YAPTIRDIGI ESTETİKTEN PSİKOLOJİSİ BOZULANLAR

Hiç düşüncemi söylememe rağmen sadece mutsuzlugumu bilen iş arkadaşım ikidir intihar edeceksin diye dalga geçiyor. Gerçi işe girdiğimden beri bana karşı kötüler. Birkaç kötü korkunc durum daha yasadım onu anlatmıyım. Cidden kabus gibi seyler yasıyorum. Tüm iyi doktorlara da teknoloji gelişir mi burnumuz eskisine döner mi diye mail atıyorum hiç iyi değilim

Neden çözümü yokmuş vardır elbet ne iyi doktorlar var millet 7-8 kere burun ameliyatı oluyor.Elbet sizinde bir çareniz vardır.Ayrıca bazen biz kendi kafamızda büyütüyoruz. Buraya bir foto atsanız eminim keşke seninki gibi burnum olsaydı diyecekler çıkacaktır.

tüm dünya cerrahlarına mail atıyorum ileride eski burnumuza döndürecek teknoloji gelişir mi diye cinnetler geçiriyorum burnuma kalıpla eskısıne benzer maske yapıp taksam mı diye dusunmeye bile basladım her dk intihar ve eski burnumu özlemekle geçiyor baska ısle mesgulken bıle aklım orda hayatta cozumu olan hıc bır seye uzulmedım cok sınavlar verdım tek ımtıhanım bu değil ama bu çok agır geliyor. o eski seksi kendine has havam yok gibi ben asi çirkef kavgacı sinirli sımarık bır kızım bu halımı de sevıyorum ben oyum ve suan nasıl ozluyorum gozumde eskı halım bir film seridi. sımdı sanki seri üretimle barbie baby nose yaptırmıs asko kusko kızlara benzemısım kendi ruhumu ve karakterimi eski burnumla belli ediyordum suan sankı ruhum baska yuzum baska gibi. tek derdi starbucks ve avm olan asalak tiplere benziyorum. psikologa gitmeyi de reddediyorum öyle bir egom var ki yok ben oraya gidemem hayatımda en ufak psikolojik sorunum olmadı sımdı de olamaz buralara mı dustum falan dıyorum kabul edemıyorum o yuzden dırekt öleyim daha iyi diyorum. psikologla mal mal konusup geri döncem eski burnuma mı kavuscam eski burnum yoksa cozum mozum yok diyorum işte. antidepresan da kullanmak istemiyorum su ıyılesme surecım bitsin eskisi gibi spora devam edip yüksek agırlıkların altına gircem cunku. antidepresanlar kalp ritmimi bozarsa spor hayatım da boka girer. en azından yasamak ıcın cabalıycam eskı rutinime de döncem. 1 sene sonra fikrim değişmeyecek bence ama en azından burnumun 1 sene sonraki halini merak ediyorum. bana ameliyat ol diyen herkesi sildim engelledim olma diyenler çok kıymetli oldu hatta olmayayım diye cok ugrasan bırısı vardı ona cok mınnet duydum.

benim arkadaşım burun estetiğinden sonra depresyona girmiş. Burnu şiş görünüyordu. Hep söylüyorduk zamanla şişliğin ineceğini. Doktoruna soruyordu doktoru da söylüyordu inecek rahatla diye. Şişlik inene kadar depresyonda kaldı. Sonunda şişlik inince yavaş yavaş alıştı. Galiba böyle şeylerde zaman gerekiyor

Seni çok iyi anlıyorum ben de çok etkilendim ve şu an her şey çok yolunda yaşayana zor biz biraz fazla şekilciyiz belki de o yüzden çok etkilendik bilmiyorum ama tek bildiğim bir şey var zamanla geçecek inan bana seneye bu günler aynaya baktıkça mutlu olacaksın

Seni çok iyi anlıyorum ben de çok etkilendim ve şu an her şey çok yolunda yaşayana zor biz biraz fazla şekilciyiz belki de o yüzden çok etkilendik bilmiyorum ama tek bildiğim bir şey var zamanla geçecek inan bana seneye bu günler aynaya baktıkça mutlu olacaksın
benim eski burnum güzeldi ondan iyi olamaz o kadar karakteristik kendine has ve seksi gözükemem artık cok mutsuzum yok yani eski halim ölmüş ona bakıyor gibiyim cenaze gibi hissediyorum

Sen şaka mısın ya ? Burnun nasıl olduda seni intihara kadar sürükledi çok merak ettim fotoğraf atsana. Millet 3. 4. Burun ameliyatını oluyor ölmeyi düşündürecek kadar kötüyse tekrar ameliyat ol.

ben diğer yöntemlerle kendimi öldüremem o yüzden silah bakıyorum sanırım ruhsatı almak ıcın bır sure beklıycem bu sefer ölmezde agır yaralı olursam hapse atarlar bari ruhsatlı silahla deneyeyim. bu hayata daha fazla dayanamıyorum ıcımde bir alev yanıyor insanlar hayatı yasıyor ben izliyorum yasayan ölüye döndüm tüm hayat enerjim gitti. gelecğei göremiyorum her anımda eski burnum eski nefesim rahatlıgım mutlulugum guzellıgım var. ben naptım bir ömür bunu nasıl çekerim her saniye nefesim daralıyor sabahları cok kotu uyanıyorum böyle hayata naısl devam etcem. durup günah günah günah diyorum bu sefer de tamam diyip duruyorum ama ölmeyi bekliyorum. ölmeyi bekleyen birisi olarak nasıl yasıycam

ben diğer yöntemlerle kendimi öldüremem o yüzden silah bakıyorum sanırım ruhsatı almak ıcın bır sure beklıycem bu sefer ölmezde agır yaralı olursam hapse atarlar bari ruhsatlı silahla deneyeyim. bu hayata daha fazla dayanamıyorum ıcımde bir alev yanıyor insanlar hayatı yasıyor ben izliyorum yasayan ölüye döndüm tüm hayat enerjim gitti. gelecğei göremiyorum her anımda eski burnum eski nefesim rahatlıgım mutlulugum guzellıgım var. ben naptım bir ömür bunu nasıl çekerim her saniye nefesim daralıyor sabahları cok kotu uyanıyorum böyle hayata naısl devam etcem. durup günah günah günah diyorum bu sefer de tamam diyip duruyorum ama ölmeyi bekliyorum. ölmeyi bekleyen birisi olarak nasıl yasıycam
Neden bu kadar moralini bozuyorsun ki
Tekrar revizyon ameliyatı olsan ? Eminim abarttınız kadar da kötü değildir hem kimene sizin burnunuzdan benim de kocaman bir burnum var hiç takmıyorum minicik nohut kadar burunlu bir adamla da evlendim :) her şey tek burun mu farzet ki çok çirkin diyelim burnuna eee gözlerin güzeldir dudakların, saçların
Ruhun karakterin
Kendine bir hobi edin kafanı başka şeylerle meşgul et

Sokakta bir köpekten bile deli gibi korkup can havliyle koştuğum zaman anladım ölemeyeceğimi. Ölmekten bahsediyorum bir köpekten bile korkuyorum. Bir yandan da bir kapana kısılıp kalmışım gibi hissediyorum. Burdan çıkışım yok. Ne kadar aciziz. Sabahtandır bir sürü dua vs dinliyorum. Birde bir haftadır yardıma muhtaç ailelere yardım etmeye elimden geldiğince hayvanları doyurmaya başladım biraz iyi gibiyim. Ben olmasam bu insanlar bu hayvanlar napcak. Var olmak için belki de benim sebebim insanlara yardım etmektir. Bilmiyorum şuan beni motive eden heyecanlandıran tek sey birilerine faydalı olup yardım etmek. Belki zamanla böyle huzur bulurum. Bir süre daha tutunmaya calısabılırım sanırım.

Terapi alma şansınız var mı? Semtinizi söylerseniz sizin için iyi bir klinik psikolog arayabilirim ya da online düşünebilirsiniz. Yaşadığınız hayal kırıklığını anlıyorum ama kendinizi olduğunuz gibi kabul etmeniz gerekiyor... Sanki kendinizle alakalı algılarınız bir uçtan diğerine geçmiş ve yıkmak istediğiniz bir imaj haline getirmişsiniz şimdiki halinizi. Guzel olan her şeyi eski burnunuzla ilişkilendirmişsiniz ve kaybettiğinizi düşünerek üzülüyorsunuz ama hiç kimse ve hiçbir güzellik sadece burundan ibaret değil; siz bir bütünsünüz. Kabule geçerseniz daha doğru kararlar alacağınızı düşünüyorum.

Terapi alma şansınız var mı? Semtinizi söylerseniz sizin için iyi bir klinik psikolog arayabilirim ya da online düşünebilirsiniz. Yaşadığınız hayal kırıklığını anlıyorum ama kendinizi olduğunuz gibi kabul etmeniz gerekiyor... Sanki kendinizle alakalı algılarınız bir uçtan diğerine geçmiş ve yıkmak istediğiniz bir imaj haline getirmişsiniz şimdiki halinizi. Guzel olan her şeyi eski burnunuzla ilişkilendirmişsiniz ve kaybettiğinizi düşünerek üzülüyorsunuz ama hiç kimse ve hiçbir güzellik sadece burundan ibaret değil; siz bir bütünsünüz. Kabule geçerseniz daha doğru kararlar alacağınızı düşünüyorum.
Psikiyatr daha iyi olur dediler

X