Yardımınıza ihtiyacım var tarafsız gozlerinizle

Merhaba arkadaşlar, yeni üye oldum. Kimseye anlatamadığım tarafsız bulacaklarına güvenmediğim bir derdim var. Ve ne yapacağımı bilemez haldeyim. Üç yıl önce evlendim. Esimin maddi durumu o donem bozuktu kendi arabami sattim ona verdim. Hamile kaldım. Eşimin kızı var. Büyük. onun psikolojisi bozuluyor diye eşim beni terketti. Hatta o donem rahatsızlandım eşim bana bakmadı bile dr numarası versi. Bende çalıştım evimi düzenimi kurdum yoluma devam ettim. Doğum olmadan önce eşim yalvar yakar tekrar geldi. Barıştım. Korktum yalnız doğum yapmaktan. Güvendim inandım yada inanmak istedim. Herşey çok güzeldi. Güzel ailem evlâdım mutlu yuvam. Sonra ikinci gebelik. Yine mutluyduk. Büyük bir aile istemiştim hep. Hiç özel günümü hatırlamadı. Hiç değer verdiğim şeylere değer vermedi. Ama mutluydum çok güzel bir babaydi.ameliyat oldu yanında ben vardım lavmanini ben yaptım. Sigorta yaptırdığı kıza mutlu yıllar prenses yazan orkide gönderip benim doğum günümü hatirlamamasina ragmen. Ikinci evladımız doğdu. Bu arada ikinci sederyanim. Kolik bebek. Sürekli ağlıyor eşim içip sekizde uyuyor. Ama yatılı yabanci bakicimiz var bu arada. Ben delirme noktasına geldim. Üç ay sonra bebek normale döndü. Sıkıntılar kalmadı. Bu arada eşim maddi olarak güçlendi. Süper ev süper araba yabancı bakıcılar. Yalnız hiçbiri benim üstüme değil şirketin üstüne. Benim bana ait olan arabam bile gitti. Olsun yinede mutluydum. Güzel baba. Üçüncü çocuk haberini aldık. Sevindik. Üç yılda üçüncü sezeryan. Ama yapardım. Bakardım eşim hep destekti. Biz konusurduk. Birlikte içer sohbet eder herşeyi birlikte yapardık. Hiç dışarı çıkmaz hep bizimle evlatlarıyla zaman geçirirdi. Kişisel bakımlarını bile o yapardı çocukların. Eylül gibi eşim değişmeye başladı. Yemeye gider eve sabaha karşı gelirdi. Işler derdi. Ben güvendim hep. Çok güzel bir kadınımdır bu arada. Bir bakan bir daha bakar. Hep eşimle sohbet ederim evim tertemizdir. Hep bakimliyimdir. Kendime güvenim sonsuzdur. Çocuklar bile ikinci plandadır benim için. Eylülden sonra iş yemekleri sabahlamalar değişimler. Ama hiç kondurmadım. Telefonunu kurcalamak bile aklımdangeçmedi. Zaten 16 ekimde doğumumvardı. 10 ekimde eşimin doğum günüydü yemeye çıktık. Eski sohbetimiz yoktu. Eşim değişmişti. Herkese para saçıp hava atıyordu. Ordan pavyona gidelim dedi. O alkolle onu bırakmadım bende gittim. Koca gobegimle. Bir kadın ismi söyledi onu çağırdı. O yokmuş baskasi geldi. B3nde eskidende benden öncede giderdi eşim diye eskiden kalma kadın çağırıyor sandım. Zaten birşey desemde o kafada anlayacağını sanmazdım. Sonra yanımıza başka kız geldi. Küçücük rus kızı. Benden çok çirkin. Oğluma bile almam diye dalga geçtim. Ama eşime yandan baktığımda kolunu kıza atmıştı. Eşimde iğrenç havalı haller konuşmalar. Sesimi çıkaramadım. Bu arada pavyon dediğim sayanora. Lüks bir yer. 1000 liradan aşağı çıkılmaz yarim saat oturmada. Önemsemedim önemsemek istemedim. Yoluma baktım eşim bazen yine yemeye gitti. Is ya önemli. Hayaller çocuklar. Doğum yapmamdan bir gece önce annemler kardeşim geldi bize. Eşim ben pavyona gidiyorum dedi. Kız kardeşimide gönderdim onunla başına birşey gelmesin en azından koruyayim diye. Bu arada ben dünyayı gezdim şovlar izledim kadınların yaptigi. Ben öyle sanıyordum. Eşimin o mantıkla gittiğini. Doğum sabahı eşimi zor kaldırdım yataktan. Alkolden kendinde bile değildi. Neredeyse ölecektim zor çıktım ameliyattan. Kızımı aldım kucağıma. Ama ben bitmiştim. Eşim çok ağlamış ben ameliyattayken. O gece b3begi kutlamaya yine pavyon. Sabah sekizde hastaneye geldi. Ama kutlama yapıyor ya olur dedim. Hastaneden eve zor taşıdık onu eşimin elemanıyla. Eve geldik hemen ayıldı yıkandı süslendi giyindi yüzüme bakmadan çıktı gitti. Bir saat sonra aradı. Is yemeyi var diye sana istediğin villayı alacağım bugunki işi bağlarsam dedi. Ben yine inandım. Evde çok mutluydum. Annem bakıcılar evlatlar. Eşime fotolar atıyorum. Arıyorum ama açmıyor iş yemeyi ya. Gece iki buçukta geldi. Arabamızı parçalamış 150 ile giderken evin köşesine girmiş full alkol. Ama kocam hiçbirşey olmadan çıktı geldi ya dünyalar benim oldu. Telefonunun şarji bitiyordu. Sabah ta tembih etti beni uyandır iş görüşmesine aydına gideceğim diye. Teli şarja taktım. Açık uygulamaları kapatırken kadın resmi gördüm. Ama uygulamayı kapatınca sildiği için resim gitti. Hemen program yükledim. Bütün herşey çıktı. Iğrenç resimler . Eşim benim yanağını öpmezken kadınların yanaklarına yapışıyor dans ediyor popolarini elliyor. Ertesi gün o iki rusu her zaman gittiğimiz yerde yemeye götürüyor otellerinden alıp. Otellerine bırakıp tekrar pavyona geçiyor. Eylülden beri o kadınlarla Whatsapptan konuşuyor. Bütün dünyam yıkıldı birden. Sabah eşim uyanınca hemen evden kaçtı.yuzlesemedi. Iki hafta gelmedi. Araba yok para yok. Bir ayağım sis. Bana doğum hediyesi alamayan adam sabahlara kadar pavyonlarda 100000 lira harcamis bir şampanya 1800 lira kadınların ellerinde şampanyalar var. Iki hafta hergece pavyonda gecmis. Rezil ettin beni deyince kadınlarla resimleri facebooka bile koydu. Büyük oğlum hastalandı ona baktım O halde. Yeni doğanın aşılarını yürüyerek sağlık ocağına götürdüm yaptırdım. Inanın bütün inancım kökten sarsıldı. 20 kıla verdim. Eşim şuan çok iyi. Çok bağlı bize eskisi gibi. Ama ben toparlaamıyorum. Gözümden o resimler gitmiyor. Arkadaşlarıyla yazışmalarını okudum kaza olduğu gece. Kızı yalnız bırakma doğum yeni yaptı diyorlar o da banane elalemin kızı diyor. O pavyona gittiği yediği içtiği bir olan arkadaşına para vermiş borç. bizim bütün birikimimizi 1 milyon kadar şimdi o arayıp sormuyor bile. Eskiden yüzüme bakmadan onunla gezmeye giderdi. Eşim çok pişman beni bu hale getirdiği için üzgün. 2 1 0 yaşında üç çocuk. Ama eskisi gibi olamıyorum hep aklımda. O dönem com ağlayıp uzuldugim için hastasın sen seni akıl hastanesine yatıracağım bile dedi. Çevresine attığı mesajlarda biktim beynimi yedi lanet geldi diyordu. Eskisi gibi nasıl olacağını bilmiyorum kendime güvenim hiç yok. Yandan bir kadına bakarken bile görsem igeeniyirum. Hep arkandan iş çeviriyor gibi geliyor. Çocuklar çok küçük. Geçen hafta babam vefat etti trafik kazasından birde üstüne o eklendi. Benim gibi bir kadına yakistirmiyorum. Herkes beni örnek.alirdi. inanç sistemim kökten değişti. Erkek yada kadın herşey duzgunken bana gore dışarıya gitmezdi.kendimi artık çok çirkin görüyorum. Üzerime maddi olarak hiçbirşey yok hepsi şirketin. Ben devlet memuruyum. Çekip gitsem bakıcı parasını anca öderim. Ama kalmak mahvediyor kendime yakistirmiyorum. Üç evladimda dünya güzeli Arkadaşlarım bile bana destek olmuyor eşimden korkuya. Ne yapacagimi bil3mez haldeyim. Karışık yazmış olabilirim kendim gibi karışık.

Silinirse geri gelene kadar kamu hizmeti olsun.

Evliliginizde ne yasadiysaiz yasiyorsaniz bir kenarda dursun.bir hafta once babasini kaybetmis bir insan acisi matemi hissedemedim .

once korunma yontemlerini ogren sonra da yine umursama yoluna devam et su zaman kadar hep oyle yapmadin mi? olsun deyip durmussun. yine olsun de... ama olmemek icin lutfen korun. prezervatif olur spiral olur dk hapi olur. lutfen ama lutfen korun.

cok ılgıncsınız konu sahıbı
sureklı cok mutluydum cok ıyı babaydı deyıp durmussunuz
evlendıgınız gunden berı adam gununu gun etmıs ıstedıgı gıbı yasamıs elın kadınına orkıdeler almıs
sız hala cok mutluydum guvendım dogurdum dıyorsunuz anca habıre dogurmussunuz her sene her sene

pavyona gıtmenız konusuna degınmek bıle ıstemıyorum benı aştı bu konu fazlasıyla

hayatımda gordugum en mutlu aıle

Siz erkeksiniz adim gibi eminim..yorum yazmayin derim bal gibi ti ye aliyor...cok guzellik ise yaramiyormus demek ki...villanizdan dami kovuldunuz yazik cok yazik..

X