Yardm...

Mnyk

gurbette ölüyorum
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2009
2.044
26
37
:1no2:kizlar yüzümde deri altinda sivilceler var kirmizi kanli nokta gibi ve uzun süre gecmiyor bi bilgisi olsan varmi cildim normalde beyaz yüzümü herkes begenir sivilcede yok ama bu deri altindakiler iki üc tane ayni yerde eklesik cikti nolur cevap yazin

canım beneded var acayıp acıyo ve sert valla habire yeni şeyler deniyorum en son dermokil akneli ciltler için maske aldım 3 4 gunde 1 yapılıyo daha 4 kez yaptım kesin bi sonuç yok şimdilik:eek:lmaz: biraz daha kullanayım iyi gelirse solerim bebek pudrası suruyorum bikaç gundur canım o biraz dısarı atıyo sanki iltihabı deneyebilirsin

benim devamli acimiyo canim ama dedigin gibi arada cok kötü aciyo hele dokununca bende sadece kirmizi nokta gibi var ama siyah noktanin biraz büyügü 3 tane ve gecmiyo delircem ya

canım dermokili ve bebek pudrasını tavsiye edrim çok sukur kurtuluyorum ben hatta kurtuldum diyebilirim

dermokil ürünleri nasil canim mesela normal bakim icin hangi ürünleri almak lazim fiyatlari hakkinda bi bilgin varmi ben yurt disindayim ve hic bir bilgim yok bu marka hakkinda

benim bide sanki günlerce uykusuz kalmisim gibi yüzüm yyorgun duruyo sigara yok alkol yok bide uykumu aliyorum güzelce sabaha kadar niye böyle oluyo anlamadim yüzüm agriyo resmen yorgunluktan bitkin bi vaziyette kizlar önerisi olan varmi

losyon gece kremi maske falan markada verirseniz iyi olur yüze canlilik getirecek bi seye ihtiyacim var izine geliyorum eger cevap yazarsaniz ona göre alicam

X