Yamuna clothes korse

Merhaba kızlar ben de lateks m beden aldım Doğumdan hemen sonra aldığım için şişliklerim indi ve beden büyük geldi. 1 hafta kadar kullandığım için de haklı olarak ürünü değiştiremedim. İsteyen olursa diye yazdım. Ben çok takamadım ama kaliteli geldi bana ürün
Kaça satıyorsunuz

Bende aldım yamuna korse. Ben aldıgım ılk gun 3 saat kullandım ve balenın bırı fırladı
Onlara kendı resmımı gosterdı ben etlı butlu bır kadında degılım, Zayıf bırıyım yanı 5 kılo fazlam bıle yoktu aldıgımda . Bana kendınız dıkın dedıler. Kaldırdım attım kenara, sonra bır gun baska bırı benzer bısıler yazınca bende yazdım ulu orta bana urunu gonderın bız tamır edelım dedıler. Dedım ne tamırı bana kusurlu mal gondermıssınız sonuc olarak benı engelledıler. Bende urunu aldım kendım dıktım.
Onun dısında korsenın esnedıgıne emınım :KK70:
Kısacası bu urunle ev ısı yapmak veya spor yapmak veya namaz kılmak mumkun degıl. Bana korse ıle ne ıs yaptıgımı sordular ben masa bası calısıyorum soyledım onlara sasırdılar ama yınede cozum onerılerı sadece kendınız dıkın oldu.
Yanı tanıtımlardakı gıbı yapamazsınız o balenler asla dayanmaz

ben aylar önce yamuna latex askılı korse aldım S beden ve ten rengi ama kullanamıyorum benlik değil 250 ye aldım ama 150 ye veririm isteyen varsa

2 hafta önce sezeryan doğum yaptım ve yamuna korse kullanıyorum. 2 haftada 3.kopçaya geçtim ve bayagı fark var gerçekten tavsiye ederim. Verdiğim paraya kesinlikle değer

X