Yardim edin lutfen?

Atak anında bende oluyodu o yüzden diyorumya ataklarla başedebilirsen gerisi gelicek Allah ın izniyle canım psikiyatriye git tabi en azından antidepresan içersin biraz beynin rahatlar benım ilaç korkumda var ondan içemiyorum bağımlılıksan korkuyorum evet tam geçiyo diyoruz bişey tetikliyo geri hortluyo sen kaç yaşındasın evlilik çocuk varmı istanbuldamısın

Ben 28 yaşındayım bir çocuğum var. Geçti gitti derken geri gelip hayatımı zindan etmesi çok acı. Hele ki sorumluluklarin varsa... Siz evli misiniz?

Anksiyete hastası için hayat bir cehennem malesef.Bende de var.. Bazı şeylerden kaçınmanız gerekli. Çay kahve sigara.. stresli ortam ve gebelik.. gebelikte hormonlar çok oynuyor ve anksiyete bebeğede geçiyor. Benim kızımda anksiyete hastası benim yüzümden. 1 bebek daha yapıp kendinede onada dünyayı zehretme sakın:KK43: sürekli kötü düşüne düşüne başıma kötü şeyler geliyor. Ölmek istiyorum çok zaman. İlaçsız malesef yaşamak zor bu hastalıkla. Kökten çözüm için bilinç altı arındırma yapmak lazım terapilerle falan.. 40 a geldim. Hayatım stres dolu ,geçmişimi düzeltsem şimdi ki hayatım sorunlu. Bilmiyorum cidden ama yoruldum çok yoruldum.

Anksiyete hastası için hayat bir cehennem malesef.Bende de var.. Bazı şeylerden kaçınmanız gerekli. Çay kahve sigara.. stresli ortam ve gebelik.. gebelikte hormonlar çok oynuyor ve anksiyete bebeğede geçiyor. Benim kızımda anksiyete hastası benim yüzümden. 1 bebek daha yapıp kendinede onada dünyayı zehretme sakın:KK43: sürekli kötü düşüne düşüne başıma kötü şeyler geliyor. Ölmek istiyorum çok zaman. İlaçsız malesef yaşamak zor bu hastalıkla. Kökten çözüm için bilinç altı arındırma yapmak lazım terapilerle falan.. 40 a geldim. Hayatım stres dolu ,geçmişimi düzeltsem şimdi ki hayatım sorunlu. Bilmiyorum cidden ama yoruldum çok yoruldum.
Aynıyız harfi harfine bende çok bıktım ve yoruldum :KK43:

Ben namazlarımı kılıyorum kuranimi okuyorum ama kötü hisler hiç bir zaman aklimdan çıkmıyor mesela çok güzel bir anda bile mutlu olamıyorum her an aklımın bir köşesinde takıntılar benimle oynayıp duruyor😔😔
Merhaba aynı durum bende de var. Ben namaz kılıyorum namazda bile beni basıyor zor kılıyorum ana bırakmıyorum yine de. İnşirah süresini okuyorum bide tesbih çekip rahatlamaya bakıyorum. Doktora çıktım kardiyolojiye kalpte bişey çıkmadı çarpıntı var dedi holter takıldı bişey çıkmadı. Vasoxen ilacı verdi 2 gündür onu kullanıyorum. Sizin kaç yıldan beri var bu hastalık. Nasıl atlatıyorsunuz bu günleri

Yardim edin lutfen cok kotuyum cok zor durumdayim. Ben panik atak depresyon anksiyete hastasiyim kafayi yicem artik dayanamiyorum. 2 senedur var. Ilac kullandim iki farkli ilac fayda etmedi doktor kontroluyle biraktim biraktikdan sonra cehenneme donustu hayatim. 1 sene oldu birakali ilaclarimi. Halen alisamadim. Sadece piskologa gidiyorum 2 ayda 1. Kimse beni anlamiyor kimse bana inanmiyor. Maneviyat eksikligi diyorlar yok travma yasadim diyorlar. Her kafadan baska ses kimse inanim bilemedim. Hep kotu dusunceler var 24 saat beynimden cikmiyor hep icimdeki ses bana kotu seyler soyluyor git kendine zarar ver git sunu yap gibi yapmiyorum hic yapmadim cok sukur ama korkuyotum bilinc altimi kaybedip kendime zarar vermekten cok korkuyorum. 1 tane cocugum var 5 yasinda ikinci cocuk istedi esim hamileydim dusuk yaptim 5 haftalikken. Yine istiyorum hamile kalmayi ama korkuyorum daha kotu olurum diye. Nasil atlattiniz siz depresyonu panik atagi? Veya depresyonda oldunuza ragmen hamile kalan varmi aranizda😢😢 ilac tavsiye etmeyin lutfen baska seyler onerin bana 1 senedir ilac almadim inadima. Bu cehennemei yasamak istemeseydim alirdim hapi ama hap iylestirmiyor. Ben kokten iylesmek istiyorum eski saglima kavusmak istiyorum yardim edil lutfen kizlar kafayi yicem😢😢😢😢😢
İçinde ki o ses senin sesin. Başka şeylere sakın yorma. Demek ki kendi içinde çok Kızgın ve kırgınsın kendine.rahatlaman lazım. Aman aman sakın şu hacı hoca işlerine bulaşma çok daha kötü olursun. Nacizane tavsiyem dışarı çıkın bol bol ağaçlı yerlere gidin. En önemlisi o ilaçlar size yaramadıysa doktor değiştirin. Muhakkak yarayacak bi ilaç olacaktır. Ankasiye vs.. gibi rahatsızlıklar sizde biliyorsunuz ki endişenin tepe noktaları. Sizi endişelendiren şeyleri sizi dinleyen anlayan birileriyle paylaşın.çoçuğunuz elini tutun bi yürüyüş yapın bol bol temiz hava meditasyon. Ve tabiki doktoru ihmal etmeyin

Bizim bi tanıdığımız kantaron çayıyla kurtuldu. Şuan yurt dışında da bi çok hastada bunu öneriyorlarmış.

Yardim edin lutfen cok kotuyum cok zor durumdayim. Ben panik atak depresyon anksiyete hastasiyim kafayi yicem artik dayanamiyorum. 2 senedur var. Ilac kullandim iki farkli ilac fayda etmedi doktor kontroluyle biraktim biraktikdan sonra cehenneme donustu hayatim. 1 sene oldu birakali ilaclarimi. Halen alisamadim. Sadece piskologa gidiyorum 2 ayda 1. Kimse beni anlamiyor kimse bana inanmiyor. Maneviyat eksikligi diyorlar yok travma yasadim diyorlar. Her kafadan baska ses kimse inanim bilemedim. Hep kotu dusunceler var 24 saat beynimden cikmiyor hep icimdeki ses bana kotu seyler soyluyor git kendine zarar ver git sunu yap gibi yapmiyorum hic yapmadim cok sukur ama korkuyotum bilinc altimi kaybedip kendime zarar vermekten cok korkuyorum. 1 tane cocugum var 5 yasinda ikinci cocuk istedi esim hamileydim dusuk yaptim 5 haftalikken. Yine istiyorum hamile kalmayi ama korkuyorum daha kotu olurum diye. Nasil atlattiniz siz depresyonu panik atagi? Veya depresyonda oldunuza ragmen hamile kalan varmi aranizda😢😢 ilac tavsiye etmeyin lutfen baska seyler onerin bana 1 senedir ilac almadim inadima. Bu cehennemei yasamak istemeseydim alirdim hapi ama hap iylestirmiyor. Ben kokten iylesmek istiyorum eski saglima kavusmak istiyorum yardim edil lutfen kizlar kafayi yicem😢😢😢😢

Yardim edin lutfen cok kotuyum cok zor durumdayim. Ben panik atak depresyon anksiyete hastasiyim kafayi yicem artik dayanamiyorum. 2 senedur var. Ilac kullandim iki farkli ilac fayda etmedi doktor kontroluyle biraktim biraktikdan sonra cehenneme donustu hayatim. 1 sene oldu birakali ilaclarimi. Halen alisamadim. Sadece piskologa gidiyorum 2 ayda 1. Kimse beni anlamiyor kimse bana inanmiyor. Maneviyat eksikligi diyorlar yok travma yasadim diyorlar. Her kafadan baska ses kimse inanim bilemedim. Hep kotu dusunceler var 24 saat beynimden cikmiyor hep icimdeki ses bana kotu seyler soyluyor git kendine zarar ver git sunu yap gibi yapmiyorum hic yapmadim cok sukur ama korkuyotum bilinc altimi kaybedip kendime zarar vermekten cok korkuyorum. 1 tane cocugum var 5 yasinda ikinci cocuk istedi esim hamileydim dusuk yaptim 5 haftalikken. Yine istiyorum hamile kalmayi ama korkuyorum daha kotu olurum diye. Nasil atlattiniz siz depresyonu panik atagi? Veya depresyonda oldunuza ragmen hamile kalan varmi aranizda😢😢 ilac tavsiye etmeyin lutfen baska seyler onerin bana 1 senedir ilac almadim inadima. Bu cehennemei yasamak istemeseydim alirdim hapi ama hap iylestirmiyor. Ben kokten iylesmek istiyorum eski saglima kavusmak istiyorum yardim edil lutfen kizlar kafayi yicem😢😢😢😢😢
Bende 15 yıldır panik atak hastasıyım çok doktor gezip ilaca karşı biriyim korkularının üzerine gidip çoğu korkularımı atlattım tabikide hala arar ara gece gelen nobetlerle başım dertte eskisehirde oturuyorum 15 yıldır esk dışına çıkamıyorum yol korkum var ve panik atakla birlikte ankisiye bozukluğundan dolayı 13 yıldır saçlarım yoluyorum hiç uzatamadim kapanmak zorunda kaldım son araştırmalarıma göre TMS tedavisini buldum biraz maliyetli fakat kaybedecek biseyim yok giden ve kurtulan çok insan var şansımı deniycem sanada tavsiyem araştır kafana yatarsa git tedavini ol

sarı kantoron otunu önerdiler ama suan emzirdiğim için ben kullanamadım onun dışında ben hamileyken yaşadım bu durumu üstüne birde depresyon evet durduk yerde hortlamıyor bu hastalık birşeye cok kafayı takınca üzüldüğünüzde çıkıyor halen iyileşmiş değilim ama eskisine oranla daha iyiyim öncelikle beynindeki sorular geçerken neden böyle düşünüyorum deyip didikleme kitap okuyormus haber izliyormus gibi düşün geç irdeleme yorum yapma araştırma kendini kabullen ben buyum de ve en önemlisi yürüyüş yap bir hobi bul kendine meşgul et kendini

X