Yardim edin lutfen?

Bende iki senedir majör depresyon tedavisi görüyorum kızlar birbirimize destek olalım yaşamayan anlamıyor cunki bu hastalığı :KK43:
Allahim sifa versin canim anlat icini dok rahatlat kendini yardimci olmaya calisacal desteklicem seni insallah ben yardim etmeye calisiyorum baskalarindanda yardim fikir istiyorum birbirimize yardim edelim insallah burda

Yardim edin lutfen cok kotuyum cok zor durumdayim. Ben panik atak depresyon anksiyete hastasiyim kafayi yicem artik dayanamiyorum. 2 senedur var. Ilac kullandim iki farkli ilac fayda etmedi doktor kontroluyle biraktim biraktikdan sonra cehenneme donustu hayatim. 1 sene oldu birakali ilaclarimi. Halen alisamadim. Sadece piskologa gidiyorum 2 ayda 1. Kimse beni anlamiyor kimse bana inanmiyor. Maneviyat eksikligi diyorlar yok travma yasadim diyorlar. Her kafadan baska ses kimse inanim bilemedim. Hep kotu dusunceler var 24 saat beynimden cikmiyor hep icimdeki ses bana kotu seyler soyluyor git kendine zarar ver git sunu yap gibi yapmiyorum hic yapmadim cok sukur ama korkuyotum bilinc altimi kaybedip kendime zarar vermekten cok korkuyorum. 1 tane cocugum var 5 yasinda ikinci cocuk istedi esim hamileydim dusuk yaptim 5 haftalikken. Yine istiyorum hamile kalmayi ama korkuyorum daha kotu olurum diye. Nasil atlattiniz siz depresyonu panik atagi? Veya depresyonda oldunuza ragmen hamile kalan varmi aranizda😢😢 ilac tavsiye etmeyin lutfen baska seyler onerin bana 1 senedir ilac almadim inadima. Bu cehennemei yasamak istemeseydim alirdim hapi ama hap iylestirmiyor. Ben kokten iylesmek istiyorum eski saglima kavusmak istiyorum yardim edil lutfen kizlar kafayi yicem😢😢😢😢😢
çok geçmiş olsun bu halde 2.bebeğe şimdilik ara verin yoksa lohusa depresyonu ile daha da kötü olma durumunuz var .İnşallah tedavinizde ilerleme olur ve geçer.

Bende öyle çok yoruldum artık bir gidişle ikinci çocukta yapamıycaz bazen diyorum doğur sonra ilaca başla olmuyo böyle ama ilaç da geçirmiyo bir yandanda ms olma takıntısı var hergün optik nörit geçirdiğim için yok korkuyorum ama çok yoruldum artık Allah bugünlerimizi aratmasın
Bende de vardı o gittim emar çekindim doktor yok dedi şimdi de şizofren psikotik bipolar onlara taktım inanılmaz korkuyorum

çok geçmiş olsun bu halde 2.bebeğe şimdilik ara verin yoksa lohusa depresyonu ile daha da kötü olma durumunuz var .İnşallah tedavinizde ilerleme olur ve geçer.
Valla bende iki yıl dır depresyondayım daha çok anksiyetee var kızım 8yaşında ikinciye cesaretim yok sağlığım yok ama acaip baskı var dışarıdaki yedi yabancı bile soruyo neden ikinci yapmıyorsun yazık tek büyümesin aile baskısı eş baskısı herkesin ağzına çarpasım var

Valla bende iki yıl dır depresyondayım daha çok anksiyetee var kızım 8yaşında ikinciye cesaretim yok sağlığım yok ama acaip baskı var dışarıdaki yedi yabancı bile soruyo neden ikinci yapmıyorsun yazık tek büyümesin aile baskısı eş baskısı herkesin ağzına çarpasım var
yapcam gelip maddi manevi destek olacak mısınız diyin ,ne dengesiz insanlar var ya herşeye ksrışıyorlar .

Bende şuan bebek düşüğüm için bıraktım ilaco ama beynimdeki sesler çıldırtacak beni

Bende öyle çok yoruldum artık bir gidişle ikinci çocukta yapamıycaz bazen diyorum doğur sonra ilaca başla olmuyo böyle ama ilaç da geçirmiyo bir yandanda ms olma takıntısı var hergün optik nörit geçirdiğim için yok korkuyorum ama çok yoruldum artık Allah bugünlerimizi aratmasın

merhabalar hepinize özellikle size yazmak istedim çünkü bende de geçirilmiş bir optik nörit var ve bende de MSden şüphelenmişlerdi zamanında yok dediler ama ben şu an yine şüpheleniyorum kendimden. Aslında benim hikayem de çok uzun aileden gelen bir panik atak hastasıyım üstelik en üst seviyede de anksiyetem var tam 10 yıl önce resmen dibindeydim panik atak krizlerinin. Türkiyenin her şehrini gezdim doktor doktor en son 12 tane ilaç verdiler bir de romatolojik bir rahatsızlığım vardı.. o en son reçeteyi aldığım gün kendime dedim 23 yaşındasın bu böyle olmaz bütün ilaçları bıraktım ve neolursa olsun ölmeyeceğime inandırdım beynimi hayır dedim yaşayacağım ve başardım 10 sene boyunca uğramadı evlendim iki çocuk doğurdum dünyayı gezdim ama bu sene geri geldi ve çok kötüyüm şu an. şimdi önce tüm fizik muayenelerimi yaptıracağım inşallah yine tüm testlerim temiz çıkar çünkü bu sefer iç sesim hariç yaşadıklarım farklı biraz uzun oldu ama dertleşmeye ihtiyacım vardı

merhabalar hepinize özellikle size yazmak istedim çünkü bende de geçirilmiş bir optik nörit var ve bende de MSden şüphelenmişlerdi zamanında yok dediler ama ben şu an yine şüpheleniyorum kendimden. Aslında benim hikayem de çok uzun aileden gelen bir panik atak hastasıyım üstelik en üst seviyede de anksiyetem var tam 10 yıl önce resmen dibindeydim panik atak krizlerinin. Türkiyenin her şehrini gezdim doktor doktor en son 12 tane ilaç verdiler bir de romatolojik bir rahatsızlığım vardı.. o en son reçeteyi aldığım gün kendime dedim 23 yaşındasın bu böyle olmaz bütün ilaçları bıraktım ve neolursa olsun ölmeyeceğime inandırdım beynimi hayır dedim yaşayacağım ve başardım 10 sene boyunca uğramadı evlendim iki çocuk doğurdum dünyayı gezdim ama bu sene geri geldi ve çok kötüyüm şu an. şimdi önce tüm fizik muayenelerimi yaptıracağım inşallah yine tüm testlerim temiz çıkar çünkü bu sefer iç sesim hariç yaşadıklarım farklı biraz uzun oldu ama dertleşmeye ihtiyacım vardı
Allah şifa versin size de. Ben de ilaç kullanıyorum anksiyete için. Çok korkuyorum kurtulamayacağım bu dertten diye. Millet kanseri yeniyor bu illet bizi bir türlü bırakmıyor. Ben kurtuldum diyen bile on sene sonra geri geldi diyor. Bize yol gösterecek biri çıkar inşallah burdan.

Yok canım ne uzunu istediğin kadar yazabilirsin sende kortizon kullandınmı ben iki kezkez geçirince çok kötü oldum ilkinde sadece birkerelikti diye düşünmüştüm şimdi sürekli korkuyorum ve bunu düşünüyorum ms gruplarına faceden ekledim ilaçlar depresyon anksiyete yapıyor bir sürü yan etkisi var kortizon dan korkuyorum antidepresanları bırakalı 6ay oldu içerkende iyi gelmedi zaten biri içimdeki vesveselere olumsuz düşüncelere dur desin artık çok yoruldum mutlu olmak istiyorum sağlıklı olmak istiyorum Allah yardımcımız olsun nasıl olcak bilmiyorum

Yok canım ne uzunu istediğin kadar yazabilirsin sende kortizon kullandınmı ben iki kezkez geçirince çok kötü oldum ilkinde sadece birkerelikti diye düşünmüştüm şimdi sürekli korkuyorum ve bunu düşünüyorum ms gruplarına faceden ekledim ilaçlar depresyon anksiyete yapıyor bir sürü yan etkisi var kortizon dan korkuyorum antidepresanları bırakalı 6ay oldu içerkende iyi gelmedi zaten biri içimdeki vesveselere olumsuz düşüncelere dur desin artık çok yoruldum mutlu olmak istiyorum sağlıklı olmak istiyorum Allah yardımcımız olsun nasıl olcak bilmiyorum
Bende ilaç kullanırken iyiydim ama bebek için ilacı bırakınca kötü oldum yine

Ah canim gecmis olsun insallah😔 ama neguzel uzun suredir kendini iyi hisetmissin ve cocuklarin olmus masallah. Belki dogumdan sonra olmus olabilie hormonlardan ama insallah yine iyi olursun. Benim depresyonul kroniklenmis cunku zamaninda iyi tedabi edemediler yalnis ilac yalnis bilgi
merhaba canim gecmis olsun. Bende bi iyim bi kotuyum ama benimkisi kroniklesmis cunku yalnis tedavi gordum ve yalnis piskiloglarz gittim malesef😢

X