yardım edin

esraall

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Mart 2016
7
1
28
şimdi benim kız kardeşimin eski sevgilisi olacak olan hayvan daha 14 yaşındayken sevgililerdi. o zamandan beri tehdit ve şantaj yaparak kızkardeşimi yanında tutmuş.Meğerse zorla beraber olmuş ama kardeşim korkusundan söyleyememiş.Hep kendine santajla fotoğraf yollatmış.En sonunda çok daha çirkin bir istekte bulunup ileri gidince kardeşim bana herşeyi anlattı ailemle konuştum fakat birlikte olduklarını söylemeden.Savcılığa gitmek istiyoruz fakat bu birlikteliği bilmelerinden de çekiniyoruz.Ama bir yandan da eğer bunun içinde şikayetçi olursak ceza alma olasılığı artacak.Zaten sabıkası var.

Surundurun su serefsizleri.
Onun mahkemeye gidince konusacak yuzu kalmaz merak etmeyin.
İsin isine aile girdi mi sut dokmus kedi olur acamaz agzini bile, gucsuz gordugune onlarin o kadar konusmasi.

Ne güzel sabıkası varsa hapsi boylar işte. Orada da tecavüzcü olarak hak ettiği muameleyi görür.
Ailenize de tam olarak açıklayın durumu ki gerçek manada desteklerini arkanıza alabilesiniz.
Allah yardımcınız olsun

bizde şikayet etmek istiyoruz aslında ama babam o kadarına cesaret edemez dedi.Fotoğrafları yayınlamakla tehdit etti aklınca ama hiçbişey yapamadı

böyle bi durumu en uygun dille söyleyin derim.büyük bir sorumluluk alıyorsunuz şu an.kızkardeşinizin bir suçu olmadığı aşikar.15 yıldan başlıyor diye biliyorum.başkalarının bilmesi şart değil aile bireyleri ve emniyet bilse yeter.zaten siz istemedikten sonra kimse açık açık belitemez bu durumu.

Hiç çekinmeyin. Zaten her şey zorla olmuş. Aileniz sinirlenirse yatıştırmaya bakın siz. Şikayetçi olmazsanız iş çok daha kötü yerlere varır. Ailenizin bazı şeyleri öğrenmesi, kardeşinizin canından ya da sağlığından daha mühim değil.

bizde şikayet etmek istiyoruz aslında ama babam o kadarına cesaret edemez dedi.Fotoğrafları yayınlamakla tehdit etti aklınca ama hiçbişey yapamadı
zaten sikayet edilince aninda iceri alinacagi icin hicbir sey yapmaya firsati olmayacak. yalniz butun olanlari zapta gecirin, aile yaninizda diye saklamayin hicbir seyi.

emin olun o kadar büyük bisorumluluk olduğunu biliyorum ki.Ama kardeşim ikna olmuyor zaten bu konuyu da ben actım aileme

Bugün kız kardeşinize bunu yapan yarın bir başka küçük kıza da yapar...ailenize herşeyi anlatın hak ettiği cezaya çarptırılsın..başkalarında başını yakmasın..

Aynen sonuna kadar şikayet edin birlikteliği de söyleyin, kardeşinin psikolojisi ne haldedir şimdi.

tüm mesajlar kayıtlı bir şekilde duruyor zaten ama kendie bişey yapma ihtimalinden korkuyorum annemle öğrenine daha önce denediğini söyledi intihar etmeyi

emin olun o kadar büyük bisorumluluk olduğunu biliyorum ki.Ama kardeşim ikna olmuyor zaten bu konuyu da ben actım aileme
Kardeşin küçük doğru karar veremez, cekiniyordur ailesinden, destek olup bence adamın yaptığı tüm pisliği ortaya dikmelisin.

Hemen kardeşinizin yardım almasını sağlayın.Bir doktora başlamali.Ondan sonra gidin şikayet edin.Ah ah ne işi var sabıkalı adamla? Daha önceki sabıkası neden?

fotoları falan yayınlayamaz. benim bir arkadaşıma da sevgilisi fotoğraf ve mesajlarla ilgili şantaj yapmıştı. kız cok korktu. cocukta doktordu. sonradan öğrendi ki; eğer böyle birşey yaparsa bilişim suçu işlemiş olacağından lisansı bile yanabilirdi. neyse zaten sizinkinin böyle bir suç işlemek isteyeceğini zannetmiyorum. tekrar hapse dönmek iseyecegi son şeydir onun.

ailenize neden soylemeyesiniź ki ; tecavüz gibi bi durumda da arkasında durmayacaksa evlatlarının ne işe yarar aile ??

bu durumu ancak siz çözersiniz abla olarak. korkmayın artık !!! sesinizi çıkarmadıkca hergün korkmaya devam edeceksiniz. hergün değil birgün korkup tüm gerçekleri herkese açıklayın. mesajları vs. tecavüz kanıtı ve şantaj tehdit kayıtlarını mutlaka bi kac kopya saklayın sizde de bulunsun. kardeşin iyi degil!!! psokoljisi düşünemiyorum. ilk olarak başta bir doktara ihtiyacı var bunu söylemeye bile gerek yok. Allah yardımcınız olsun. Peygamber Efendimiz " haksızlığa karşı susan dilsiz şeytandır" demiştir.ne olursa olsun tum haklarınızı kullanın o pisligi en ağırından içeri tıkın!! kardeşinizi kurban etmeyin !!!

X