Güneş Kremleri Yardım edin GÜNEŞTE YANDIK!

Güneş kremleri, bronzlaşma
arkadaşlar yazmış ya silverdin işte o krem çok faydalı
bana bir kez olmuştu yıllar önce.. çok fena yanmıştım hemde 2.derece :) silverdin vermişti doktor.
ama bnm yanmam tamamen bilinçsizlikten olmuştu

doktora gittik bir sıvı verdi yanıklar için fiyatı 50 lira...
ondan bir kaç kere sürdük geçirdi...
teşkler öneriler için.. artık geçti yanıklarımız..
bir daha ögle güneşinde çıplak denize giren ne olsun.... :KK70:

şu anda ben de güneş yanığı ile mücadele ediyorum...:KK59: bepanthen krem sürdüm ama hiç etki etmedi...uyku bile uyuyamıyorum...

Son düzenleme:
şu anda ben de güneş yanığı ile mücadele ediyorum...:KK59: bepanthen krem sürdüm ama hiç etki etmedi...uyku bile uyuyamıyorum...

Bende geçen sene böyle yanmıştım..Neyse ki ilaçlarla aram iyi şanslıyım.. Hemen eczaneye gidip hallettim..
Bir anda kararmıştım çünkü.. Anestol ve bephanten plus aldım üstüne de bi güzel silverdin.. Hoop hiç birşeyim kalmadı.. Doktora gitsenizde bu ilaçları yazacak size emin olun..

Kızlaaar tatile giderken yanınıza alacağız kremleri yazıyorum:

Silverdin.
Eki Görüntüle 803680

Anestol.

$Anestol_Pomad.png

Bepanthene Plus.

Eki Görüntüle 803684

Anestol ağrı kesici bir pomaddır yanık yerlerinizin ağrısını kesecek yegane merhem.Heleki gece uyuyamayacak hale geldiğinizde.
Bepanthene Plus hücrelerinizin daha hızlı yenilenmesini sağlar, hasarlı bölgeyi hızlıca onarmaya yöneliktir.
Silverdin ise güneş kremi olarak dahi kullanabileceğiniz bir krem.Yara ve yanık kremi diye geçer zaten buda gün içerisinde sürmenizde fayda var.
Anestol ve Bepanthene Plus ı karıştırıp sürüyorsunuz özellikle gece yatmadan 15-20 dk kadar önce sabah kalkınca.. Güneşe çıkarken sürmeyin.. Silverdini gün içinde kullanın.
Kolay gelsin iyi yanmalar =))

Son düzenleme:
X