yakinlarda düğün var ve gürültüden başım şişti :((((

papatyasevilir

Canım kendim♥️
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2013
1.520
437
Ya sanki yanıbaşımda dangir dungur...h.sonunu iple çekmişim şimdi de uyuyamiyorimmmm.nr zaman bitr ki bu:$

Turkiye genelinde mi bilmiyorum ama bizim burda sokak dugunleri yasak. Polise haber verebilirsiniz. 10 dan sonra kapatmalari gerekiyor.

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Ben trakya bölgesinde yaşıyorum,romanlar da bizlerin arasında yaşıyor,bu mevsimden sonra başlar bizde sokak düğünleri artık cuma cumartesi pazar bizim evlerde de düğün olur,yani o sesler artık evimizin içinde,bizler öylesine alıştıkki ,evde oynuyoruz bazen ,balkonda oturup dinler yakınsa izleriz bile,ama alışkın olmayana zor ve tuhaf gelir tabi,sabredin biraz 12 gibi biter heralde.

Hatta bazen susuyo davetli erkekler devam ediyo şarkıya ben bunlari yazarken halaya geçtiler....:SSSSSSS kAFAMMMMMM sistiii

Çok haklısınız bende sokak düğünlerinden çok rahatsız olurum.Bunun hastalığı dersi sınavı cenazesi var.Kimsenin kimseyi gürültüyle taciz etmeye hakkı yok.Düğün salonu tutmaya paranız yoksa yapmayın düğün, neyin gösterişi bu.Sade sade yapın nikahınızı.

Param çok olsa da düğün yapmam.Temiz bir nikah tamamdır.Kimseyi eğlendirmeye para baydırtamam.Zaten sonunda kimseyi de memnun edemezsiniz.Düğüne vereceğim parayla evime eşya alırım balayına yurt dışına giderim daha mantıklı.Takı takılır altın para gelir mantığında düğün yapanları da anlamıyorum.Mantık kadın günüyle aynı.Ben onların düğününde altın taktım onlar da benimkinde taksınlar.Millet geçim derdinde olsa da illa düğününü yapacak.Gösterişe çok meraklı milletiz.Neyse çok doluymuşum meğer.

Lafın özü sokakta düğün gürültü tacizidir.Saygısızlıktır.

X