Yardim hamilemiyim bekarım hanileysem doğurup evlat edindirme mi aldırma mi

merve343445

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2024
13
-5
26
Merhaba regl gecikti 2 gün öncesinde karnım ağrıdı gelicek gibi karnım şişti hemen şişip iniyo ayaklarım ödem yapti hamilelik belirtilerin hicbiri yok karnım şişip iniyo hala ne gelsin diye soğan suyu içtim ağrım oldu yattım dinlendim geçti hala gelmedi

Daha once benzer konu vardi hamileydi aldirma suresi gecmisti evlat edindirsem mi diyordu o da sogan suyu icmisti acaba o musunuz? Neden test yapmiyorsunuz biz nerden bilelim hamile misiniz?
Bende okudum onu korkuyom süresi geçtiyse diye oyleydse bende mi yapsam diye düşünüyorum

Ne zaman iliski yasadiniz onun suresi 5 ay gecmisti 5 aydir mi adet olmuyorsunuz? Neden test yapmiyorsunuz?
2 ay oluyo sanırım sinir stres o bu çöktü ondan da olabilir diye düşünüyorum belki geçmemiştir böyle hamilelik oluyo mu ki regl olmayincada karın sisiyomus

2 ay oluyo sanırım sinir stres o bu çöktü ondan da olabilir diye düşünüyorum belki geçmemiştir böyle hamilelik oluyo mu ki regl olmayincada karın sisiyomus
2 aydir adet olmuyor musunuz? Tabi boyle hamilelik olur korunmadan iliski yasadiysaniz neyi bekliyorsunuz hala test yapmak icin?

Merhaba regl gecikti 2 gün öncesinde karnım ağrıdı gelicek gibi karnım şişti hemen şişip iniyo ayaklarım ödem yapti hamilelik belirtilerin hicbiri yok karnım şişip iniyo hala ne gelsin diye soğan suyu içtim ağrım oldu yattım dinlendim geçti hala gelmedi
Ben de mesela demir eksikligim mi var diye endiselendigimde doktora gitmek ve tahlil yaptırmak yerine forumlarda konu açarım çünkü biz müneccim olduğumuz için içimize doğar.

Bunlar hamilelik belirtisi mi ki

Hamilelikte böyle oluyo mu o konuda bunlar olmuş çünkü korktum ya bendede böyle şişkin oluyo mu diye var mı boyle belirtilerle hamilelik mi olur ki
En büyük gebelik belirtisi adet gecikmesidir. İki gebelik geçirdim ikisinde de burada yazılan belirtiler olmadı koku hassasiyeti hariç. Ki normalde de koku hassasiyetim var zaten. Yok şuram şişti buram bilmem ne ile gebelik var mı yok mu anlaşılmaz. Cinsel ilişkiye giriyorsanız ve adetiniz geciktiyse hiçbir şeye bakmaksızın gebelik testi yaptırmalısınız. Daha burada bu belirti mi bu değil mi soruyorsunuz.

Ben de mesela demir eksikligim mi var diye endiselendigimde doktora gitmek ve tahlil yaptırmak yerine forumlarda konu açarım çünkü biz müneccim olduğumuz için içimize doğar.
Hamilelik belirtileri ne zmn başlar neler olur karın ilk olmadiginda hemen şişip iner mi boyle şeyler var mı hamilelikte bilmiyorum o yüzden sormak istedim karnim o denilen konu gibi bı sisiyo bı iniyo

Hamilelik belirtileri ne zmn başlar neler olur karın ilk olmadiginda hemen şişip iner mi boyle şeyler var mı hamilelikte bilmiyorum o yüzden sormak istedim karnim o denilen konu gibi bı sisiyo bı iniyo
Ve kürtaj olsam pişman olurmuyum oylrysem istemiyorum ama sonradan pişman olurmuyum

X