Yanlış numara meselesi

Gizlemek daha kötü o zaman. Eşin herseyi bilirse en azından sağdan soldan laf falan duyarsa adamın haberi olur.
Aynen öyle yapacağım eşim zaten biliyor kadının ne olduğunu beş yaşımdaki çocuk bile anlar giydiği elbiseler yaptığı makyaj konuşma tarzı. Ama kadında öyle bir yetenek varki bir şekilde kendini inandırıyor

Aynen öyle yapacağım eşim zaten biliyor kadının ne olduğunu beş yaşımdaki çocuk bile anlar giydiği elbiseler yaptığı makyaj konuşma tarzı. Ama kadında öyle bir yetenek varki bir şekilde kendini inandırıyor herkese
Önemli olan dürüstçe kocana konuşmaları anlatman. Gerisi teferruat

Yaymış numaranızı belli bu aramaların bir süre devam edeceğini düşünüyorum siz değiştirin numaranızı eşinizde pes edecek illaki
Bende öyle düşünüyorum ama varya şuan anneme saldırmak istiyorum yemin ederim ellerim titriyor. Bu kadın biz üniversite kazandık kavga çıkardı senin çocuklar memur olacak benimkiler olmayacak diye. Kendi çocuklari memur oldu biz olamadık. Bana iftira attı ünide hayat kadınlığı yapıyordu diye bekaret raporu alacağım deyince ben öyle birşey demedim dedi yani saysam bitmez ama annem asla vazgeçmedi bacısından aslaaaa. Şimdide toz kondurmuyor dur bakalım omu yaptıki diyor birşey desem kendini yerlere atıyor. Keşke babam yıllar önce eline bavulunu verip gönderseydi keşkeee

En son çare öyle yapacağım çok sıkıştım vallahi eşimin ailesi laftan anlayan insanlar değil yani açıklama bile dinlemezler o derece cahiller
Eşiniz başkalarının lafıyla hareket edip sizi suçlayacaksa zaten bırakın gitsin. Bu gün bu olmaz yarın başka bir şey çıkar o korkuyla mı yaşayacaksınız?

Eşiniz başkalarının lafıyla hareket edip sizi suçlayacaksa zaten bırakın gitsin. Bu gün bu olmaz yarın başka bir şey çıkar o korkuyla mı yaşayacaksınız?
Çok haklısınız saldım zaten. Ben elimden ayrılmaktan değilde o kadının ben kazandım bak dediğimi yaptım demesinden korkuyorum sanırım

Bende öyle düşünüyorum ama varya şuan anneme saldırmak istiyorum yemin ederim ellerim titriyor. Bu kadın biz üniversite kazandık kavga çıkardı senin çocuklar memur olacak benimkiler olmayacak diye. Kendi çocuklari memur oldu biz olamadık. Bana iftira attı ünide hayat kadınlığı yapıyordu diye bekaret raporu alacağım deyince ben öyle birşey demedim dedi yani saysam bitmez ama annem asla vazgeçmedi bacısından aslaaaa. Şimdide toz kondurmuyor dur bakalım omu yaptıki diyor birşey desem kendini yerlere atıyor. Keşke babam yıllar önce eline bavulunu verip gönderseydi keşkeee
İgrenc. Her şey tamam kardeşidir belki kabul etmiştir ama öz kızına iftira atan bir kadını hayatından çıkarmayan anne ile kesin irtibatı.

Kızlar güya bu akşam bebeğimi uyutup yanına kıvrılıp mışıl mışıl uyuyacaktım ama beni uyutmayan bir derdim var. Daha doğrusu dertmi bilmiyorum. Mesele şu cuma günü eşimle araçta yolculuk yapıyorduk bir numara eşimi üst üste 10 kere aradı. Eşimde nefret ettiği bir halası var bazen başka numaralardan arıyor diye açmadı. Neyse en son dayanamadı açtı bir kadın şiveli bir konuşmayla hanifeyi aramıştım yanlış oldu dedi. Bende madem hanife bu kadar yakının sürekli konuşuyorsun tel numarası nasıl kayıtlı olmaz ezbere ararsın dedim çünkü kadın orta yaşlıydı. Göz tansiyonum var yanlış kaydetmişim dedi Oky dedik kapattık. Bu günde daha doğrusu cumartesi akşamı beni bir numara aradı. Yine aynı yörenin şivesiyle bir genç kız daha ben alo der demez ayyy ben yanlış aradım berfini aramıştım dedi ama sesi heyecandan titriyor çok belli. O kutsal soruyu bu kez ona sordum berfinin numarası sende kayıtlı değilmiydi diye. Oda yengesi verdi yanlış kaydetmişim dedi. Kızlar benim aklıma takılan şu benim bir teyzem var düşman başına utanarak söylüyorum hayat kadını bunu belirtmemin nedeni şu bu kadın anneme ve çocuklarına yani bize takık sebepsiz yani geçenlerde annemle tartışıyordu ben fazla muhattap değilim ama olayın üstüne denk geldim anneme hakeret edince bende baş baş bağırdım. Bana dedıkı senin yuvanı öyle bir yıkarım ki ve öyle bir yıkacağımki benim ysptığımı bile anlamayacaksın eşimde biraz pimpirikli bir insan onuda biliyor diyorumki acaba omu aratıyor beni başkalarına hayat kadını dememin sebebi bu işte etrafında pis işler yapacak çok kadın ve erkek var. Yoksa sadece bir tesadüfmü acaba
Yani böyle "pardon yanlış aramışım" ile yuva nasıl yıkılır ki anlamadım.
Üst üste geldiği için öyle yorumlamış olabilirsiniz. Bir bekleyin bakalım devamı nasıl olacak derim.

Ahaha kusura bakmayın aklım almıyor böyle şeylerin normal olduğunu Türkiye'de.
Ayrıca yuvanız hayat kadınlarıyla dağılacaksa, bırakın dağılsın eşinizin kalitesini görmüş olursunuz.
Çok fazla var ve maalesef ekonomik krizle baya arttı :KK43:

İgrenc. Her şey tamam kardeşidir belki kabul etmiştir ama öz kızına iftira atan bir kadını hayatından çıkarmayan anne ile kesin irtibatı.
İftira attığını kesinlikle kabul etmiyor ben en az 30 kişiden duydum hakkımda böyle dediğini teyzen öyle birşey demez benim bacımı karalıyorlar sizin aranızı açmaya çalışıyorlar diyor. Ya bu neki bu en hafifi yani irtibatı kessem bu seferde tüm akrabalara rezil ediyor beni anlatsam roman olur gerçekten

Yani böyle "pardon yanlış aramışım" ile yuva nasıl yıkılır ki anlamadım.
Üst üste geldiği için öyle yorumlamış olabilirsiniz. Bir bekleyin bakalım devamı nasıl olacak derim.
Bende anlamadım o yüzden sordum buraya valla bıktım bunların elinden çocukluğum bu kadın yüzünden travmalarla dolu gençliğimide ele geçiriyor zehirli bir yılan gibi

Ülkede fuhuş serbest mi polise şikayet etseniz teyze olacak şahsı?
Malesef herşeye bir kılıfı var onun kaç kez ahlak masası aldı bıraktı. Üstelik bir yandan da tarlaya falan gidiyor gelir kaynağım bu ben fakirim kocam yok deyip ne kadar yardım varsa topluyor. Kimse bu kadına yaklaşmak bulaşmak istemiyor. Bekarken yine tartıştık bana ortada birşey yokken herkesin içinde dedıkı babana anlatayımmı yediğin haltları. Yediğim hiçbir halt yok halbuki eminim kendimden orda beni babama dövdürecek aklı sıra herkese öyle bir iftira atarki karşıdaki kişi işin içinden çıkamaz o derece

Gereksiz abartmissiniz.
Ararsa arasın. İster hanifeyi arasın ister Ayşe'yi. Yanlış no deyip kapatin. 100 defa arasa ne olur?
Hepsi de yanlış numara. Bitti gitti. Eşle niye bosaniliyor, hele boyle bir konudan hiç anlamadım.
Ayrıca herkes ne mal olduğunu iyi biliyordur emin olun.
Dikkate alindikca hoşuna gider.
He he deyin gülün geçin.
Muhatap bile olmayın. Kavga etmeyin. Laf dalaşına girmeyin. Düzgünce evliliğinizi,işinizi, gucunuzu yurutun. Annenize de ne ondan laf isteyin ne de laf gönderin. Anneniz konu açarsa bu konuyu konuşmak istemiyorum. Enerjimi harcayamam bu meseleler için deyin.
Bu Tlf meselesi kulağına giderse hoşuna bile gider.
Duvar olun duvar.

Anne de olsa ben böyle bi insank hayyayımda istemezdim numaranızı değiştirin herkesle de irtibatı kesin bence.

Gerçekten hayat kadını bildiğiniz para karşılığı herkesle birlikte olanlardan. Anneannem falan hep bilir ama toz kondurmaz. Bu yolla kendine iki katlı ev yaptırdı daha neler neler. Bir tanede sevgilisi var işe o götürür getirir
Ne kıymetli kadınmış.

X