Yangına körükle giden şeytan kv

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yine sinir krizine bağlamışsınız. Burada bile öfke patlaması yaşıyorsunuz.
Beğenmemenin hesabını soruyorsunuz. Hayır kınadığını yaşama bilmem ne diye klişeye sapıp direkt saldırganlaşmanızı beğenmedim.
Nefret ve öfke dolusunuz. Bunu beğenmedim. En çok zarar da kendinize
Arkadaşın yazdığı yorumlarda mantık var mı sizce ?neden öfke patlaması olsun, gayette yaptığı muameleyi söylüyorum. Herkes birbirini eleştiriyor birşey yok, ben eleştirince neden öfke patlaması kin nefret oluyor bunu merak edıyorum? Gayette yaptığı o gördüğünüz gibi. Ben konu açtıysam evet eleştirilir dozunda, ne bileyim tavsiye verilir faydası dokunur. Bu arkadaşın yaptığında hiçbiri var mı? Saçma sapan tripler.

En tuhaf kısmı da bu kadar mahalleye rezil olduktan sonra nasıl sokağa çıkıp insanlarla merhabalaşıyorsunuz mesela? Ki kayınvalide de duymuş ben kızana kadar mahçup olurum. Yüzüne bakamam rezil oldum diye. Bunu bu kadar normal karşılayıp kadına kızabilmeniz bile şaşırtıcı. Hiç utanmıyor musunuz gerçekten?
Yok utanmıyorum.

En tuhaf kısmı da bu kadar mahalleye rezil olduktan sonra nasıl sokağa çıkıp insanlarla merhabalaşıyorsunuz mesela? Ki kayınvalide de duymuş ben kızana kadar mahçup olurum. Yüzüne bakamam rezil oldum diye. Bunu bu kadar normal karşılayıp kadına kızabilmeniz bile şaşırtıcı. Hiç utanmıyor musunuz gerçekten?
Peki benim anlamadığım üstünde 2 gün geçti ve belki de bu kadar yorumdan sonra ben hatamı anladım ki bi kaç sayfa önce belirttim sizler neden hâlâ öfke saçıyorsunuz ? Bir kaç kişi daha var . Amaç nedir bu kadar ağır konuşmanızı gerektiren yok utanmıyor musunuz vs diyecek kadar? Her gece aynı kavgayı yapmıyorum veya bu konudan cıkıp aynı şeyi yapmıyorum . Cidden anlamadım yargılamayı hemen asmayı kesmeyi o kadar seviyor ki insanlar.

Öfke kontrolünüzü acilen saglamanız gerek zira aksi halde her daim haklıyken haksız duruma düşeceksiniz aşikar.
Bilemiyorum eşim geç gelse eve,sorun ediyorsam bunu da,oturup kavga edeceğim diye beklemem,kilitlerim kapıyı bir güzel,anahtarı da üzerinde bırakırım,gitsin nerede takıldıysa orda kalmaya devam etsin ,aklı başına gelsin derim. Hele ki evde çocuklarim varsa,bütün apartmanı ayağa kaldırmak, saç baş yolmak vs inanın hiç hoş değil.
Niye nefret ettiğiniz kayınvalidenize laf etme lüksünü yaşatıyorsunuz? Ona bile duyurmuşlar.

hahahahaha geldi kimseyi kınama lafı, ben kendimi bu hallere düşürmem merak etmeyin :KK70: :KK70: döne döne mesajlarımı bulup beğenmedim atın devam edin, saçınızı başınızı da yolmuyosunuzdur umarım zira saç kalmadı kafanızda sinir krizlerinden :KK70: konuda bi kocanıza bi de çocuklara üzüldüm. bence de çalışmayın toplumdan uzak durun.

300 metre uzaklassam yeter mı?

Bakın aşağıdaki yoruma . Kırmadan, dökmeden, aşağılamadan, dalga geçmeden ama hatalarımı gayet belirten güzel ve mantıklı bi yorum. Kaba saba UTANMIYOR MUSUNUZ yazısından cok aşağıdaki yorumu okuyunca utandım mesela yaptığımdan. Daha bir çok böyle yorum var çok teşekkür ederim onlara . Yazık gerçekten yazık. Hele ki o dalga geçen kendi kendine eğlenen arkadaş. İnsanların dertleriyle eğleneceğine, nasıl düzgün eleştirilir de bi faydam dokunur diye araştır bence. İnsan psikolojisinden çok anlıyor gibi görünüp, hiçbir şey bilmiyor çoğu kişi. Genede teşekkürler
Öfke kontrolünüzü acilen saglamanız gerek zira aksi halde her daim haklıyken haksız duruma düşeceksiniz aşikar.
Bilemiyorum eşim geç gelse eve,sorun ediyorsam bunu da,oturup kavga edeceğim diye beklemem,kilitlerim kapıyı bir güzel,anahtarı da üzerinde bırakırım,gitsin nerede takıldıysa orda kalmaya devam etsin ,aklı başına gelsin derim. Hele ki evde çocuklarim varsa,bütün apartmanı ayağa kaldırmak, saç baş yolmak vs inanın hiç hoş değil.
Niye nefret ettiğiniz kayınvalidenize laf etme lüksünü yaşatıyorsunuz? Ona bile duyurmuşlar.
Çok teşekkür ederim tekrar

Bakın aşağıdaki yoruma . Kırmadan, dökmeden, aşağılamadan, dalga geçmeden ama hatalarımı gayet belirten güzel ve mantıklı bi yorum. Kaba saba UTANMIYOR MUSUNUZ yazısından cok aşağıdaki yorumu okuyunca utandım mesela yaptığımdan. Daha bir çok böyle yorum var çok teşekkür ederim onlara . Yazık gerçekten yazık. Hele ki o dalga geçen kendi kendine eğlenen arkadaş. İnsanların dertleriyle eğleneceğine, nasıl düzgün eleştirilir de bi faydam dokunur diye araştır bence. İnsan psikolojisinden çok anlıyor gibi görünüp, hiçbir şey bilmiyor çoğu kişi. Genede teşekkürler

Çok teşekkür ederim tekrar
10 tane konu açıp hiç değişmediğini gördüğüm insanlara faydamın çok da dokunmayacagini biliyorum. Siz hayatınızdan memnun değilsiniz bunun suçlusu ise siz hariç herkes. Eşinizin ailesiyle görüşmesini yasaklayacaksınız izin veRse- ki yapıyorsunuz da bir sekilde- kayinvalideyi anlatıp duruyorsunuz ama aslında çok benziyorsunuz görmüyorsunuz. Biz ne diyelim kabul de etmezsiniz, görmezsiniz de...Ama eşiniz bir gün boynundaki tasmanin sıklığını fark ederse işiniz zor diyeyim.

İşime gelen yorumla ne alakası var ya ? Ne biçim bi düşünce yapınız var ben ağır eleştiri yapanlara bile beğendim cevap verdim yetişebildiğim kadar yazıyorum birsuru yorum var . ayrıca siz önce bi iyi okuyun o bayanın yazdığı çoğu yoruma cevap verdim. Kafanıza göre ahkam kesiyorsunuz başka birşey değil ne güzel ya.
Tamam işte cevap vermemişsiniz. Madem bir şeytan ne diye evinde oturuyorsunuz ? Taşınsanıza başka yere. Madem böyle berbat bir kadın, evinde oturmayın. Bırakın kadın da kiraya versin

Tamam işte cevap vermemişsiniz. Madem bir şeytan ne diye evinde oturuyorsunuz ? Taşınsanıza başka yere. Madem böyle berbat bir kadın, evinde oturmayın. Bırakın kadın da kiraya versin
Ayılıp bayılıyor taşınırsan sütümü helal etmem diye. Doğulular ve aşırı düşkünler oğullarına ..

Ayılıp bayılıyor taşınırsan sütümü helal etmem diye. Doğulular ve aşırı düşkünler oğullarına ..
Hahahhahh.
Ay yapmayın allasennnnn…. Siz kadını evinize sokmuyor, kadınla ilişkisi olmayan birisiniz. Onun ayılmasını mı takarsınız ? Diyin ki kendi oturgacımıza güvenmiyoruz. Biz kirada yaşayamayız, kendimize bakamayız. Diğer türlü vallahi komik duruyor. Kadına şeytan diyeceğinize kendinize bir dönüp bakın. Kim olsa sizi istemez.

Hahahhahh.
Ay yapmayın allasennnnn…. Siz kadını evinize sokmuyor, kadınla ilişkisi olmayan birisiniz. Onun ayılmasını mı takarsınız ? Diyin ki kendi oturgacımıza güvenmiyoruz. Biz kirada yaşayamayız, kendimize bakamayız. Diğer türlü vallahi komik duruyor. Kadına şeytan diyeceğinize kendinize bir dönüp bakın. Kim olsa sizi istemez.
Yahu zaten BANANE o kadının bayılmasından ? Farkındaysanız oğluyla evliyim ya hani? O banane diyemiyor ya hani o yuzden olabilir mi ?
Gayette çatır çatır yaşarım. Her ay çeyrek alıyorum, onu kiraya veririm yani ve hiç değilse böyle sağı solu dökülen bi evde oturmam. Bulunduğum bölgede 500e bile kira var. Cidden yazmaktan yoruldum ama bazı insanlar anlamamak için çabalıyor sırf. Ayrıca nerde yaşadığımdan sizene konuda öyle birşey mi yazmışım? ben görüşmüyorum demek ki onlarda kabullenmiş bu sizin sorununuz mu ? Ay amacınız ne ya ciddi soruyorum

Yahu zaten BANANE o kadının bayılmasından ? Farkındaysanız oğluyla evliyim ya hani? Gayette çatır çatır yaşarım. Her ay çeyrek alıyorum, onu kiraya veririm yani ve hiç değilse böyle sağı solu dökülen bi evde oturmam. Bulunduğum bölgede 500e bile kira var. Cidden yazmaktan yoruldum ama bazı insanlar anlamamak için çabalıyor sırf. Ayrıca nerde yaşadığımdan sizene konuda öyle birşey mi yazmışım? ben görüşmüyorum demek ki onlarda kabullenmiş bu sizin sorununuz mu ? Ay amacınız ne ya ciddi soruyorum
Amacım ne söyliyeyim mi ? Sizin gibi hatunları inandırıcı bulmamak. Sevmediğim kişiyle dip dibe yaşayacağım ? Eşimin ipleri tamamen elimde olacak ve eşim için yapmıyor diyeceğim. Geçinizzz hanfendüüü. Kimse yemez bu dediklerinizi. Gidin oturun bakayım o 500₺ lik evde. Sanki saray yavrusuna taşınacaksınız da oturduğunuz evi beğenmiyorsunuz. Abimin eşi olsanız sizi boşaması için ciddi bir konuşma yapardım.

Amacım ne söyliyeyim mi ? Sizin gibi hatunları inandırıcı bulmamak. Sevmediğim kişiyle dip dibe yaşayacağım ? Eşimin ipleri tamamen elimde olacak ve eşim için yapmıyor diyeceğim. Geçinizzz hanfendüüü. Kimse yemez bu dediklerinizi. Gidin oturun bakayım o 500₺ lik evde. Sanki saray yavrusuna taşınacaksınız da oturduğunuz evi beğenmiyorsunuz. Abimin eşi olsanız sizi boşaması için ciddi bir konuşma yapardım.
Yemeyen yemesin arkadaşım kimseyi inandırma zorunluluğm yok burası mahkeme mi ? Tamam siz öyle yaparsınız ozaman. Daha fazla tartışmak istemiyorum cidden yeter. Öyle dediğiniz gibi kolay olsa keşke hadi taşınalım diyip taşınmak

Yemeyen yemesin arkadaşım kimseyi inandırma zorunluluğm yok burası mahkeme mi ? Tamam siz öyle yaparsınız ozaman. Daha fazla tartışmak istemiyorum cidden yeter. Öyle dediğiniz gibi kolay olsa keşke hadi taşınalım diyip taşınmak
Siz uzaklaştırma kararı çıkardığınıza göre bana mahkeme gibi geldi.

Siz mahalleyi kaldırmış kadınsınız. Onu yapan her şeyi yapar bana göre. Sanki hanım hanımcık, sinmiş bir kadın gibi davranmayın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X