Yardım eder misiniz (: Sizce?

Angel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2009
289
0
Meraba kızlar delikafadulden

Ben lens kullanmak istiyorum ama size bi danışayım dedim yerimseniben

Gözlerim ela:

lens alıyım mı? almıyım mı? alırsam ne renk önerirsiniz :eek:

şimdiden çok teşekkürler sırnaşık şey

alıntı yapmassanız çok sevinirim :Saruboceq:

kullanma canım çok güzel göz rengin var. resimlerden gördüğüm kadarıylaa çok da gençsin :) tabi yanılıyorda olabilirim. ben miyop olduğum için zaten lens kullanmak zorundayım. almışkende renkli alıyorum :p ama sen de çok heves ettiysen ilk başta aylık lens al bence. belki de vazgeçeceksin.. o nedenle yıllık lensle başlama işe :)

çok teşekkürler :-) ben de miyopum şeffaf lenslerim var 1 aylık :-) onun dışında öyle arada takmak için sordum, çok istiyorum. sizin de fikrinizi almak istedim :-) sositososito

cnm benim gözümde seninki gibi çoğu yeşil yakışır dedi ama mavi istiyorum sen ne istiyosun zemuszemus

çok teşekkürler :-) ben de miyopum şeffaf lenslerim var 1 aylık :-) onun dışında öyle arada takmak için sordum, çok istiyorum. sizin de fikrinizi almak istedim :-) sositososito

Cnm bende miyopum lens kullanıyorum, şeffaf.
Takmaya takıyorum renkli olsun değişiklik olsun demiştim bende..
Renkliler şeffaf kadar net olmuyormuş :umursamaz:

cnm benim gözümde seninki gibi çoğu yeşil yakışır dedi ama mavi istiyorum sen ne istiyosun zemuszemus

bana da sana yeşil yakışır diyorlar ama ben de daha çok mavi istiyorum.. bir de şöyle doğal durcak bir şey olsa.. :asigim:

Cnm bende miyopum lens kullanıyorum, şeffaf.
Takmaya takıyorum renkli olsun değişiklik olsun demiştim bende..
Renkliler şeffaf kadar net olmuyormuş :umursamaz:

neden öyle oluyor acaba :bbo: ben bir kere mavi takmıştım çok bulanık görmüştüm ama renkli kısmı göz bebeğimde değildi, benden kaynaklandığını düşünmüştüm mirmirmirmir

ben denemek amacıyla freshlook almayı düşünüyorum ama mavi mi turkuaz mı alsam karar veremedim kafamçokkarıştı

kızlar gerçektende genelde renkli lenslerle bulanık görüleceği söylenir ve bunun sebebide lensin renkli kısmının göz bebeğinin önüne gelmesi. ben görmede hiç sorun yaşamadım çok şükür. çünkü lenslerim hiç kayma yapmıyoo. o nedenle de göz bebeğim kapanmıyo nazar değmesin lenslerime :p göz çapına uygun seçilirse görmede sorun olmaz o konuda rahat olun :)

çok güzel gözlerin var canım. bence kullanma. gözlerin lens mi muhabbetine girmezsin en azından.
renkli makyaj yap ona göre değişsin rengi.

çok güzel gözlerin var canım. bence kullanma. gözlerin lens mi muhabbetine girmezsin en azından.
renkli makyaj yap ona göre değişsin rengi.

teşekkür ederim opuyorumnanaktan
haklısın aslında ama renkli göz istemişimdir hep o yüzden meraklandım a.s
alırsam yeşil alıcam doğal dursun diye, ama almıcam gibi gözüküyor .. :)
yeşil kalem çekiyorum bazen çok çok hafif ama yaşım küçük olduğu için bir şey yapmak istemiyorum, yeşil çekince de dönmüyor :-)

selamlar arkadaşlar lens almayı düşünüyorum bende kumral açık kahve saçlı koyu kahve gözlüyüm ne renk önerirsiniz gri önerdiler ortamına göre renk deiştiğini duydum ne kadar doğru bilemiyorum yardımcı olursanız sevinirm

bnm gözlerim ela olsaydı galiba lens kullanmazdım ela cok özel bi renk bence lenste bile zor bulunuyor
gercek ela rengini yakalamak cok zor oluyor ama insan değişiklik istiyor yerimseniben
bence yeşil yakısır ela göze çünkü kahveyle yeşilin kaynasması süper

bnm gözlerim ela olsaydı galiba lens kullanmazdım ela cok özel bi renk bence lenste bile zor bulunuyor
gercek ela rengini yakalamak cok zor oluyor ama insan değişiklik istiyor yerimseniben
bence yeşil yakısır ela göze çünkü kahveyle yeşilin kaynasması süper

en iyi yeşil olucak sanırım a.s

yeşilli bir ela olsa ben de düşünmezdim sanırım ama daha çok bal... renkli olsun istiyorum :kedi:

rainbow gialloyu arastırıyorum buaralar sende bi bak istersen rengi cok güzel yerimseniben

X