Anket Yapmaktan hoşlanmadığınız ev işi...

Yapmaktan hoşlanmadığınız ev işi...

• Ankete Katılan
    194
ben bütün ev işlerinden nefret ediyorum,şu ev hiç kirlenmese olmazmı offfffffffkafamçokkarıştı

ayyy toz almasina bazen sinir oluyorum ben bir yandan toz aliyorum döndüsümde yine toz konmus gibi duruyor bazi mobilyalar ozaman kriz geliyor bana iste yapmak istemiyorum.....

ya ütü yapmaktan kimse hoşlanmıor ama ben çok severim..bütün ütülerinizi yaparım valla...

yeterki siz toz alın:Saruboceq:

ay soruyu yanlış okuduğum için bulaşık yıkamak d,ye seçtim ama yanlış oldu...:kafamçokkarıştı kafamçokkarıştı

ütü yapmayı sevmem bende....laelaelaelaelae laelaelaelaelae laelaelaelaelae

Çoğunluk ütüyüsevmez ama ben severim, sıkılmadan kayifle yaparım.
Benim en sevmediğim işler mutfak ve mutfakta yapılan bütün işler.
Bu durumda bulaşık yıkamak.....

Hangi birini seçsem ki... Hiçbirini sevmiyorum (bulaşık hariç , onu severim Allahtansırnaşık şey)

Galiba evi süpürmek ağır basıyor... Tüm evi o 10 kiloluk süpürgeyle dolaş, sonra kablosunu oda

değiştirdikçe çıkar başka prize tak, kablo ayağına dolaşsın, makinenin sesi sinir etsin, yok sehpaları

çek bi tarafa koy altını süpür tekrar koy... Oy daraldım haaa:roflol:

ya ütü yapmaktan kimse hoşlanmıor ama ben çok severim..bütün ütülerinizi yaparım valla...

yeterki siz toz alın:Saruboceq:

yaa baylıyorum bende ütü yapmaya manyakmıyım neyim.millet kaçar ben bayılırım. ama kimse toz al demesin hayatta en sevmediğim iştir toz almak. çok sıkıcı. :Saruboceq:

bulaşık dışında her şeyi severim
amaaa koltukların sandalyelerin o ince serçe parmağımı bile sokamadığım minicik yeri kaplayan toz yığınını silmek için savaşmayı da hiç sevmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…