Yakın Şehirden Gelen Büyük Aşkım

ya anlamadım, nişanlanıp ayrılmış olman neden seni terketmesine sebep ki..aşkbüyükse, böyle şeylerden bitmez...bitmişse,zaten tam olarak senin olammıştır..

ya anlamadım, nişanlanıp ayrılmış olman neden seni terketmesine sebep ki..aşkbüyükse, böyle şeylerden bitmez...bitmişse,zaten tam olarak senin olammıştır..

Bende bunları hiç düşünmüyor değilim aslında, ama onunda kendince haklı sebebleri var benim tek hatam bunu ona askere gitmeden iki gün önce söylemem.. Şuan tek düşündüğüm geri dönen sevendir.. Dönmeyen sevmeyendir ve bekleyen her sona hazır olandır:çok üzgünüm:

:sm_cool::sm_cool::sm_cool:kızlarr bugün beni aradı..Biz barıştık.. Yine beraberiz aşkımla.. Hepinize çok teşekkür ediyorum.. dualarınız ve varlıgınız için sizi çok seviyoruma.s.a.s..:1hug::asigim::asigim:

aaaaaaa süper haber :teytey: :teytey: :teytey:
çok sevindim canım kaydirigubbakcemile5
ALLAH mutluluğunuzu daim etsin. a.s.

aaaaaaa süper haber :teytey: :teytey: :teytey:
çok sevindim canım kaydirigubbakcemile5
ALLAH mutluluğunuzu daim etsin. a.s.

canım benim teşekkür ederima.s. iyi ki varsınızz.. siz olmasaydınız bu zor günleri nasıl atlatrdım.. ben sizinle inandım bana döneceğine aşkımn..bir ömür boyu mutlu olunn.. Çok mutlu olun:1hug:

Size nasıl barıştığımızı anlatmayı unuttum bu arada.. eminim merak ediyorsunuzdurkaydirigubbakcemile3.. Nerde oldugunu öğrendim.. Aşkım ankara da, tlfn numarasını aradım.. telefona çıkan asker.. onlar şuanda eğitimdeler dedi.. Ama sesim öyle titriyordu ki telefonda.. Telefonda ki asker çok önemliyse buraya çağırtabilirm dedikaydirigubbakcemile3 akşam bir daha aradım. Sesini tlfnda duydugm an heyecandn ölücektim sandım.. Öyle sinirliydi ki:kızgın:bagırıp çağrıdı.. Ama yine de sormasa çatlardı :roflol:neler yapıyorsun dedi.. Bende o an ne konuştum hiç hatırlamıyorm.. Seni yarın arayacgm dedi.. hiç ümidim yoktu.. ama aradı:sm_cool: çok sakindi.. hiç bagırıp çagırmdan konuştuk.. Beni çok özlemiş.. Onu aramama çok sevinmiş, onu arayıp bulmama da.. bugünde aradı :sm_cool:çok mutluyum çok kızlar:dance::icecream::asigim: Darısı hepinizn başınaa.s.

çok sevindim, üzüntüyle okudum en başta yazdıklarınızı, çok şanslısınız, mutluluğunuz hep sürer inşallah...

BİRAZ KENDİMİ ANDIM..bende sözlenıp ayrılmıştım yüzük falan yoktu ama sadece isteme olayı olmuştu.şimdiki sewgilim askerde senın gibi..ŞAFAK:72 ..saolsun bana hiç birzaman gecmişten söz etme dedi hep...o konular kapandı artık biz warız dedi..bende hiç anlatmadım benı ıstemeye geldikllerini falan bilmior..ama sormuyorda..nıe anlatıp onu uzeyım..haa ortaya cıktıında sen anlatmamı ıstemedın derim..senınkı farklı tabı.ama sunu bil yasadıgımız dunyada DÜRÜSTLÜĞE YER YOK..yalanda söleme ama hiç sölemeseydın keske..erkekler dürüst bayanları haketmıor..

Estamaniacm, benim ki biraz fazla kıskanç.. Ve bütün bunları kıskançlıgından yaptı.. Söylemsydim de olmazdı.. Çünkü öğrenecekti ben söylemesm bile başkasından duyacaktı o zaman çok daha kötü olurdu:1no2:hiç barışamszdık.. İyi ki de söyledim ama dogru zaman deildi söyledigim vakit.. gerçi çok şükür topladı kendini sakinleşti.. yaptıgımz hatanın ikimizde farkına vardık.. sonuçta evlilik kararı çok kolay alınmıyor.. Erkeklerinde kadınlarında çok seçici olması gerekiyor.. O da kendince haklıydı.. Bende tabii sendeyerimseniben

sadece bir nişanmı? canım bu olay amaçok kıskanç demişsin oyuzdendir bukadar öfkesi şimdi saçma gelecek belki sana ama bu olayın olasıda belki olacak kötü şeyleri engellemiştir allahın bi bildiği vardır mutlaka buyuzden kendini yıpratma ama seni gerçekten seviyosa sana gelir canım gerçekten sevmiyosa boşver zaten umarım seni anlar ve döner ve akıttın bu göş aşlarının milyonlarcası kadar onunla gülerek geçirirsin

yaww ne kadar da büyütmüş nişanlanmışsın ayrılmışsın nişan ne için yapılır çiftler evlilik öncesi birbirlerini iyice tanısın ciddi bir karar aldıklarının farkına varsınlar ve yürütemeyeceklerini anladıklarındada çok geç olmadan dönebilsinler die... sonuçta evlenip ayrılmamışsın yaa... ama seviyorsa dönecektir oda bunun farkına varacaktır :KK66:

X