..Bana küsmüş geçmiş olsun dileklerimi bildirmediğim için küçük bey birkaç gün öyle msnmde engelli kaldı, birkaç günün sonunda onu çok özlediğimi fark ettim..Ve onunla barışmaya karar verdim..Onun çevrimiçi oldugunu görürür görmez merhaba dedi banayerimseniben bende seni çok özledim dedim başka da hiçbirşey diyemedi bu sözümün üzerine

O hafta sonu büyük buluşma gerçekleşti üstelik ben o büüyk buluşmaya 15dk geçikerek..
Sonralarda beni görünce ne hissetin diye sorduğumda "ne hoş kızmış"demiş içinden benii cameradan gördügünde o kadar güzel bulmamış çünkünaniknanik ben ise ne kadar sessiz, sakin biri dedim içimden ohoooooooooo ben bunu parmagımda oynatırım demiştim ahh demez olaydım O sessiz sakin adam çoktan yüreğimi eline geçirmişti bilekafamçokkarıştı sonra ertesi gün yine geldiŞenizben gittim o geldi ve iyi kötü 6 ay doldurmuştuk..hüzünlerle, özlemlerle, deli dolu kavgalarla, kıskançlıklarla, mutluluklarla, barışmalarla.. Ailelerimize birbirimizden bahsetmiştik..Artık ciddi şeylerden konuşuyorduk hep hayallerde, doğacak çocuklardan:emir_bebek:yaşayacağımız evden, gelecekten..Herşey güzeldi.Birlikte tatile gitmiş ürgüpte deli dolu mutlu hüzünlü tam 3 gün geçirmiştikkaydirigubbakcemile5 Sinirli yapısına asiligine alışmıştım o da benim inadıma..Ama korktuğum birşeyler vardı kıskançlığı..Bilmesi gereken çok ta önemli olmayan geçmişi ona anlatmaktan hep korkuyordum ve hep erteliyordum anlatmam gereken günlerii.. Bu da bende acaip derecede stress yapıyordu.Çünkü biliyordum ki zor biriydi o ve benimle ilgili her mevzuda oldukça hassas davranıyordu..Çünkü karar vermiştik biz evlenecektik..önümüzde sadece iki engelimiz vardı biri benim cesaret edipte anlatamadıgım şeydi..Diğeri ise askerligi..

Ve o gün geldi çattı..Askere gidiyordu 12.agustos Salı teslim oluyordu..Ve biz son görüşme günümüzde vedalaşıp,ağlayıp biribirimize hiç unutmayacagımızı söyleyim ayrılacaktık o gün:a015: Ama öyle olmadı o gün bana hep benimle ilgili hayallerinden bahsetti..Askerliği uzun dönem çıkarsa 3 ay sonra evlenecegimizi, kısa dönem olursa askerden dönünce..Ve o an artık ona geçmişte yaşadıgım bilmesi gereken şeyi söylememin artık zamanı geldigini ve bugünün son gün oldugunu anladım acıyla..Hakkımda bilmen gereken bir şey var dedim ben yıllar önce Nişanlanıp ayrıldım çok kısa sürdü..Çok gençtim dedim..Dondu kaldı..sustu bana sarılan kolları çekip gitti omuzumdansenağlama Kabul edemem bu durumu dedi sen beni kandırdın dedi bunu bana nasıl yaparsın dedi, Sen benim hayallerimdin dedi..Ve gittisenağlama..Aradım aradım telefonunu kapattı onca msj çektim hiçbirine karşılık gelmedi..Gitmeden istedigi şeyi yaptım hergün mail atmamı istiyordu askerdeyken ona..Bugün 5.gün ve hala o yok..Çok mutsuzum çok üzgünüm..Ne yapacagımı bilemiyorum..O benim en büyük hayalimin ortağıydı..Bebeğimin babası olacaktı Herşeyimdi..Gitti Beni terk ettisenağlama

heyecanla yazdiklarinizi sonuna kadar okudum..
sonun böyle olacagi hic aklima gelmemisti.senağlama
keske önce anlatsaydiniz nisanlanip ayrildiginizi ama olan olmus.üzmeyin kendinizi.
bence bir süre üzerine gitmeyiniz,sizi gercekten seviyorsa dönecektir.

senağlamabekliyorum bende 5 gündür bekliyorum hayatımın sonuna dek onu beklemeye razıyım yeter ki bana dönsünsenağlama

senağlamaamin canım amin..Benim için dua et ne olurr..Aşkım bana dönsünsenağlama

mahsuru yoksa sorabilirmiyim?
Neden söylmedin nisanlanip ayrildigini,niye cekindin ki söylemekten.
ona sebebini uzunca bir mektupla falan aciklasan,kendini iyice ifade etsen belki seni daha iyi anlar..

Canım başından söylemedim diye pişman oldum zaten..Ama ilk başlarda ilişkimizin bu kadar ilerleyecegini bilmiyordum ve hatta ilk başlarda evlenmeyi düşünemdiğini bile söylemişti bana.Ben de yeni tanıdıgım bu insana özel hayatım hakkında bilgi vermek istemedim..Sonra her geçengün ona daha çok aşık olmaya başladım..Kavgalarımızda bitmek bilmiyordu bu büyüyen aşk arasında..Çok kıskançtı, çok sinirliydi..Sakinleşmesi zaman alıyordu ve ben o zaman içerisnde ölüp bitiyordum yine..(şimdi aynı değilmiyim sanki) ve ondan korkuyordum çünkü böyle yapacagını tahmin ediyordum aslındasenağlama ama keşke keşke daha önce anlatsaydım.. ya da ne bileyim gelmesini bekleseydim dogru bir zamanda anlatabilseydim..İşte anlatmamamın nedeni buydu..:çok üzgünüm:

keske anlatsaydin ama olan olmus anlatamamissin..
sanirim suan askerde oldugu icin ona ulasamiyorsunda.
beklemekten baska yapabilecegin birsey yok :çok üzgünüm:
en uygun zamanda mektupla veya yüzyüze anlatmama sebebini, uzunca anlatma firsati bulursun insallah canim..

başından sonuna kadar okudum dedim ki:ne güzel.... güzel ve mutlu bir aşk :asigim:
ama sonunun bu şekilde olacağını düşünmemiştim. senağlama
çok üzüldüm arkadaşım. benneyaptımki
nişanlı olduğunuzu saklamanız nelere mal olmuş canınızı sıkmayın kaderiniz birse zaten birleşirsiniz hakkınızda hayırlısı olsun.

başından sonuna kadar okudum dedim ki:ne güzel.... güzel ve mutlu bir aşk :asigim:
ama sonunun bu şekilde olacağını düşünmemiştim. senağlama
çok üzüldüm arkadaşım. benneyaptımki
nişanlı olduğunuzu saklamanız nelere mal olmuş canınızı sıkmayın kaderiniz birse zaten birleşirsiniz hakkınızda hayırlısı olsun.

Teşekkürler aqua83a.s...Bende onun kaderim olmasını ümid ediyorum:çok üzgünüm:Aşkımla ayrılmadan önce birbirimizin kaderi oldugumuza çok inanırdık..Ben inanıcam..O da inanmaktan vazgeçmez umarımsenağlama

Teşekkürler aqua83a.s...Bende onun kaderim olmasını ümid ediyorum:çok üzgünüm:Aşkımla ayrılmadan önce birbirimizin kaderi oldugumuza çok inanırdık..Ben inanıcam..O da inanmaktan vazgeçmez umarımsenağlama

sıkma sen canını :teselli:
Allahtan ümit kesilmez inancını da yitirme.
dua et arkadaşım....Allah gönlüne göre versin a.s.

canım erkekler askerde daha da bir hassas olurlar..yapacakları düşünecekleri şey olmadığından sürekli seni düşünücek belki de kafasında sorunu büyüttükçe büyütecek..
bence sen ilk fırsatta ya yüzyüze ya da güzel bir mektupla ama asla maille değil (çünkü mail atmışsın bir ton farklı olsun) saklama sebeplerini burda bize anlattığın gibi anlat..onu çok sevdiğini asla kaybetmek istemediğini, ve samimi duygulrını anlat işte...bırakma aşkının peşini..kolay bulunmuyor kendisi..HAdi hakkında hayırlısı canım

canım erkekler askerde daha da bir hassas olurlar..yapacakları düşünecekleri şey olmadığından sürekli seni düşünücek belki de kafasında sorunu büyüttükçe büyütecek..
bence sen ilk fırsatta ya yüzyüze ya da güzel bir mektupla ama asla maille değil (çünkü mail atmışsın bir ton farklı olsun) saklama sebeplerini burda bize anlattığın gibi anlat..onu çok sevdiğini asla kaybetmek istemediğini, ve samimi duygulrını anlat işte...bırakma aşkının peşini..kolay bulunmuyor kendisi..HAdi hakkında hayırlısı canım

Fırstday, canım bilsem nerde askerlik yaptığını mektup yazmazmıyıdm, aramazmıydım senağlamaNerede oldugunu bile bilmiyorum..Kaybettim onusenağlamaElim kolum bağlı..kolum kanadım kırık..Tek yapabildiğim mail atmak..Ya da Türk silahlı kuvvetlerini aramak:çok üzgünüm: o da çok zor gibi..Eninde sonunda mailleri alacak..Ama umarım çok geç olmaz benden vazgeçmez..Ne olur benim için dua edin:Saruboceq:

dualarımız seninle arkadaşım:Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:
inşallah ii habberlerini alırız. yerimseniben

canım dönmedı mı gerı sen maıl yazıyor musun daha yazsana arar yakında bekle cnm,
böle kuru ku ru gıtmıs olamaz guzel baslamısdevam etmıs

sabret sekerım :KK43: tabı bıze soylemek kolay ''Dile kolay '' demısler ama sölemesı kolay sadece ama yıne de beklemenı onerırım dönce k oradayken arıcak kı dıcek sana askım beklıon mu benı sevıyorum senı dıycek :1closedeyes:

kaydirigubbakcemile

Kızlar desteğiniz için çok teşekkür ediyorum hepinize ...Dualarınız benimle biliyorum..Bir kaç gündür kk sitesine giremedim sanırm sorun vardı... Bu arada maillere devam ediyorum.. Size bir haberim annesini aradım, iyi olup olmadıgını merak ettim.. O da çok merak ettiğini söyledi.. Onu da henüz aramamış.. Sanırım ilk gittiklerinde arama imkanları olmayabiliyormuş..Bir tanıdıgımız askere gittiğinde ailesini 2 hafta hiç arayamamış.. Bakalım artık bekliyorum, beklemekten de vazgeçmeye hiç niyetim yok.. Gerekirse gittigi yeri öğrenir yanına giderim ama önce nerede oldugunu öğrenmem lazım.. (annesini soramadım, çünkü annesini hiç tanımıyorum) Onu çok özledim...senağlama

X