Yardım edin nasıl kendimi af ettiririm

İlişkide karşılıklı güven en önemli husustur.
Madem biraz sarsıntı yaşadı ilişki.

Üstüne gitmeyin bırakın hiç aramayın.
Siz üstüne gittikçe o hep kaçacak.

• Beğen
Reactions: EMM
Arkadaşlar merhaba aranızda yeniyim. Bir derdim var. Sevdigimin kalbini cok kırdım simdi ne yapsam affetmiyor. Konusmak istedim bulusmadı karsısına cıktım kızdı ve yanlıslarımı yüzüme vurdu. Kactane mesaj attım okudu dönmedi. Haklı olduğunu anladım cok kırdım onu lütfen yardım edin ne yapıym?
Hatanizi anlamissiniz. Özrünüzü de dilemissiniz. Bundan sonra birşey yapmanıza gerek yok. Bundan sonrası onun yalvartma durumu. Bence hoşuna da gidiyor. Rahat bırakın. O dönerse döner

• Beğen
Bende zorunda demedim zaten nasıl kendimi affedere bilirim diye sordum ama böyle boş cevap gelcegine emindim
Bence affettirmezsin. Adam evini bassa bu şekilde sonra evi basılan kadınlar kulübüne yazsa. Barışmam mı dese barışma asla derdik.

Boşver yahu
Seven insanın kalbi hemen yumuşar o da sevseydi yumusardi, eğer ihanet etmediyseniz

• Beğen
Eski sevgilisine gidecekse ya da yenisini bulacaksa ben amuda kalksamda yine gider . Eskisine gitmezse benden güzelini bulup gidebilir değil mi ?
Öyle birseyle sinanma, basına gelmeyince demesi kolay bende diyordum öyle birsey yaparsa defolsun diye ama olmuyormus.

Aynebilim diye bir insta hesabi var, kamboçyadaki ihtiyac sahipleri icin yardim yapiyor. Foto cekip atiyor. Dogun gunu kutlamasi vs... sevgiliniz adina hayir yapip boyle bir foto atarsaniz affeder belki

• Beğen
X