yardım edin lütfen.. bu durumu yaşayan var mı ?

biraz uzun olucak ama lütfen yardım edin arkadaşlar....ilişkimden önceki adetim 27 yada 28 kasımda başladı 1 veya 2 aralık gibi bitti sanırım. 2 aralıkta ilişki yaşadım. 26 aralıkta adet oldum. daha sonra 4-7 ve 19 ocakta bhcg yaptırdım 0,100 çıktı. ( ilişkiden sonraki 34.-37.-49. günlere denk geliyor testler.) 22 ocakta tekrar adet oldum. 27 ocakta bhcg yaptırdım oda 0,100 çıktı ilişkiden 57 gün geçmişti. sonra 22 şubatta adet gördüm. 5 mart- 13 mart- 18 mart tarihlerinde idrar testlerim negatif. ancak 22 -23 martta adet bekliyordun olmadı. 24 martta bir damla kan geldi daha gelmedi. 26 mart hala adet yok. sizce 4 ay önceki ilişkiye bağlı hamilelik olabilir mi ?
Kan testi verdin mi canım

Mevsimsel yada stres kaynaklı oluyor bazen emin ol ❤️
ben panikten tarlusal içince muhtemel olucak adetimi bile daha çok geciktirmiş olabilirim sanırım şuan. arada kahverengi akıntı geliyor inşallah yarına falan olurumda daha içmem. bel ağrım var göğüs acısı vardı ama bugün geçmeye başladı.

evet tam olarak ilişkiden sonra 34.-37.-49. ve 57. günlerde verdim en son verdiğim ilişki sonrası 2. adetim bittikten 1 gün sonrasıydı. hepsi 0,100 çıktıo
evet tam olarak ilişkiden sonra 34.-37.-49. ve 57. günlerde verdim en son verdiğim ilişki sonrası 2. adetim bittikten 1 gün sonrasıydı. hepsi 0,100 çıktı
Şimdi küçük bi beta hgc Yükselse bile kanda çıkıyor canım yok gibi duruyor bence.
Gönlünü rahat tut 🙏🏻

O ilaçlar bozuyor dengeleri ..malesef ..bı jinekojiyle gorusursunuz olmassa ..sürekli dengesizlik olursa
bu ay olayımda bi daha ki ay gecikme olursa gidicem. benim son 2 aydır adet bitimimden 4-5 gün sonra çamur gibi lekelerim oluyordu sanırım aşırı stres gerilim durumu yüzünden yumurtalıklarımda da sıkıntı oldu.

ilacı aldığımda zaten 2 gün gecikmem vardı, biraz erken davrandım sanırım şimdi hep gecikicek dimi bu ilaç yüzünden

bu ay olayımda bi daha ki ay gecikme olursa gidicem. benim son 2 aydır adet bitimimden 4-5 gün sonra çamur gibi lekelerim oluyordu sanırım aşırı stres gerilim durumu yüzünden yumurtalıklarımda da sıkıntı oldu.
Tabiki gidin kontrol eder doktor düzene sokar merak etmeyin

çok teşekkür ediyorum çok stresliydim ama stresim azalmış durumda
😃siz gebelik olayından strese girdiniz sanırım.kim size söylüyor böyle şeyleri 4 ay öncesindeki ilişkiden bu olur diye..36 yaşındayım bu yaşıma kadar duymadım hiç böyle bişey mümkün değil zaten..stres yapmayın düzensizlik durumlarını da ihmal etmeyin ...

😃siz gebelik olayından strese girdiniz sanırım.kim size söylüyor böyle şeyleri 4 ay öncesindeki ilişkiden bu olur diye..36 yaşındayım bu yaşıma kadar duymadım hiç böyle bişey mümkün değil zaten..stres yapmayın düzensizlik durumlarını da ihmal etmeyin ...
ya diyorum ya 2-3 doktor bana şubatta adet olmazsan tekrar test yaptır dedi şimdide martta adet olmazsan yaptır diyor acaba yanlış mı anladılar yani sürekli bir ilişki mi olduğunu düşündüler diye düşünüyorum. çünkü başka bir doktora sorduğumda öyle şey olur mu ilişki sonrası en geç 14 günde pozitifleşme bekleriz olmamışsa yükselmesini beklemeyiz diyor mesela

ya diyorum ya 2-3 doktor bana şubatta adet olmazsan tekrar test yaptır dedi şimdide martta adet olmazsan yaptır diyor acaba yanlış mı anladılar yani sürekli bir ilişki mi olduğunu düşündüler diye düşünüyorum. çünkü başka bir doktora sorduğumda öyle şey olur mu ilişki sonrası en geç 14 günde pozitifleşme bekleriz olmamışsa yükselmesini beklemeyiz diyor mesela

Doktormu ..yok hayatım yanlış anlaşılma olmuştur...ilişkiden 15 gün sonra beta HCG 5 in üzerine çıkar pozitif bir durumda.4 kez gebelik geçirdim ben..yanlış anlaşılma olmuş ..boşver sen stres yapma sağlığına bak

Doktormu ..yok hayatım yanlış anlaşılma olmuştur...ilişkiden 15 gün sonra beta HCG 5 in üzerine çıkar pozitif bir durumda.4 kez gebelik geçirdim ben..yanlış anlaşılma olmuş ..boşver sen stres yapma sağlığına bak
ne kadar dua etsem az size ya çok teşekkür ederim valla öyle rahatladım ki şuan 🤗

X