yapayalnız kaldım, hayatımın en kötü günlerini yaşıyorum, bitmiş haldeyim....

İlk zorlukta seni sap gibi bırakana arkadaş denmez zaten kaypak denir. Gerçek dost olsalar hala yanında olurlardı. O yüzden yoklukları daha iyi o tiplerin. O şeref yoksununa gelince ahhhhh ahhhh sen benim kardeşim olacaktınki.... Ben onu birdaha sevişmenin s sinden soğutacaktım. Ailenden canını sıkan olursa iftira atıyor de geç. Kime neymiş. Seni bir şerefsize karşı korumayanların hesap sormayada hakkı yok.

Zor kısmını atlatmissin sakin ol
Bundan sonrası kolay
En zoru bitmiş

Okul bitince bir daha hiç birinin yüzünü görmeyeceksin, arkadaşlarını takma kafana..

Amcalarının da elbet çoluğu çocuğu vardır nasıl böyle rahat konuşuyorlar anlamıyorum. Bunca büyük konuşmaya yarın öbür gün kendi kızları hamile gelin olursa veya oğulları bir kızı hamile bırakırsa hiç şaşırmam.

Zamanla herşey unutulur, kol kırılır yen içinde kalır. Ailene saril, bu günler geçecek. Kendine zarar vermeyi de aklından bile geçirme. Boyle yaparak o adi herife değil sadece annecigine kötülük edersin... bundan sonra senin yapacagin şey hayatini yoluna koymak olsun. Herkesin gıpta ettiği yerlere gelerek o adi herife en güzel cevabı verebilirsin...
insallah benı böyle acımasızca sılenlerde aynılarını yasarda benı anlarlar bu yuzden tek tek kımseye dahada acıklama yapmadım

İlk zorlukta seni sap gibi bırakana arkadaş denmez zaten kaypak denir. Gerçek dost olsalar hala yanında olurlardı. O yüzden yoklukları daha iyi o tiplerin. O şeref yoksununa gelince ahhhhh ahhhh sen benim kardeşim olacaktınki.... Ben onu birdaha sevişmenin s sinden soğutacaktım. Ailenden canını sıkan olursa iftira atıyor de geç. Kime neymiş. Seni bir şerefsize karşı korumayanların hesap sormayada hakkı yok.
haklısınız hıcbırı arkadasım degılmıs hıcbırıne hakkım helal olmasın benı en zor zamanımda sıldı hepsı, keske abım babam olsaydıda ona bunları odetseydı ama kımse yanasmadı bıle

ne dostu ya herkes çıkar peşinde şu hayatta
zaten sana sırt dönen hatta bir de tekme atanlar senin arkadaşın falan değilmiş
boşver sen dersine git gel başka şeye karışma

mutlaka bir part time iş bul
okuduğun bölüm iyi, ona yönelik cüzi bi miktar maaşla kendi alanında gelişeceğin bi iş bulsan çok iyi olur.

başına en korktuğun şey gelmiş
artık böyle bir korkun yok

o sapığın yazdığı gönderdiği her şeyi savcılığa bildir asla kendisiyle birebir iletişime geçme. özel hayatın deşifre edilmesi bildiğim kadarıyla suç.

ne dostu ya herkes çıkar peşinde şu hayatta
zaten sana sırt dönen hatta bir de tekme atanlar senin arkadaşın falan değilmiş
boşver sen dersine git gel başka şeye karışma

mutlaka bir part time iş bul
okuduğun bölüm iyi, ona yönelik cüzi bi miktar maaşla kendi alanında gelişeceğin bi iş bulsan çok iyi olur.

başına en korktuğun şey gelmiş
artık böyle bir korkun yok

o sapığın yazdığı gönderdiği her şeyi savcılığa bildir asla kendisiyle birebir iletişime geçme. özel hayatın deşifre edilmesi bildiğim kadarıyla suç.
suc ama bende hakaret ettım bende adlı para oderım karsılayamam dıye vazgectım zaten yapacagınıda yaptı pıslık.... ıs bulmaya calısacagım bıraz toparladıgımda yuksek lısans falanda dusunuyorum cunku kac sene daha surer bır an once para kazanmam lazım haklısınız

Sıfırdan başla arkadaşlarım dediklerin seni dinlemeden karara vardılarsa arkadaşın değillermiş kurtulman iyi olmuş sürekli şu niye böyle yaptı bu neden böyle dedi diye düşünüp boşu boşuna kendini yeme kimse umursamıcak emin ol kendini düşün herşeyi herkesi unut :kahve:
öyle yapmaya calısacagım sagolun

haklısınız hıcbırı arkadasım degılmıs hıcbırıne hakkım helal olmasın benı en zor zamanımda sıldı hepsı, keske abım babam olsaydıda ona bunları odetseydı ama kımse yanasmadı bıle
O bu kafayla çok yaşamaz merak etme.(yaşamaz derken deyim olarak) illaki haddini bildiricek birine bulaşır. Belasınıda fazlasıyla bulur. Sen rahat ol.

O kadar kötü bir haldeyim ki günlerdir.... O pislik eski sevgilim onunla barışmak istemediğim için aileme gidip kııznızla sevıstım sunu bunu yaptık gıbı bınlerce sey anlattı amcamlara kadar ulaşmıs hemde... bunları yapmadan once bana gecen sene aldıgı gullerı ıstedı bende yok dedım bu sefer parasını ıstedı bu gıbı ığrenclıkler soyledı falan ben artık dayanamayacak noktaya geldım ve ne olacaksa olsun dedım oldu da... Ben kendime zarar verme noktasına geldım evde sınır krızı gecırırken yıgılmışım yere... tansıyonum 6ya 4 e duşmustu sonra 15 lere cıktı ıkı gunumuz hastanelerde gectı ve annemler bu yuzden ustume gelmedi çok fazla. Sonra bu terbıyesız yasadığım bınaya gelipde laflar cıkarmış, annem falan mahvoldu üzüntüden(babam hayatta degıl bu pıslıgı dovecek bırı yok aılemde amcamlar falanda bana yapmasaydın oyle şeyler dedı hepsı kenara gectı) bu pislik insana bende hakaretler ettim falan evini dagıtmıstım eskıdende baya komsular zor kapıyı acıp onu elımden almıslardı falan gıbı seyler var dıye ondan sıkayetcı olmadan once bır avukatla konustum ve bende adlı paracezasına carptırılırım dıye artık sıkayet etmektende vazgectım. Zaten olan oldu herkes ogrendi, buradan sonrası asıl mesele:benim tüm arkadaslarıma neler dedıyse herkes onu haklı bulmuş, kendini madur aşık bırı olarak göstermiş kendini acındırmıs, bır aydır selectra ıcıyorum arkadaslarım bılıyorlar ve arkadaslarıma bu kız ılaclardan böyle şızofrenı gını dusunuyor deyıp durmus arkadaslarım bana bu yalanların yuzunden senınle artık görüşmek istemiyoruz dedıler, bunlar nasıl ınsanlar ya hakkımı hıcbırıne helal etmıyorum, bana bunları dıyen ınsanlarada kalkıp olanları kanıtlamaya calışmadım bır senedır halımı nasıl goremedıler tehtıdle zorla sevgılı oldum hayatımı mahvettı ve benım abarttıgımı kendımı acındırdıgımı dusunuyorlarmıs benle görüşmeyeceklermiş ben yalancıymısım ya nolur soyleyın ben bunları mı hakettım dayanamıyorum resmen ölü gibiyim evin içinde annemle kardesımle goz goze bıle gelmeye utanıyorum destek olacak kımsem yok hayatta bırbasıma kaldım....

Sikayet et. Olan olmus zaten. Goz yumma artik.

Kadin korunur unutma. Kolay degil oyle bu isler..

Sacma dusunuyorsun niye rezil oluyormussun.bir pislik havliyor diye sen degil kendi rezildir.
Artik kozu kalmadi anlatacagibi anlati hayatindan defolabilir.bu korkuyla yasayamzdinki anlatmasi hayrina olmus.arkadskaein konusmayacksa konusmasin ilkokul cocugu gibi artik senle kobusmicaz aman cok laizmlardi.
Sen derslwrine saril meslegini eline al herseyi geride birak.

canim öncelikle yasadiklarin cok zor ama yanliz degilsin , ALLAH var!!! ben senin yerinde olsam ailemi karsima alirdim annemle kardesimi.. acik acik anlatirdim, evet hataliyim bu adami sevdim ,gözüm onun ne pislik oldugunu görmedi.. size yasattiklarim icin beni affedin ve bi daha asla böyle seyler olmuycak toparliycam kendimi derdim, anneler dayanamaz..

diger insanlariysa bosver, onlar hep konusur.. sen kendini kötü degersiz hissetme, agzi gevsek olup orda burda dedikodu yapan eski sevgilin utansin, insan gibi ayrilmayi bilmeyen , saygiyla iliskiyi bitiremeyen utansin.. kendine iyi bak dualarim seninle...

En zor zamanimda en yakin arkadasim dediğim insan özetleri bi dedikodu uğruna benden uzaklasmislardi.Senin hissettiklerini anlayabiliyorum.Ama ben hic umursamadim onlari yeni arkadaşlar edindim.Gercek dostlar edindim o pisliklerin de arasi belli bi sure sonra bozuldu yalniz kaldilar.Gerçek arkadaşların değilmiş seninkiler de olsaydilar yargilamadan önce gerçeği senden öğrenmek isterlerdi.
Sevmişsin,sevişmişsin suç mu kime ne??
Ailene siki siki saril canim.Okuyorsan devam et sakin pes etme.Neler gelip neler geçiyor.
Herşey insanların basina sifirdan başla.
Yeni edindiğin arkadaşlarına da olanlardan bahsetme.Seninle ilgili bilmeleri gerektiği kadarini bilsinler.
Bolca dua et gecicek canim emin ol.

Sacma dusunuyorsun niye rezil oluyormussun.bir pislik havliyor diye sen degil kendi rezildir.
Artik kozu kalmadi anlatacagibi anlati hayatindan defolabilir.bu korkuyla yasayamzdinki anlatmasi hayrina olmus.arkadskaein konusmayacksa konusmasin ilkokul cocugu gibi artik senle kobusmicaz aman cok laizmlardi.
Sen derslwrine saril meslegini eline al herseyi geride birak.
o kadar haklısınız kı benımde artık tek amacım bu

En zor zamanimda en yakin arkadasim dediğim insan özetleri bi dedikodu uğruna benden uzaklasmislardi.Senin hissettiklerini anlayabiliyorum.Ama ben hic umursamadim onlari yeni arkadaşlar edindim.Gercek dostlar edindim o pisliklerin de arasi belli bi sure sonra bozuldu yalniz kaldilar.Gerçek arkadaşların değilmiş seninkiler de olsaydilar yargilamadan önce gerçeği senden öğrenmek isterlerdi.
Sevmişsin,sevişmişsin suç mu kime ne??
Ailene siki siki saril canim.Okuyorsan devam et sakin pes etme.Neler gelip neler geçiyor.
Herşey insanların basina sifirdan başla.
Yeni edindiğin arkadaşlarına da olanlardan bahsetme.Seninle ilgili bilmeleri gerektiği kadarini bilsinler.
Bolca dua et gecicek canim emin ol.
ınsallah bunlarda bana ettıklerını bulsunlar, okuyorum ama okuldakı arkadaslarımda bana sırt dondu hepsı meryem ana misaliymiş napalım artık bır an once bende atlatırım umarım

canim öncelikle yasadiklarin cok zor ama yanliz degilsin , ALLAH var!!! ben senin yerinde olsam ailemi karsima alirdim annemle kardesimi.. acik acik anlatirdim, evet hataliyim bu adami sevdim ,gözüm onun ne pislik oldugunu görmedi.. size yasattiklarim icin beni affedin ve bi daha asla böyle seyler olmuycak toparliycam kendimi derdim, anneler dayanamaz..

diger insanlariysa bosver, onlar hep konusur.. sen kendini kötü degersiz hissetme, agzi gevsek olup orda burda dedikodu yapan eski sevgilin utansin, insan gibi ayrilmayi bilmeyen , saygiyla iliskiyi bitiremeyen utansin.. kendine iyi bak dualarim seninle...
haklısınız, aileme aynen dedıklerınızı dedım annem kardesım çok ustume gelmıyor ama herkesın benı sılmesı agrıma gıttı tabı

Yanlışlarından sen sorumlusun, hiçbi insanın da seni yargılamaya hakkı yok. Mühim olan hatada ısrarcı olmamal. Hataların oldu ve geçmişte kaldı böyle düşün. Daha uzun bi ömrün var kendine zehir etme. Başka yollar çiz

aileler özellikle anneler dayanamaz.. sizin ne kadar üzüldügünüzü görünce eminim bi süre sonra unutulcakk, alem neler neler yapiyor.. takma kafana canim..

X