Yalan mı söyledim? Silikon? Napıcam :(

Bence kişinin kendine iltifatı gayet normal. Benim garip bulduğum flört özellikle daha yakınlaşma olmamış bir insanın şekilde bir iltifat etmesi garip geldi

Soyleme, onu ilgilendirmiyor

Bence doğrudan "Yalan söylemiştim, aslında silikon" şeklinde söyleme ama bi şekilde alakasız bir yerden konuyu aç öyle söyle. "Hani doğaldı?" gibi bir şey derse "Sence doğal duruyor mu gerçekten? Bence duruyor, güzel yere yaptırmışım demek ki" diye konuyu başka yöne kıvır.

Maviş gözlerin gerçek olmaması boşanma sebebi olurduben aylarca lense mi bakıp durdum derim.ama adam göğüslere bakıp ne hayali kuracak ki diyecektim de neyse

Ay abattmiyo musun? Taktirdiusan taktirdin silikon. Ne bu anlasilirsa kıyamet kopacakmis havaları? Aileden de gizli 20 yaşında bu ameliyata girmek iyi cesaretmis vallahi. Buna cesaret olan kadin doğrusu soylemeye cesaret edemiyor mu, tuhaf

Yok unutamam kafama çok taktım. Zaten takıntılı biriyim göğüslerimi de çok takardım. Eğer ilerde ellerse tabi ki anlar ama o ana kadar söylemek istemiyorum. Sizce sorun olur mu?
O zaman seninle daha çok yeniydik bu kadar samimi değildik O yüzden söylemedim çünkü kimseye söylemiyorum, bir tek sen biliyorsun. dersiniz.

Çıkartıp daha büyük taktırmak niye?

Adam anlamış da dalga geçmiş zaten. Sen daha ne soyleyip soylememesinden bahsediosun :) silikonlusun silikonsuz taklidi yapiosun demiş sen de devam ettirmissin hala.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…