Yardım edin nasıl kendimi af ettiririm

ya düşünüyorum kadınlar boşuna şüpheye kapılmaz illa ki bi şeyleri hissediyoruz bunun bilimsel bi açıklaması yok ama kadın hissediyor işte bi şekilde, keşke tepkiniz bu kadar büyük olmasaydı, onun böyle aşırı kızması da tuhaf geldi açıkçası.
Kızı biliyorum biraz seyy. Süphe duydum birde yengesini tanıyorum o kızı hep öyle bir anlatıyorduki bende iste kurdum. Onun tepkisi ailesinin orda olması oldu. Rezil ettin beni diye

Ben de 30 yaşındayım. Bugün ben de sevgilime bir müddet ulaşamadım. Gidip iş yerini mi bassaydım ne? :KK53:
Onun yerine sakince bana ulaşmasını bekledim, ulaşınca usul usul canına okudum. O da bir daha yapmayacağım, özür dilerim dedi, kapattık. :KK51:He ama ben daha çok başına bir şey geldi diye korktum, kaza bela geldi aklıma. Çok seviyorum ne yapayım? :KK37:
Sen ne anlarsın tutkulu aşktan bee, sakince beklemiş bir de. Belalım yaban çiçeğim…

Görümcem ve elticiğim sok gecirdi
E ama tüy dikmişsiniz bağırarak girerek. Yani bir zile bassaydınız, kapıdan içeri girene kadar bağırmasaydınız bari. Belki toparlama şansınız olurdu. Geçerken uğramıştım, aramadım kusura bakmayın gelmeden önce derdiniz.

• Beğen
Reactions: EMM
E ama tüy dikmişsiniz bağırarak girerek. Yani bir zile bassaydınız, kapıdan içeri girene kadar bağırmasaydınız bari. Belki toparlama şansınız olurdu. Geçerken uğramıştım, aramadım kusura bakmayın gelmeden önce derdiniz.
Tüy yanında hafif sivadim resmen

X