Bulaşık Makineleri yardimm bulasik makinam bozukmu

fato00045

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2015
122
31
34
Kizlar merhaba yeni bulasik makinasi aldim daha 3 uncu yikamada bardaklarim lekeli cikmaya basladi bunun bi caresi varmi acaba

Kizlar merhaba yeni bulasik makinasi aldim daha 3 uncu yikamada bardaklarim lekeli cikmaya basladi bunun bi caresi varmi acaba
Servisi ara bence, gelip baksinlar. Durulamiyor, ya da kurutmuyor olabilir. Sonucta ilk iki yikamandan farkli bisey yapmadin degil mi?

Parlatıcı kullanmiyorum, parlatıcı gözüne elma sirkesi..
Limon tuzuda ko
Servisi ara bence, gelip baksinlar. Durulamiyor, ya da kurutmuyor olabilir. Sonucta ilk iki yikamandan farkli bisey yapmadin degil mi?
Hayir yapmadim..zaten kapaginda falan su oluyor damla damla arkadasimdada var kapak falan kupkuru lekesiz oluyo yikama bitince :KK43:

Parlatıcı ve Tuzu varmı?
olmadı servisi çağırın..
kaç yıllık markası ne?
sorun buğulama mı?
deterjan da önemli. .

Makinenin markasını yazarsan yardımcı olabiliriz. Benim makinemde iyi kurutmuyordu, kurutma süresine 10 dk uzattım daha iyi kurutuyor.

Parlatıcı ve Tuzu varmı?
olmadı servisi çağırın..
kaç yıllık markası ne?
sorun buğulama mı?
deterjan da önemli. .
Sozde deterjanin en iyisini aldik markasi altus parlaticisi tuzu herseyi tam cok moralim bozuldu daha bir haft bile olmadi

Finish tarihi geçmiş buğulama yaptı benim fairy kullanıyorum memnunum. .:21:

Böyle durumlarda makinenin su tesisatına bağlanmasında sıkıntı oluyormuş. Bizim de öyleydi, sonra servis tam yerleştirdi makineyi bir daha olmadı. Bence servisi arayın.

X