yalancı doğum sancılarınız başladı mı????

melike gxuxven

Guru
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2007
141
1
merhaba şubat anneleri, doğuma 20-25 gün var yani 36+4 haftadayım. yalancı doğum sancılarım başladı sanırım. rüyalarımı bile etkilior. rüyamda doktor elinde bir iğneyle geldi, ağrı kesici yapıcam sana dedi :)))) kızlar ben 9 şubatta 40 haftaı dolduruyorum ve 38 haftada 10 saatlik yola çıkıcam ne dersiniz geç mi kalırım daha mı erken gitsem? cevaplar için şimdiden teşekkürler....:emir_bebek::teytey:

merhaba şubat anneleri, doğuma 20-25 gün var yani 36+4 haftadayım. yalancı doğum sancılarım başladı sanırım. rüyalarımı bile etkilior. rüyamda doktor elinde bir iğneyle geldi, ağrı kesici yapıcam sana dedi :)))) kızlar ben 9 şubatta 40 haftaı dolduruyorum ve 38 haftada 10 saatlik yola çıkıcam ne dersiniz geç mi kalırım daha mı erken gitsem? cevaplar için şimdiden teşekkürler....:emir_bebek::teytey:

canım doktoruna danış bunu..ama bence biran önce git derim aniden gelebilir bebeğin..

Hande'ye katılıyorum, bence de dr.una danış.
Benim bebiş de 9 Şubat'ta gelebilir. Gelebilir diyorum aslında SAT'a göre 5 Şubat ama geç döllenme dolaysıyla 9'u görünüyor. Hayırlısı... Sancılar bende de oluyor. İnşallah hayırlısıyla hepimiz bebişlerimizi kucağımıza alırız. :1hug:

ya doktoruma gidiyorum bi subatin dokuzunabkadar gelir diyo.bi subatin 14 de gelir diye ay deliricem.bide son gittigimde agrilarimin oldugunu soyledim bebek ne zaman gelir diye sordum demezmi ne zaman isterse o zaman.:roflol:deliricemya

kizlar allah hepinizi bi avazda kurtarsin bende 29 haftaligim heyecaninizi paylasmak istedim ve bende cok heyecanladim. alah tekrr yardimciniz olsun

haklısınız kızlarrr doktorumla dün konuştum bir an önce gitsen iyi olur dedi. ben ne zaman geleceğine garanti veremem yarın da sancın başlayabilir dedi. inşallh hepimiz sağ salim alırız kucağımıza bebişlerimizi...

selam melikecim........
bende 36 haftalık hamileyim ve benimde yalancı doğum ağrılarım başladı.gerçi geçen hafta kontrole gittiğim zaman doktorum bebek kanala inmiş her an bekle dedi....
anlıycan bizimki acele ediyor en yakın zamanda aramızda.allah hepimizin yardımcısı olsun.tecrübeli olmama rağmen biraz korkum var açıkcası çünkü 5 yaşında kızım var.ama onda acemiydik hiç birşey anlamadım.ama yinede normal doğum düşünüyorum ya sen.allah tek avazda kurtarsın canım...........

canım ben de normal doğum düşünüyorum inşallah bi aksilik çıkmaz da. doktor şimdilik normal doğum için bi aksilik yok dedi, bakalım yine de son ana kadar belli olmuyor. :1no2:

tatlım en iyisi normal.allah yardımcın olsun.........
son aylardaysan eğer kanaldaysa bebek dönmez artık korkma...

evet canım kanala girmeye başlamış, pozisyonu da almış iyice. Allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah. benim sancılar ciddi ciddi kendini hissettirmeye başladı, umarım vaktinden ok önce gelmez bebişim. :emir_bebek::asigim:

canım korkma ya ben 2 hafta önce gittim kontrole ve bebek kanala inmiş her an bekle dedi doktorum.2 hafta oldu tık yok şuan.ama 4 geceden beri sancım var.ama buda yalancı sancı.gerçek sancı olsa hayatta duramam.o çok kötü birşey.ama hastaneye gitmeyi istemiyorum.kızımda hep sancı başladımı çantayı alıp gidiyordum.ama geri dönüyordum.hafif sancıyla yattım yine hastaneye.orada sancı çekenleri gördükçe gidiyor sancın.doktorum sancıyı evde çek daha iyi olur dedi ben son anda gitmeyi düşünüyorum.
a tabi su ve kan gelmezse..............

sen tam olarak kac haftalik hamilesin doguma ne kadar kaldi:uhm:

benim sancilarim da basladi kendini iyiden iyiye hissetiriyor.en cokta birseye üzülünce. aysima kiz nerdesin gebelik sohbetine gelsene

benim sancilarim da basladi kendini iyiden iyiye hissetiriyor.en cokta birseye üzülünce. aysima kiz nerdesin gebelik sohbetine gelsene

senağlamaguzelimya inan iki gundur cok kotuydum inan kabus gibi gecti .dun alisverise gittik esimle ay yuruyemedim kiz.markettev kala kaldim uc adim atiyorum ikicinde duruyorum bi agri bi agri belimden bacaklarima vuruyo kasiliyorum.bebekte basiyla itiyor sanki asagima.cok korktum kiz arkadasimi cagirdim oda hastanede calisiyor.dedim bu ne senin kiz cok caliskan cikmaya asagini acmaya calisiyor cok normal dediya .ondan giremedim pek guzelim.inan ozledim kiz seni hepinizi cok optum

kızlar benim sancım falan yok henüz ama sizin sancıları okuyunca bende heyecanlandım.allah hepimizin yardımcısı olsun.ara ara durumunuzdan haberdar edin,merak ediyorum hepinizi...:uhm:a.s.

canım şuan 36 haftalıkım.ama dediğim oldu bugün kan geldi.ve hemen hastaneye gittim.ve doğum işaretiymiş bu kan ama sancılarım az çıktı.ve açılma yok.ebeler sancılarımı evde çekmemin daha iyi olacağını söyledi.anlıycan canım her an bekliyoruz.bizim oğlanı bakalım ne zaman gelecek.:emir_bebek:

ayyyyy senin bebiş geliyorrr az kalmış. allah bir avazda kurtarsın canım

senağlamaguzelimya inan iki gundur cok kotuydum inan kabus gibi gecti .dun alisverise gittik esimle ay yuruyemedim kiz.markettev kala kaldim uc adim atiyorum ikicinde duruyorum bi agri bi agri belimden bacaklarima vuruyo kasiliyorum.bebekte basiyla itiyor sanki asagima.cok korktum kiz arkadasimi cagirdim oda hastanede calisiyor.dedim bu ne senin kiz cok caliskan cikmaya asagini acmaya calisiyor cok normal dediya .ondan giremedim pek guzelim.inan ozledim kiz seni hepinizi cok optum

cok büyük gecmis olsun ay cok kötü oldum ya. senin yaramaz durmuyo desene. karnimizda cektiriyorlarda dogunca neler yapycaklar artik bilemem. :emir_bebek:kendine iyi bak öptümŞeniz

cok büyük gecmis olsun ay cok kötü oldum ya. senin yaramaz durmuyo desene. karnimizda cektiriyorlarda dogunca neler yapycaklar artik bilemem. :emir_bebek:kendine iyi bak öptümŞeniz

:teytey:canim yazini okuyunca cok sevindim:teytey:canim ozlemisimyaŞenizinan kardessim gibi oldum gorusemiyince merak ediyorumCADIARZUbu arada haklisin bizim afacanlar cikmadan bizi bu kadar yoruyo cikinca allah yardimcimiz olsun guzelim:emir_bebek:aman sag saglim dogsunlarda canim bu arada guzel kiz isimleri biliyomusun ben hale kararimi veremedimde:uhm:

:teytey:canim yazini okuyunca cok sevindim:teytey:canim ozlemisimyaŞenizinan kardessim gibi oldum gorusemiyince merak ediyorumCADIARZUbu arada haklisin bizim afacanlar cikmadan bizi bu kadar yoruyo cikinca allah yardimcimiz olsun guzelim:emir_bebek:aman sag saglim dogsunlarda canim bu arada guzel kiz isimleri biliyomusun ben hale kararimi veremedimde:uhm:

:sm_cool:sagol canim bende seni kardesim gibi görüyorum.bende siteye fazla girmezdim senle tanistiktan sonra cok giriyorum. senin yapin benimkine benziyo biliyomusun. benim kizim olsaydi ismini irem-sude koyacaktim ama nasip olmadi.iremi kesin koyacaktim sudeyi belki.umarim biraz yardimci olmusumdur.sende erkek ismi biliyosan söylede bizde karar vermedik.düsünüyorum bulamiyorum icime sinen bi isim.:uhm:

:sm_cool:sagol canim bende seni kardesim gibi görüyorum.bende siteye fazla girmezdim senle tanistiktan sonra cok giriyorum. senin yapin benimkine benziyo biliyomusun. benim kizim olsaydi ismini irem-sude koyacaktim ama nasip olmadi.iremi kesin koyacaktim sudeyi belki.umarim biraz yardimci olmusumdur.sende erkek ismi biliyosan söylede bizde karar vermedik.düsünüyorum bulamiyorum icime sinen bi isim.:uhm:

bakindim seni bugunde goremedim .gerci pek giremiyorum artikkafamçokkarıştıay bayabi agirlastim guzelim bide yavas yavas bebeye hazirlik yapmaya basladim yika utule yerlestir falan bide annem gelicek insallah.onada hazirlik yapiyorum.onerdigin isimler cok guzel canim.benimde aklimda batu.enes.ata.hira.berkay.eray,akay var aklima geldikce yazarim insallah guzelim.insallah gorusuruz en yakin zamanda ozledim canimya.:1hug:

kızlarrr selam, ben doğum için memlekete geldim. on saat sürdü yolculuk ve rahattı üstelik geldikten sonra bir de hamama gittim, iki gün sonra doktora gittiğimde doktor doğum sancılarımın başladığını söyledi. valiz hazır bekliyoruz bakalım ne zaman gelecek bebiş. şu an 38 +2 günlük. artık gelirse de gelsin napalım. hepimize Allah kolaylık versin. öptüüüm

kızlarrr selam, ben doğum için memlekete geldim. on saat sürdü yolculuk ve rahattı üstelik geldikten sonra bir de hamama gittim, iki gün sonra doktora gittiğimde doktor doğum sancılarımın başladığını söyledi. valiz hazır bekliyoruz bakalım ne zaman gelecek bebiş. şu an 38 +2 günlük. artık gelirse de gelsin napalım. hepimize Allah kolaylık versin. öptüüüm

sag saglim memleketine vardigina sevindim canim:teytey:hersey yolunda gider insallah.:1shok:kiz senin yerine ben korktum.saka guzelim hayirlisiyla bebeyinui eline alirsin insallah.ben 37 hafta bes gunluk hamileyim.insallah hersey gonlunce olur insallah.dogum yaparsan falan haber ver bizlere oldumu.

X