Yardim hamilemiyim bekarım hanileysem doğurup evlat edindirme mi aldırma mi

Ne alakasi var? Korunmasiz iliski yasadiniz mi yasadiysaniz her belirtiden endise duyup test yapmaniz lazim. Bu kadar bilgisizlik gercekten sinirimi bozuyor
Dışardan bnm gibi beslenen hatta yemeyen biri için hormonlarim sağlıklı değildir diyolar ki bencede öylede hamile kalabilecek biri degilim

E geçenki cümlelerin aynısı. Soğan suyu karın şişip inmesi sağlıksız besleniyorum hamile kalmam lafları sondaki 45 sayısı bile aynı siz bizi mi işletiyorsunuz ya?

Hamilelik belirtileri ne zmn başlar neler olur karın ilk olmadiginda hemen şişip iner mi boyle şeyler var mı hamilelikte bilmiyorum o yüzden sormak istedim karnim o denilen konu gibi bı sisiyo bı iniyo
Salı günü cuma namazına müteakip başlar yatsı vaktine kadar görülürür
Gün ağarınca horozların sesini duyduğunda iki bütün cevizi kelle paça çorbasına yatırıp beş gece bekleteceksin sonra onu içeceksin şansın varsa çocuk düşer yoksa… hala okuyon mu bacım eczaneden test alıp yapsana evde

Bu konuları açan kişi yetmedi mi artık? Bu kaçıncı ya geçen hafta da aynı konu vardı. Yok soğan suyu içtim, yok ada çayı içtim. Yok çok zayıf,sağlıksız bir insanım etrafım senin çocuğun rahme tutunmaz dedi. Sürekli böyle konular açıyorsunuz ya hepsi mi tesadüf? Etraf ne bilsin sizin rahminizi? Test alın veya kan testi verin bu kadar basit.

Kesinlikle probleminiz psikolojik ya da buraya insanların sinirini bozmak için bilerek yazıyorsunuz. Test dediğin şey 20-30 tl git al yap, varsa da en yakın kadın doğuma randevu al gebeliğini sonlandır. Burada yüzlerce kişi bi tane sağlıklı gebelik olsun diye ne çabalar sarfediyor utanmıyor musunuz bu yazdıklarınızı yazarken konu açarken??

E başlıyacam artık soğan suyunuza bilmem neyinize. Neden aynı konuyu 5 bin tane üyelikle açıyorsunuz amaç ne acaba?
Çok ciddi bir cevap yazacağım çünkü bu bölümde korkularına rağmen haftada en az 2-3 defa hamile miyim konusu açan bekar kadınları okudukça, sosyologların mı alanıdır yoksa psikologların mı bilmiyorum ama bu kadınların incelenmesi gerektiğini düşünüyorum.

Aile ve toplum ne der korkuları olmasına, cinsel ilişki nedir nasıl hamile kalınır bilmemelerine, üzerlerinde kıyafetle sürtünerek birlikte olunca ellerine kıyafetlerine sperm bulaştığı için hamile kaldıklarını zannetmelerine ve doğum kontrol yöntemlerinden bi’haber olmalarına rağmen her hafta düzenli birliktelik yaşayıp ilk dakikadan itibaren karnın şişip inmesini bile gebelik zannediyorlar.

Gebelik korkusunu takıntı haline getirip defalarca konu açıyorlar ama bir yandan da ilişki yaşamaktan da vazgeçmiyorlar, hadi erkek arkadaşlarıyla birlikte oluyorlar da bu kadar korkuya soğan suyu içmeyi akıl edip doğum kontrol hapı kullanmak nasıl akıllarına gelmiyor onu da anlamıyorum 🤷‍♀️
Bir öğrenmişler soğan suyu ve ellayı, onları da jelibon yutar gibi yutup hormonlarına takla attırıyorlar ama vücudumu tanıyayım, bir kadın hangi şartlarda hamile kalır, cinsel ilişki nedir, ilişki yaşarken benim vücuduma en uygun korunma yöntemi hangisidir öğrenenen yok.

Robot gibiler ilişki yaşanacak yaşa, aa hamile kaldım aldır, gördükçe hem kızıyor hem üzülüyorum.

Çok ciddi bir cevap yazacağım çünkü bu bölümde korkularına rağmen haftada en az 2-3 defa hamile miyim konusu açan bekar kadınları okudukça, sosyologların mı alanıdır yoksa psikologların mı bilmiyorum ama bu kadınların incelenmesi gerektiğini düşünüyorum.
Aile ve toplum ne der korkuları olmasına, cinsel ilişki nedir nasıl hamile kalınır bilmemelerine, üzerlerinde kıyafetle sürtünerek birlikte olunca ellerine kıyafetlerine sperm bulaştığı için hamile kaldıklarını zannetmelerine ve doğum kontrol yöntemlerinden bi’haber olmalarına rağmen her hafta düzenli birliktelik yaşayıp ilk dakikadan itibaren karnın şişip inmesini bile gebelik zannediyorlar.
Gebelik korkusunu takıntı haline getirip defalarca konu açıyorlar ama bir yandan da ilişki yaşamaktan da vazgeçmiyorlar, hadi erkek arkadaşlarıyla birlikte oluyorlar da bu kadar korkuya soğan suyu içmeyi akıl edip doğum kontrol hapı kullanmak nasıl akıllarına gelmiyor onu da anlamıyorum 🤷‍♀️
Bir öğrenmişler soğan suyu ve ellayı, onları da jelibon yutar gibi yutup hormonlarına takla attırıyorlar ama vücudumu tanıyayım, bir kadın hangi şartlarda hamile kalır, cinsel ilişki nedir, ilişki yaşarken benim vücuduma en uygun korunma yöntemi hangisidir öğrenenen yok.
Robot gibiler ilişki yaşanacak yaşa, aa hamile kaldım aldır, gördükçe hem kızıyor hem üzülüyorum.
Erkekle yan yana bile gelseler hamilemiyim diye soruyorlar madem cesaretin yok bilgin yok bu işe neden kalkışıyorsunki?Daha emin değil ne yaşadığından şimdiden evlatlikmi vereyim diye konu açıyor.Her haltı yiyorlar olan masum bebeklere oluyor ya kurtaj edip kıyıyorlar yada doğurup hayatını mahf ediyorlar.Iyice çocuk oyuncağına dönderdiler bu işi.🫤

Erkekle yan yana bile gelseler hamilemiyim diye soruyorlar madem cesaretin yok bilgin yok bu işe neden kalkışıyorsunki?Daha emin değil ne yaşadığından şimdiden evlatlikmi vereyim diye konu açıyor.Her haltı yiyorlar olan masum bebeklere oluyor ya kurtaj edip kıyıyorlar yada doğurup hayatını mahf ediyorlar.Iyice çocuk oyuncağına dönderdiler bu işi.🫤
Çoğunluğu hamile değil, ben bazılarıyla özelden de yazıştım lakin korkuları yüzünden gebelik takıntı haline gelmiş, korkuyorsan ya birlikte olmayacaksın ya da sağlam önlemler alacaksın, düşünemiyor olmalarına hem kızıyor hem üzülüyorum, aralarında bazıları misal 2 yıldır üye diyelim, üye olduğu ilk dakika hamile miyim diye konu açıyor üyeler yazıyor çiziyor anlatıyor defalarca konu açıyor vs aradan 2 yıl geçiyor yine bir hamilelik konusu açıyor, erkek arkadaşımla sürtündük hamile miyim, çok korkuyorum, 2 yıldır hiç mi bir şey öğrenmedin?

Çoğunluğu hamile değil, ben bazılarıyla özelden de yazıştım lakin korkuları yüzünden gebelik takıntı haline gelmiş, korkuyorsan ya birlikte olmayacaksın ya da sağlam önlemler alacaksın, düşünemiyor olmalarına hem kızıyor hem üzülüyorum, aralarında bazıları misal 2 yıldır üye diyelim, üye olduğu ilk dakika hamile miyim diye konu açıyor üyeler yazıyor çiziyor anlatıyor defalarca konu açıyor vs aradan 2 yıl geçiyor yine bir hamilelik konusu açıyor, erkek arkadaşımla sürtündük hamile miyim, çok korkuyorum, 2 yıldır hiç mi bir şey öğrenmedin?
Abla işte insan en çok buna kızıyor devir teknoloji devri her imkan var elimizde hepimizin elinde bir telefon var neye istesek anında ulaşıyoruz bakıyoruz.Googlede her şeyle ilgili bilgi var doktorların sayfalarımı dersin ne istersen var işte anında araştırıp ögreniyoruz.Korunmakla ilgili hamilelik riski varmı yokmu her şeyi söylüyorlar orda girip bakmak net kesin bilgi ögrenmek varken gelip burda yazıp hem kendilerini linçletdiriyorlar hemde piskolojilerini bozuyorlar.Bilgi yok tabiki sorup ögrene bilirsin hepimiz soruyoruz burda ama bu kadarda olmaz ki yani en azından afedersin hamile nasıl kalındığını bilmen gerek tayt üzerinden nasıl hamile kala bilir bir insan?🫤

X