Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

siyah canım çok fazla kabarık istemedim etek kısmı hafif açılıyo. evde olucak nişan sade bişey olsun istedim.eteğin üzerinde sarı lameden yaprak gibi bişeyler var:) ince de askı koydurucam başıma da lame taç düşünüyorum o da sade bişey olcak.

bu arada çiçekde canlıdı. fotosunu koydum albüme zaten. nişanda yapma çiçek düşünüyoruz anısı kalsın die.

siyah canım çok fazla kabarık istemedim etek kısmı hafif açılıyo. evde olucak nişan sade bişey olsun istedim.eteğin üzerinde sarı lameden yaprak gibi bişeyler var:) ince de askı koydurucam başıma da lame taç düşünüyorum o da sade bişey olcak.

çok hoş olcan zeynepcim.foto isteriz ama biz.düğün nezaman senin

daha var düğüne hemen evlenmeyi düşünmüyoruz biz nişanlılığımızın tadını çıkaralım önce bi.2 yıl sonra kısmetse

bu arada çiçekde canlıdı. fotosunu koydum albüme zaten. nişanda yapma çiçek düşünüyoruz anısı kalsın die.

zeynepcim çiekleri hep ıslamışsın naptın sora onları saklayabildinmi ?
ben vazoya koymadım saklim die kuruttum.

daha var düğüne hemen evlenmeyi düşünmüyoruz biz nişanlılığımızın tadını çıkaralım önce bi.2 yıl sonra kısmetse

ozaman seni dier açtığım topiğe bekliom.sohbet bölümü 2 yıl nişanlı kalacak kızlar bölümüne alalım seni:)arada

zeynepcim çiekleri hep ıslamışsın naptın sora onları saklayabildinmi ?
ben vazoya koymadım saklim die kuruttum.

yaaa cıceklerı nasıl kurutoysunuz yanı nasıl saklıyosunuz onu :eek:
ben cıcek kuruuyorum havadan mıdır nedır bılmıyorum kuruduktan sonra curumeye baslıyo
sızler nasıl bunu muhafaza edıyorsunuz kı a.s.

kurutuyorum canım. solmadan çıkartıp ayırıyorum. ayrı bir vazom var orda kurutup sakladım.tanışma çiçeğinde goncaların yapraklarını alıp kuruttum salona dekor yaptım:) hoşda kokuyo hem

bendeee bu yazzz nişanlanıyorummmmmhihoyyyt

inşallah hepimize Rabbim yarıdm etsinnn

gerçek zor ve yorucu bir dönem ama aynı zamanda heyecanlı cok heyecanlıı kaydirigubbakcemile5

slm kızlar

Allahtan bi aksilik çıkmazsa bende nişanlanacaklar arasındayım
bakalım neler olacak, kesin tarih hayırlısıyla bi belli olsun da

bendeee bu yazzz nişanlanıyorummmmmhihoyyyt

inşallah hepimize Rabbim yarıdm etsinnn

gerçek zor ve yorucu bir dönem ama aynı zamanda heyecanlı cok heyecanlıı kaydirigubbakcemile5

hayırlı olsun canım.tarih bellimi.nişanın nerde olcak hazırlıklar ne alemde???

kızlar takı olayına takmış durumdayım.şimdi yanlışım varsa düzeltin.yine aileye göre değişio ama ortalama olarak bi set bi bilezik bide yüzük ta<kılıo.
de mi???

isteme oldumu selanay

yok canım olmadı
bizde isteme ve nişan peşpeşine olacak çünkü başka şehirden gelecekler ve onları bikaç gün biz ağırlayacağız inş

kızlar takı olayına takmış durumdayım.şimdi yanlışım varsa düzeltin.yine aileye göre değişio ama ortalama olarak bi set bi bilezik bide yüzük ta<kılıo.
de mi???

valla canım dediğin gibi aileye göre
bana da 2 yüzük, küpe, saat ve bilezik takacaklar
ama yüzüğün birini aldırmayıp altın künye aldırayım diyorum

bakalım benim neler alıncak.gelse artık şu günler sabırsızlanıom.olsa bitseee

X