Davranış Bozuklukları Yaramaz çocuğa hoca desteği

Çocuğumuzda karşılaştığımız huysuzluk, saldırı, şiddet, içe dönüklük, korkaklık, hiperaktiflik, pasiflik, dikkatsizlik, çevreye uyum, utangaçlık, hırçınlık vs birçok sorununuzun paylaşıldığı konular.

Gamze ali

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2021
1
0
29
Merhaba arkadaşlar benin 2 buçuk yaşında oğlum var dogdugundan beri çok hareketleri yaramaz bi cocuktu ama bu son zamanlarda artık yaramazlıklarıyla başa çıkamıyorum yemek yememiz kiyafet degistirmemiz tuvaletimiz herseyimiz problem halina geliyo bu arada herkeze vurmaya oyuncak atmayi huy etmis kendine yolda yururken durduk yere yanindan gecem cocuklara vuruyo allah korusun bi cocuga zarar vercek diye cok korkuyorum biyere cikaramiyorum gezmeye gitmemiz artik işkence haline geldi hiç bişeyden zevk alamiyorum cunku gozumu 1 saniye ayiramiyorum asla sozumu dinlemiyo anliyvaginiz artik gercekten baş edemiycek durumdayim benimde bu durumdan cok psikokojim etkileniyo paranoyak oldum resmen çıt sesinden korkar oldum bu durum icin acil güvenilir bi hoca ariyorum cocugumun biraz durgunlasmasi icin yaramazliklarina iyi gelecek dualar okutmak icin bi hoca ariyorum bursada yasiyorum boyle durumu olan varmi hocadan dua icin destek alan varmi arkadaslar lutfen bana yardimci olun sadece dua istiyorum biraz sakinleşmesi için Kendimde cok dualar arastirip bulup okudum ama sonuç olmadi en azindan nefesi kuvvetli bi hocaya danismak istiyorum

Bu ülkede ne dolandirilma biter, ne din istismarı.
Tıp doktorlari var, psikologlar var onlardan mi yardım alsanız acaba ? Ya da kreşe falan mi verseniz 🙄

2 yaş için normal benim kızım sürekli dışarıda gezmenizi eve girmeyi red ediyordu sokak kadını olmuştum

X